www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TOMASZ MAŁECKI NIE OBRONIŁ MISTRZOSTWA 22/08/2006


Podczas niedzielnej, VI eliminacji motocrossowych Mistrzostw Polski, która miała miejsce w Wschowie poznaliśmy nazwiska mistrzów kraju w klasie 125 ccm junior i powyżej 175 ccm.
Tytuły te przypadły Pawłowi Nowickiemu (KM Wisła Chełmno) oraz Maciejowi Zdunkowi (AMK Człuchów). Obrońca tytułu mistrzowskiego Tomasz Małecki (UKS Wiraż Cieszyn), który we Wschowej niewystąpił, został sklasyfikowany na jedenastej pozycji.

Jedynymi zawodnikami cieszyńskiego klubu, którzy wystartowali we Wschowej byli Paweł Misiarz i Karol Sado rywalizujący w Pucharze PZM w klasie do 65 ccm.
Obaj uplasowali się w drugiej dziesiątce.

Wyniki:

Klasa do 125 ccm junior

1Steven BolkovNiemcy50 pkt.1 i 1 m
2Łukasz LonkaA. Głogów44 pkt.2 i 2 m
3Paweł NowickiKM Wisła Chełmno40 pkt.3 i 3 m
4Mateusz BembenikAMK Człuchów32 pkt.7 i 4 m
5Łukasz BembenikAMK Człuchów32 pkt.4 i 7 m
6Oskar PieniążekMKO Oborniki29 pkt.8 i 5 m


Klasa pow. 175 ccm

1Maciej ZdunekAMK Człuchów50 pkt.1 i 1 m
2Toni WolffNiemcy44 pkt.2 i 2 m
3Jacek LonkaA. Głogów35 pkt.5 i 3 m
4Marek PrzybyszA. Głogów33 pkt.3 i 7 m
5Jiri HendrychCzechy32 pkt.4 i 6 m
6Arkadiusz MańkKM Warszawa30 pkt.6 i 5 m



Klasyfikacja generalna po VI rundach

Klasa do 125 ccm junior

1Paweł NowickiKM Wisła Chełmno271 pkt.
2Łukasz LonkaA. Głogów257 pkt.
3Mateusz BembenikAMK Człuchów206 pkt.
4Łukasz BembenikAMK Człuchów175 pkt.
5Bartosz SzafranMKO Oborniki165 pkt.
6Maciej DróbkaMKO Oborniki118 pkt.
....
11Tomasz MałeckiUKS Wiraż Cieszyn85 pkt.
35Andrzej GórniakUKS Wiraż Cieszyn11 pkt.


Klasa pow. 175 ccm

1Maciej ZdunekAMK Człuchów275 pkt.
2Marek PrzybyszA. Głogów202 pkt.
3Jacek LonkaA. Głogów182 pkt.
4Karol KędzierskiA. Warszawa155 pkt.
5Jacek OlszewskiLKS Jastrząb Lipno134 pkt.
6Jiri HendrychCzechy128 pkt.



VI runda Pucharu PZM - klasa do 65 ccm

1Wiktor WięckowskiKM Cross Lublin47 pkt.2 i 1 m
2Michał KrechMotoklub Olsztyn42 pkt.3 i 2 m
3Michał SmagałaMKS Zjednoczeni Stryków36 pkt.4 i 4 m
4Bartosz ZarembaLKS Jastrząb Lipno35 pkt.6 i 3 m
5Maciej WięckowskiKM Cross Lublin32 pkt.5 i 5 m
6Kacper KozłowskiMK Lidzbark Warmiński28 pkt.7 i 7 m
.............
14Paweł MisiarzUKS Wiraż Cieszyn16 pkt.13 i 13 m
15Karol SadoUKS Wiraż Cieszyn13 pkt.14 i 15 m



Klasyfikacja generalna po VI rundach

1Oskar BarańskiMKS Zjednoczeni Stryków225 pkt.
2Michał KrechMotoklub Olsztyn199 pkt.
3Michał SmagałaMKS Zjednoczeni Stryków163 pkt.
4Maciej WięckowskiMKS Zjednoczeni Stryków158 pkt.
5Alan BiałeckiMKS Zjednoczeni Stryków151 pkt.
6Kacper KozłowskiMK Lidzbark Warmiński136 pkt.
..........
12Konrad ŻyrekUKS Wiraż Cieszyn79 pkt.
19Paweł MisiarzUKS Wiraż Cieszyn28 pkt.
21Karol SadoUKS Wiraż Cieszyn20 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności