www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







OGÓLNOPOLSKI FINAŁ LIG ALPEJSKICH 20/03/2019


W minioną sobotę w miejscowości Suche odbył się XI Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich w narciarstwie zjazdowych.
W zawodach wystąpiła grupa naszych zawodników, którym niestety nie udało się stanąć na podium, chociaż było bardzo blisko, o czym świadczą czwarte lokaty Anny Seredyńskiej, Olgi Seredyńskiej i Maksymiliana Kamińskiego, oraz piąte - Dawida Meissnera i Michala Sobolewskiego.

Nasi zawodnicy mieli więc spory wkład w drugie miejsce Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego w klasyfikacji drużynowej.


Wyniki:


Dziewczęta - rocznik 2000-2002 (Juniorki A)

1 Angelika Mazur TnT Krynica-Zdrój 0.40,72
2 Natalia Adamowska Itakur Ski club Mogilany 0.40,81
3 Natalia Skulicka AN Skillz Kraków 0.41,62
. ... ... ...
9 Natalia Heczko SR-S Czantoria Ustroń 0.42,84
10 Julia Heczko SR-S Czantoria Ustroń 0.43,87


Chłopcy - rocznik 2000-2002 (Junior A)

1 Mikołaj Drabik CDSPport Kraków 0.38,72
2 Mateusz Bucki KKN Siepraw-Ski 0.39,07
3 Paweł Koczur SN Jurgów Ski 0.39,14


Dziewczęta - rocznik 2003-2004 (Junior B)

1 Julia Majerczyk SN Jurgów Ski 0.40,47
2 Oliwia Kądziołka UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0.41,18
3 Zuzanna Posmyk CDSport Kraków 0.41,30
. ... ... ...
9 Natalia Sobolewska ŻKN Żywiec 0.43,85
10 Julia Greene SR-S Czantoria Ustroń 0.44,10
11 Liliana Adamczyk UKS Brenna-Górki 0.44,58
- Natalia Kohut SR-S Czantoria Ustroń DNF


Chłopcy - rocznik 2003-2004 (Junior B)

1 Szymon Pluta KS Beskidy Bielsko-Biała 0.37,89
2 Michał Macheta KN Yeti Kraków 0.38,05
3 Brian Osiadacz UKN Laworta Ustrzyki Dolne 0.40,01
4 Maksymilian Kamiński SR-S Czantoria Ustroń 0.40,59
. ... ... ...
8 Aleksander Wojciech SR-S Czantoria Ustroń 0.41,47
9 Jakub Juraszczyk UKS Brenna-Górki 0.41,74


Dziewczęta - rocznik 2005-2006 (Junior C)

1 Agata Drozdowska SiKReT Gliwice 0.41,37
2 Marta Adamowska Itakur Ski club Mogilany 0.41,47
3 Zuzanna Świrgut KS Narciarnia Nowy Sącz 0.41,62
4 Anna Seredyńska MKN Zryw Bielsko-Biała 0.41,93
. ... ... ...
- Agata Piazza KS Beskidy Bielsko-Biała DNF


Chłopcy - rocznik 2005-2006 (Junior C)

1 Hubert Haładyna UKS Zakopiański Zakopane 0.39,87
2 Jonathan Pluta KS Beskidy Bielsko-Biała 0.40,04
3 Patryk Dusza KS Racing Kids Bielsko-Biała 0.40,20
. ... ... ...
5 Dawid Meissner SR-S Czantoria Ustroń 0.40,62
14 Hieronim Adamczyk UKS Brenna-Górki 0.42,47


Dziewczęta - rocznik 2007-2008 (Junior D)

1 Alina Protchenko ŻKN Żywiec 0.42,20
2 Zuzanna Majerczyk SN Jurgów Ski 0.42,27
3 Kinga Bała SN Jurgów Ski 0.42,44
. ... ... ...
12 Kamila Wojciech SR-S Czantoria Ustroń 0.45,00


Chłopcy - rocznik 2007-2008 (Junior D)

1 Konrad Pawlik KS Racing Kids Katowice 0.39,96
2 Karol Zawada ŻKN Żywiec 0.40,47
3 Franciszek Stolarczyk KST Rabka-Zdrój 0.41,78
. ... ... ...
8 Antoni Piazza KS Beskidy Bielsko-Biała 0.42,64
10 Kacper Greene SR-S Czantoria Ustroń 0.43,18
19 Aleksander Deda SR-S Czantoria Ustroń 0.46,13


Dziewczęta - rocznik 2009-2010 (Junior E)

1 Zofia Konieczna ŻKN Żywiec 0.33,54
2 Zofia Kozłowska KN Ryskalski Kraków 0.33,78
3 Natasza Kamińska KN Ryskalski Kraków 0.34,14
4 Olga Seredyńska MKN Zryw Bielsko-Biała 0.35,46


Chłopcy - rocznik 2009-2010 (Junior E)

1 Tymoteusz Ormaniec Team MB Szczyrk 0.32,68
2 Alex Rakszawski KS Racing Kinds Katowice 0.32,72
3 Franciszek Więcławski WKS Poznań-Ski 0.32,81
. ... ... ...
5 Michał Sobolewski ŻKN Żywiec 0.33,39


Dziewczęta - rocznik 2011-2013 (Junior F)

1 Ewa Bielak Begun Sport Kraków 0.37,26
2 Franciszka Olesińska WKN Warszawa 0.38,81
3 Maria Lewińska WKN Warszawa 0.39,52
. ... ... ...
20 Barbara Helios SR-S Czantoria Ustroń 0.46,32


Chłopcy - rocznik 2011-2013 (Junior F)

1 Paweł Miklaszewski MKS Babia Góra Sucha Beskidzka 0.35,59
2 Józef Orbiński WKN Warszawa 0.35,67
3 Feliks Miłosz WKN Warszawa 0.35,86
. ... ... ...
7 Michał Kustra SR-S Czantoria Ustroń 0.40,30





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.