www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MOTOCROSSOWE ZAWODY PUCHARU PZM W LIPNIE 04/10/2006


W minioną niedzielę w Lipnie rozegrano ostatnią, V rundę motocrossowego Pucharu PZM w klasach 80, 125 i powyżej 175 ccm.
Jedyny nasz zawodnik biorący udział w tych zawodach 10-letni Maciej Franek startujący w 'osiemdziesiątkach' uplasował się na dwudziestej czwartej pozycji.


Wyniki:

Klasa do 80 ccm

1Jakub PiątekKM Cross Lublin25 pkt.
2Bartosz PiątekKM Cross Lublin22 pkt.
3Tomasz WysockiKM Wisła Chełmno20 pkt.
4Dawid SierocińskiSKM Szarak Sochaczew18 pkt.
5Filip WięckowskiKM Cross Lublin16 pkt.
6Michał JarmułowiczLKS Jastrząb Lipno15 pkt.
..........
24Maciej FranekUKS Wiraż Cieszyn0 pkt.


Klasa do 125 ccm

1Karol KędzierskiA. Warszawa50 pkt.1 i 1 m
2Marcin KrakowskiLKS Jastrząb Lipno40 pkt.3 i 3 m
3Paweł WizgierTNT Łomianki31 pkt.12 i 2 m
4Oskar PieniążekMotoklub Olsztyn30 pkt.2 i 13 m
5Arkadiusz JanickiKM Warszawa29 pkt.8 i 5 m
6Jędrzej ŻuralskiMK Lidzbark Warmiński29 pkt.6 i 7 m


Klasa pow. 175 ccm

1Marcin RzętkowskiMK Unia Poznań50 pkt.1 i 1 m
2Andrzej SzalbierzMK Unia Poznań40 pkt.4 i 2 m
3Mirosław KowalskiWKM Wizamor Więcbork40 pkt.3 i 3 m
4Filip ChlewińskiMK Lidzbark Warmiński32 pkt.5 i 5 m
5Jakub MajchrzakA. Głogów26 pkt.13 i 4 m
6Wiesław WiśniewskiKM Wisła Chełmno22 pkt.2 m i DNS



Klasyfikacja końcowa (po V rundach)



Klasa do 80 ccm

1Filip WięckowskiKM Cross Lublin164 pkt.
2Jakub PiątekKM Cross Lublin163 pkt.
3Bartosz PiątekKM Cross Lublin163 pkt.
4Bartosz SzawczukMotoklub Olsztyn118 pkt.
5Robert HestkowskiMotoklub Olsztyn117 pkt.
6Patryk RubackiMK Lidzbark Warmiński117 pkt.
..........
31Maciej FranekUKS Wiraż Cieszyn13 pkt.


Klasa do 125 ccm

1Karol KędzierskiA. Warszawa189 pkt.
2Paweł WizgierTNT Łomianki177 pkt.
3Marcin KrakowskiLKS Jastrząb Lipno167 pkt.
4Arkadiusz MańkKM Warszawa128 pkt.
5Jędrzej ŻuralskiMK Lidzbark Warmiński100 pkt.
6Łukasz KędzierskiA. Warszawa97 pkt.


Klasa pow. 175 ccm

1Jakub MajchrzakA. Głogów169 pkt.
2Oskar WojciechowiczMotoklub Olsztyn160 pkt.
3Filip ChlewińskiMK Lidzbark Warmiński150 pkt.
4Wiesław WiśniewskiKM Wisła Chełmno142 pkt.
5Mirosław KowalskiWKM Wizamor Więcbork124 pkt.
6Marcin RzętkowskiMK Unia Poznań104 pkt.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności