www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SLALOMOWY BRUCLIK DLA ŁUKASZA KOŚNIEWSKIEGO 23/01/2013


W minioną niedzielę na głównej trasie Ośrodka 'Zagroń' w Istebnej rozegrano zawody w narciarstwie alpejskim 'O Istebniański Bruclik'.
Na starcie slalomu stanęło pięćdziesięciu uczestników, w tym m.in. 5-letnie Barbara Zawada i Martyna Kardacz.
Główne trofeum zawodów - bruclik wywalczył Łukasz Kośniewski (KS Zwardoń).


Wyniki:

Dziewczęta - 3-10 lat

1 Patrycja Zawada Cisiec 0.37,82
2 Aleksandra Zając Katowice 0.52,71
3 Zuzanna Lęlątko   0.53,64
4 Zuzanna Kardacz Katowice 0.54,11
5 Natalia Pędras Katowice 0.55,21
6 Zuzanna Guzdek Zaborze / SRS Czantoria Ustroń 1.00,33
7 Iga Matusik Katowice 1.00,54
8 Zuzanna Szyberna Katowice 1.03,98
9 Aleksandra Lelątko   1.09,91
10 Joanna Rudnicka Katowice 1.15,13
11 Barbara Zawada Cisiec 1.17,59
12 zawodnik do uzup.   1.20,07
13 Anna Guzdek Zaborze / SRS Czantoria Ustroń 1.25,71
14 Vanessa Zichlarzová Karviná 1.33,96
15 Olga Koziołek Katowice 1.45,32
16 Maria Biolik Katowice 2.04,09
17 Martyna Kardacz Katowice 2.06,06


Chłopcy - 3-10 lat

1 Paweł Wolny Katowice 0.54,69
2 Oskar Brzeziński Katowice 0.55,12
3 Bartłomiej Giel Tychy 0.56,03
4 Artur Morawski Katowice 1.00,65
5 Łukasz Jabłeka Katowice 1.01,75
6 Michał Kozłowski Gliwice 1.03,11
7 Kacper Mazela Katowice 1.03,58
8 Michał Trzcionka Katowice 1.05,39
9 Oliwier Borowski Katowice 1.07,77
10 Adam Gregorowicz Katowice 1.12,66
11 Paweł Kowalczyk Katowice 1.15,55
12 Filip Grzywocz Katowice 1.29,63


Dziewczęta - 11-18 lat

1 Karolina Urbańczyk Zwardoń 0.32,78
2 Andżelika Dobosz Zwardoń 0.35,54
3 Ewelina Badeja Katowice 1.00,63


Chłopcy - 11-18 lat

1 Piotr Zawada Cisiec 0.33,22
2 Mikołąj Zając Katowice 0.38,16
3 Jakub Giel Tychy 0.48,31
4 Bartek Koziołek Katowice 0.51,28
5 Maciej Trzcionka Katowice 1.01,13


Kobiety - 19 lat i starsze

1 Ewa Badeja Katowice 0.44,17
2 Ilona Zając Katowice 0.45,54
3 Natalia Szotek Katowice 0.50,67


Mężczyźni - 19 lat i starsi

1 Łukasz Kośniewski Sól 0.31,28
2 Zdzisław Talik Zwardoń 0.32,12
3 Andrzej Zawada Cisiec 0.34,36
4 Mariusz Kardacz Katowice 0.37,10
5 Marcin Badeja Katowice 0.41,35
6 Ryszard Gątarek Istebna 0.41,93
7 Damian Kluba Wielowieś 0.44,67
8 Piotr Blaut Katowice 0.51,38
9 Rafał Zając Katowice 0.55,30
10 Joachim Macioszek Wielowieś 1.15,15




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2018 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK