www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







STARTOWALI W PUCHARZE MACEC 23/08/2005


Nieźle zaprezentowali się zawodnicy UKS-u Wiraż Cieszyn podczas II rundy motocrossowego Pucharu MACEC (Stowarzyszenia Motocyklowego Krajów Europy Centralnej), która odbyła się w minioną niedzielę w słowackiej miejscowości Štúrovo.
W klasie do 85 ccm siódme miejsce zajął Andrzej Górniak, jedenaste Tomasz Wysocki, a czternaste Daniel Komraus.
Z kolei startujący w klasie 125 ccm Tomasz Małecki zakończył zmagania na dwunastym miejscu, a z pewnością mogło być lepiej, gdyby nie defekt w drugim wyścigu.

Zawody rozgrywane były w ramach eliminacji Międzynarodowych Mistrzostw Słowacji, w których ścigali się również zawodnicy nie biorący udziału w zmaganiach o Puchar MACEC.


Wyniki:

PUCHAR MACEC

Klasa do 85 ccm

1Tibor KruzelSłowacja40 pkt.1 i 1 m
2Filip KlamoSłowacja34 pkt.2 i 2 m
3Bartosz SzafranMKO Oborniki30 pkt.3 i 3 m
4Lukáš PapaySłowacja23 pkt.6 i 4 m
5Tomáš ValachSłowacja22 pkt.5 i 5 m
6Stanislav KačírSłowacja19 pkt.7 i 6 m
7Andrzej GórniakUKS Wiraż Cieszyn16 pkt.9 i 7 m
.............
11Tomasz WysockiUKS Wiraż Cieszyn11 pkt.11 i 10 m
14Daniel KomrausUKS Wiraż Cieszyn2 pkt.14 m i DNS


Klasa do 125 ccm oraz otwarta

1Tomáš BučenecSłowacja37 pkt.1 i 2 m
2Martin KohútSłowacja35 pkt.3 i 1 m
3Jozef KulhavySłowacja32 pkt.2 i 3 m
4Łukasz WysockiKM Wisła Chełmno24 pkt.5 i 4 m
5Tomáš ŠimkoSłowacja24 pkt.4 i 5 m
6Tomáš RačákSłowacja20 pkt.6 i 9 m
.............
12Tomasz MałeckiUKS Wiraż Cieszyn7 pkt.9 m i DNF



Eliminacja Międzynarodowych Mistrzostw Słowacji

Klasa do 85 ccm

1Michal ŠpačekCzechy40 pkt.1 i 1 m
2Tibor KruzelSłowacja34 pkt.2 i 2 m
3David KulhavýCzechy30 pkt.3 i 3 m
4Marco KrauthNiemcy26 pkt.4 i 4 m
5Filip KlamoSłowacja20 pkt.7 i 5 m
6Daniel MotlCzechy19 pkt.6 i 7 m
.............
17Andrzej GórniakUKS Wiraż Cieszyn1 pkt.18 i 15 m
-Tomasz WysockiUKS Wiraż Cieszyn0 pkt.20 i 18 m
-Daniel KomrausUKS Wiraż Cieszyn0 pkt.23 m i DNS


Klasa do 125 ccm oraz otwarta

1Tomáš BučenecSłowacja37 pkt.1 i 2 m
2Martin KohútSłowacja35 pkt.3 i 1 m
3Jozef KulhavySłowacja32 pkt.2 i 3 m
4Horst KaudelaNiemcy23 pkt.6 i 4 m
5Tomáš ŠimkoSłowacja21 pkt.5 i 6 m
6Łukasz WysockiKM Wisła Chełmno24 pkt.7 i 5 m
.............
15Tomasz MałeckiUKS Wiraż Cieszyn4 pkt.12 m i DNF




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności