www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MOTOCROSSOWCY POZA PIERWSZĄ DZIESIĄTKĄ 04/07/2005


Wczoraj w miejscowości Lipno odbyła się IV runda motocrossowego Pucharu PZM w klasie 80 i 125 cm oraz w klasie otwartej.
W zawodach wzięła udział skromna, trzy osobowa reprezentacja UKS-u Wiraż Cieszyn, która startowała bez większych sukcesów.
W klasie do 80 ccm jedenaste miejsce zajął Tomasz Wysocki, w klasie 125 cm szesnasty był Arkadiusz Zieleźny, natomiast w klasie otwartej Marek Jaskulski zakończył zmagania na dwudziestej pozycji.


Wyniki:

Klasa do 80 ccm

1Piotr ZalewskiLKS Jastrząb Lipno50 pkt.2 i 2 m
2Oskar PieniążekKM Wisła Chełmno44 pkt.3 i 3 m
3Bartosz SawczukMotoklub Olsztyn38 pkt.5 i 4 m
4Jakub PiątekCross Lublin36 pkt.4 i 6 m
5Sebastian KnoffAMK Człuchów33 pkt.7 i 5 m
6Michał ZiemskiMotoklub Olsztyn29 pkt.8 i 7 m
.............
11Tomasz WysockiUKS Wiraż Cieszyn17 pkt. 13 i 14 m


Klasa do 125 ccm

1Fabian SzymańskiTNT Łomianki43 pkt.8 i 1 m
2Marcin HallmanGAMK Gdańsk43 pkt.4 i 7 m
3Marcin DróbkaMKO Oborniki42 pkt.5 i 6 m
4Jakub MajchrzakA. Głogów36 pkt.7 i 9 m
5Zbigniew JanickiKM Wisła Chełmno29 pkt.9 i 12 m
6Miłosz CielochAMK Człuchów29 pkt.11 i 10 m
.............
16Arkadiusz ZieleźnyUKS Wiraż Cieszyn10 pkt. 15 m i DNS


Klasa otwarta

1Kamil WalczakCross Lublin47 pkt.4 i 5 m
2Mirosław KowalskiWKM Więcbork42 pkt.5 i 6 m
3Piotr KrasuskiA. Głogów36 pkt.6 i 8 m
4Hubert Dzianok.33 pkt.9 i 7 m
5Walter StępińskiLKS Jastrząb Lipno33 pkt.7 i 9 m
6Wiesław BukowiczKM Wisła Chełmno26 pkt.8 i 14 m
.............
20Marek JaskulskiUKS Wiraż Cieszyn6 pkt. 18 m i DNF


Uwaga!!! - W zawodach startowała liczna grupa zawodników, których wyniki nie są zaliczane do klasyfikacji Pucharu PZM (m.in. Mateusz Ognisty startujący w barwach LKS-u Jastrząb Lipno był dwukrotnie drugi w klasie do 125 ccm)
Podane w nawiasach miejsca zawodników w poszczególnych biegach, są lokatami faktycznie uzyskanymi w zawodach.


Klasyfikacja Pucharu Polski (po IV eliminacjach)

Klasa do 80 ccm

1Piotr ZalewskiLKS Jastrząb Lipno164 pkt.
2Oskar PieniążekKM Wisła Chełmno162 pkt.
3Bartosz SawczukMotoklub Olsztyn148 pkt.
4Marcin IzdebskiMKO Oborniki125 pkt.
5Sebastian KnoffAMK Człuchów119 pkt.
6Jakub PiątekCross Lublin92 pkt.
..........
11Tomasz WysockiUKS Wiraż Cieszyn41 pkt.
14Daniel KomrausUKS Wiraż Cieszyn39 pkt.
15Andrzej GórniakUKS Wiraż Cieszyn34 pkt.
35Dawid BudaUKS Wiraż Cieszyn10 pkt.


Klasa do 125 ccm

1Fabian SzymańskiTNT Łomianki177 pkt.
2Arkadiusz MańkTNT Łomianki152 pkt.
3Piotr KrólWKM Więcbork128 pkt.
4Maciej DróbkaMKO Oborniki97 pkt.
5Karol RóżańskiMK Unia Poznań94 pkt.
6Piotr LeśniakTNT Łomianki92 pkt.
..........
12Arkadiusz ZieleźnyUKS Wiraż Cieszyn67 pkt.
17Bogusław ZieleźnyUKS Wiraż Cieszyn36 pkt.


Klasa otwarta

1Piotr KrasuskiA. Głogów155 pkt.
2Mirosław KowalskiWKM Więcbork154 pkt.
3Kamil WalczakBiałoruś135 pkt.
4Marcin KondratowiczMotoklub Olsztyn108 pkt.
4Mariusz BukowskiAMK Człuchów97 pkt.
6Fabian SzymańskiTNT Łomianki97 pkt.
..........
25Janusz ŚpiewokUKS Wiraż Cieszyn21 pkt.
27Ryszard MisiarzUKS Wiraż Cieszyn14 pkt.
29Marek JaskulskiUKS Wiraż Cieszyn12 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności