www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XII ŚLĄSKA LIGA DZIECI I MŁODZIEŻY ZAKOŃCZONA 13/03/2019


Wczoraj w Korbielowie odbyły się piąte i zarazem ostatnie zawody XII Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Zjazdowym.
W gronie zwycięzców imprezy znalazła się Amelia Warzecha (KS As Bielsko-Biała).
Ponadto na najniższym stopniu podium stanęli: Róża Warzecha (KS As Bielsko-Biała), Zuzanna Madej (KS Beskidy Bielsko-Biała) oraz ex aequo Grzegorz Hussar (SR-S Czantoria Ustroń) i Kacper Walczak (Team MB Szczyrk).

W klasyfikacji końcowej Śląskiej Ligi drugie miejsce w najstarszej grupie wiekowej chłopców zajął Kacper Walczak, natomiast Zuzanna Madej została sklasyfikowana na trzeciej pozycji w kategorii juniorek B.

 
Wyniki:
 
 
Juniorki A (rocznik 1999-2002)

1 Karolina Haratek MKS Skrzyczne Szczyrk 0.47,77
2 Kaja Sołek ŻKN Żywiec 0.47,85
3 Róża Warzecha KS As Bielsko-Biała 0.49,23
. ... ... ...
5 Natalia Heczko SR-S Czantoria Ustroń 0.49,94
10 Julia Heczko SR-S Czantoria Ustroń 0.52,76

 
Juniorzy A (rocznik 1999-2002)

1 Bartłomiej Sanentra MKS Skrzyczne Szczyrk 0.45,31
2 Kacper Wieczorek KS Racing Kids Katowice 0.46,98
3 Grzegorz Hussar SR-S Czantoria Ustroń 0.47,21
3 Kacper Walczak Team MB Szczyrk 0.47,21
.
8 Mikołaj Bebek SR-S Czantoria Ustroń 0.49,21
13 Fabian Saniternik SR-S Czantoria Ustroń 0.52,18

 
Juniorki B (rocznik 2003-2004)

1 Maja Dobrzańska Team MB Szczyrk 0.48,52
2 Natalia Biela KS Live Bielsko-Biała 0.48,80
3 Zuzanna Madej KS Beskidy Bielsko-Biała 0.49,06
. ... ... ...
7 Natalia Kohut SR-S Czantoria Ustroń 0.51,78
8 Julia Greene SR-S Czantoria Ustroń 0.51,93
10 Natalia Sobolewska ŻKN Żywiec 0.53,10
12 Liliana Adamczyk UKS Brenna-Górki 0.53,95
14 Martyna Płonka UKS Brenna-Górki 0.54,87
15 Justyna Warzecha SR-S Czantoria Ustroń 0.57,15

 
Juniorzy B (rocznik 2003-2004)

1 Wojciech Gałuszka KS Beskidy Bielsko-Biała 0.45,63
2 Szymon Pluta KS Beskidy Bielsko-Biała 0.45,64
3 Franciszek Balcer KS Beskidy Bielsko-Biała 0.47,52
. ... ... ...
5 Maksymilian Kamiński SR-S Czantoria Ustroń 0.48,50
8 Aleksander Wojciech SR-S Czantoria Ustroń 0.50,13
13 Jakub Juraszczyk UKS Brenna-Górki 0.51,66

 
Juniorki C (rocznik 2005-2006)

1 Amelia Warzecha KS As Bielsko-Biała 0.48,95
2 Agata Drozdowska SiKReT Gliwice 0.49,17
3 Joanna Osak KS Racing Kids Katowice 0.49,57
4 Anna Seredyńska MKN Zryw Bielsko-Biała 0.49,62
. ... ... ...
7 Agata Piazza KS Beskidy Bielsko-Biała 0.51,09
15 Weronika Pokorny SR-S Czantoria Ustroń 0.52,69
18 Laura Moskała SR-S Czantoria Ustroń 0.53,50
22 Marta Kępińska SR-S Czantoria Ustroń 0.54,46
24 Vanessa Saniternik SR-S Czantoria Ustroń 0.55,16
26 Zuzanna Olszewska UKS Brenna-Górki 0.56,83

 
Juniorzy C (rocznik 2005-2006)

1 Tomasz Macek KS Beskidy Bielsko-Biała 0.46,72
2 Jonathan Pluta KS Beskidy Bielsko-Biała 0.48,15
3 Patryk Dusza KS Racing Kids Katowice 0.48,33
.
5 Dawid Meissner SR-S Czantoria Ustroń 0.49,20
10 Mikołaj Śliwka SR-S Czantoria Ustroń 0.50,64
16 Hieronim Adamczyk UKS Brenna-Górki 0.52,54

 
Juniorki D (rocznik 2007-2008)

1 Katarzyna Koźbiał ŻKN Żywiec 0.51,56
2 Zuzanna Dikow-Iwanow MKS Skrzyczne Szczyrk 0.51,95
3 Alina Protchenko ŻKN Żywiec 0.52,51
4 Kamila Wojciech SR-S Czantoria Ustroń 0.53,10
. ... ... ...
11 Antonina Kania SR-S Czantoria Ustroń 0.56,12
18 Emilia Śliwka SR-S Czantoria Ustroń 1.00,79

 
Juniorzy D (rocznik 2007-2008)

1 Mikołaj Dołęga Team MB Szczyrk 0.48,98
2 Karol Zawada ZKN Żywiec 0.49,07
3 Konrad Pawlik KS Racing Kids Katowice 0.49,80
. ... ... ...
7 Antoni Piazza KS Beskidy Bielsko-Biała 0.51,62
12 Kacper Greene SR-S Czantoria Ustroń 0.53,24
15 Aleksander Deda SR-S Czantoria Ustroń 0.54,68
17 Igor Olszak SR-S Czantoria Ustroń 0.55,68
18 Maksymilian Gruszczyk SR-S Czantoria Ustroń 0.55,72
22 Michał Dutka SR-S Czantoria Ustroń 0.58,70
23 Łukasz Helios SR-S Czantoria Ustroń 1.00,22



Klasyfikacja końcowa XII Śląskiej Ligi (po pięciu zawodach - cztery najlepsze wyniki)

 
Juniorki A (rocznik 1999-2002)

1 Kaja Sołek ŻKN Żywiec 340 pkt.
2 Karolina Haratek MKS Skrzyczne Szczyrk 322 pkt.
3 Paulina Musiał KS Live Bielsko-Biała 225 pkt.
. ... ... ...
5 Róża Warzecha KS As Bielsko-Biała 205 pkt,
7 Wiktoria Pokorny SR-S Czantoria Ustroń 177 pkt.
8 Natalia Heczko SR-S Czantoria Ustroń 145 pkt.
13 Julia Heczko SR-S Czantoria Ustroń 84 pkt.

 
Juniorzy A (rocznik 1999-2002)

1 Bartłomiej Sanentra MKS Skrzyczne Szczyrk 200 pkt.
2 Bartłomiej Wawak niezrzeszony 160 pkt.
3 Kacper Walczak Team MB Szczyrk 110 pkt.
.
7 Mikołaj Bebek SR-S Czantoria Ustroń 69 pkt.
9 Grzegorz Hussar SR-S Czantoria Ustroń 58 pkt.
19 Fabian Saniternik SR-S Czantoria Ustroń 16 pkt.

 
Juniorki B (rocznik 2003-2004)

1 Emilia Żółtek niezrzeszona 400 pkt.
2 Natalia Biela KS Live Bielsko-Biała 280 pkt.
3 Zuzanna Madej KS Beskidy Bielsko-Biała 265 pkt.
3 Maja Dobrzańska Team MB Szczyrk 265 pkt.
. ... ... ...
6 Julia Greene SR-S Czantoria Ustroń 162 pkt.
8 Liliana Adamczyk UKS Brenna-Górki 106 pkt.
8 Natalia Kohut SR-S Czantoria Ustroń 106 pkt.
11 Natalia Sobolewska ŻKN Żywiec 94 pkt.
14 Zuzanna Kostka SR-S Czantoria Ustroń 78 pkt.
15 Martyna Płonka UKS Brenna-Górki 71 pkt.
21 Justyna Warzecha SR-S Czantoria Ustroń 43 pkt.

 
Juniorzy B (rocznik 2003-2004)

1 Wojciech Gałuszka KS Beskidy Bielsko-Biała 400 pkt.
2 Szymon Pluta KS Beskidy Bielsko-Biała 320 pkt.
3 Bartek Nowodworski KS Racing Kids Katowice 200 pkt.
4 Maksymilian Kamiński SR-S Czantoria Ustroń 185 pkt.
. ... ... ...
9 Aleksander Wojciech SR-S Czantoria Ustroń 114 pkt.
12 Jakub Juraszczyk UKS Brenna-Górki 94 pkt.
20 Piotr Siuda SR-S Czantoria Ustroń 47 pkt.
23 Paweł Poloczek SR-S Czantoria Ustroń 34 pkt.
27 Krystian Czudej UKS Brenna-Górki 20 pkt.

 
Juniorki C (rocznik 2005-2006)

1 Maja Woźniczka KS Beskidy Bielsko-Biała 350 pkt.
2 Joanna Osak KS Racing Kids Katowice 256 pkt.
3 Natalia Złoto Team MB Szczyrk 240 pkt.
4 Amelia Warzecha KS As Bielsko-Biała 224 pkt.
. ... ... ...
6 Anna Seredyńska MKN Zryw Bielsko-Biała 195 pkt.
7 Pola Gibiec KS As Bielsko-Biała 161 pkt.
11 Agata Piazza KS Beskidy Bielsko-Biała 119 pkt.
15 Laura Moskała SR-S Czantoria Ustroń 71 pkt.
19 Weronika Pokorny SR-S Czantoria Ustroń 64 pkt.
24 Vanessa Saniternik SR-S Czantoria Ustroń 48 pkt.
29 Marta Kepińska SR-S Czantoria Ustroń 30 pkt.
31 Zuzanna Olszewska UKS Brenna-Górki 25 pkt.

 
Juniorzy C (rocznik 2005-2006)

1 Tomasz Macek KS Beskidy Bielsko-Biała 320 pkt.
2 Jonathan Pluta KS Beskidy Bielsko-Biała 290 pkt.
3 Mateusz Kasprzak Team MB Szczyrk 260 pkt.
.
6 Dawid Meissner SR-S Czantoria Ustroń 176 pkt.
12 Hieronim Adamczyk UKS Brenna-Górki 107 pkt.
15 Mikołaj Śliwka SR-S Czantoria Ustroń 68 pkt.
29 Patryk Sztefek SR-S Czantoria Ustroń 20 pkt.
44 Konrad Czudej UKS Brenna-Górki 5 pkt.
46 Dawid Jurasz SR-S Czantoria Ustroń 2 pkt.

 
Juniorki D (rocznik 2007-2008)

1 Katarzyna Koźbiał ŻKN Żywiec 400 pkt.
2 Zuzanna Dikow-Iwanow MKS Skrzyczne Szczyrk 260 pkt.
3 Julia Widz MKN Zryw Bielsko-Biała 220 pkt.
4 Kamila Wojciech SR-S Czantoria Ustroń 190 pkt.
. ... ... ...
12 Antonina Kania SR-S Czantoria Ustroń 100 pkt.
19 Emilia Śliwka SR-S Czantoria Ustroń 54 pkt.

 
Juniorzy D (rocznik 2007-2008)

1 Mikołaj Dołęga Team MB Szczyrk 360 pkt.
2 Karol Zawada ŻKN Żywiec 340 pkt.
3 Konrad Pawlik KS Racing Kids Katowice 300 pkt.
. ... ... ...
5 Antoni Piazza KS Beskidy Bielsko-Biała 176 pkt.
12 Kacper Greene SR-S Czantoria Ustroń 82 pkt.
15 Aleksander Deda SR-S Czantoria Ustroń 70 pkt.
17 Igor Olszak SR-S Czantoria Ustroń 62 pkt.
25 Łukasz Helios SR-S Czantoria Ustroń 25 pkt.
30 Maksymilian Gruszczyk SR-S Czantoria Ustroń 19 pkt.
34 Antoni Cichy KS Racing Kids Katowice 16 pkt.
36 Jakub Tomala UKS Brenna-Górki 15 pkt.
37 Michał Dutka SR-S Czantoria Ustroń 13 pkt.
44 Marcin Bożek SR-S Czantoria Ustroń 4 pkt.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.