www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XIII ŚLĄSKA LIGA DZIECI I MŁODZIEŻY ROZPOCZĘTA 09/01/2020


Wczoraj na stoku Złotego Gronia w Istebnej odbyły sie pierwsze zawody XIII Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Zjazdowym.
W poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowali: Kaja Sołek (ŻKN Żywiec), Joanna Książek (Team MB Szczyrk), Agata Drozdowska (SiKReT Gliwice), Katarzyna Koźbiał (ŻKN Żywiec), Szymon Pluta (KS Beskidy Bielsko-Biała), Jan Łodziński (Team MB Szczyrk), Karol Zawada (Team MB Szczyrk) oraz Antoni Piazza z Jaworza (Team MB Szczyrk).


Wyniki:
 
 
Juniorki A (rocznik 1999-2003)

1 Kaja Sołek ZKN Żywiec 0.38,37
2 Zuzanna Strączek KS Racing Kids Katowice 0.39,89
3 Marta Szydło SiKReT Gliwice 0.40,20
. ... ... ...
7 Natalia Sobolewska ŻKN Żywiec 0.41,17
9 Zuzanna Kostka SR-S Czantoria Ustroń 0.43,12
10 Lilianna Adamczyk UKS Brenna-Górki 0.43,97

 
Juniorzy A (rocznik 1999-2003)

1 Szymon Pluta KS Beskidy Bielsko-Biała 0.37,67
2 Mateusz Hulok KS Live Bielsko-Biała 0.37,70
3 Grzegorz Hussar SR-S Czantoria Ustroń 0.38,16
.
- Paweł Poloczek SR-S Czantoria Ustroń DNF
- Fabian Saniternik SR-S Czantoria Ustroń DSQ

 
Juniorki B (rocznik 2004-2005)

1 Joanna Książek Team MB Szczyrk 0.36,57
2 Natalia Złoto Team MB Szczyrk 0.38,15
3 Natalia Biela KS Beskidy Bielsko-Biała 0.38,27
.
7 Julia Greene SR-S Czantoria Ustroń 0.38,75
8 Agata Piazza Team MB Szczyrk 0.39,08
10 Natalia Kohut SR-S Czantoria Ustroń 0.39,59
17 Justyna Warzecha SR-S Czantoria Ustroń 0.41,21
21 Laura Moskała SR-S Czantoria Ustroń 0.42,02
22 Marta Kępińska SR-S Czantoria Ustroń 0.43,24

 
Juniorzy B (rocznik 2004-2005)

1 Jan Łodziński Team MB Szczyrk 0.36,63
2 Tomasz Macek KS Beskidy Bielsko-Biała 0.37,27
3 Bartek Nowodworski KS Racing Team Katowice 0.37,60
. ... ... ...
8 Maksymilian Kamiński SR-S Czantoria Ustroń 0.38,21
15 Jakub Juraszczyk UKS Brenna-Górki 0.39,69
16 Hieronim Adamczyk UKS Brenna-Górki 0.39,88
20 Piotr Siuda SR-S Czantoria Ustroń 0.42,37
24 Krystian Czudej UKS Brenna-Górki 0.44,02
25 Dawid Meissner SR-S Czantoria Ustroń 0.46,65

 
Juniorki C (rocznik 2006-2007)

1 Agata Drozdowska SiKReT Gliwice 0.37,91
2 Vanessa Saniternik SR-S Czantoria Ustroń 0.38,33
3 Anna Seredyńska MKN Zryw Bielsko-Biała 0.38,57
. ... ... ...
7 Weronika Pokorny SR-S Czantoria Ustroń 0.39,99
10 Kamila Wojciech SR-S Czantoria Ustroń 0.40,46
15 Zuzanna Olszewska UKS Brenna-Górki 0:41.34
19 Magdalena Podżorska UKS Brenna-Górki 0:43.27
- Antonina Kania SR-S Czantoria Ustroń DNF

 
Juniorzy C (rocznik 2006-2007)

1 Karol Zawada Team MB Szczyrk 0.37,46
2 Jan Pawiński Team MB Szczyrk 0.37,68
3 Konrad Pawlik KS Racing Team Katowice 0.37,71
.
5 Kacper Greene SR-S Czantoria Ustroń 0.39,29
6 Mikołaj Śliwka SR-S Czantoria Ustroń 0.39,53
26 Marcin Bożek SR-S Czantoria Ustroń 0.43,57
30 Dawid Jurasz SR-S Czantoria Ustroń 0.45,19
32 Konrad Czudej UKS Brenna-Górki 0.45,75
34 Jakub Bogaczyk SR-S Czantoria Ustroń 0.47,72

 
Juniorki D (rocznik 2008-2009)

1 Katarzyna Koźbiał ŻKN Żywiec 0.37,66
2 Zuzanna Dikow-Iwanow Team MB Szczyrk 0.38,31
3 Antonina Dobrzańska Team MB Szczyrk 0.38,44
.
8 Emilia Śliwka SR-S Czantoria Ustroń 0.43,72
11 Marta Juraszczyk UKS Brenna-Górki 0:47.08
13 Aleksandra Bogaczyk SR-S Czantoria Ustroń 0.53,41

 
Juniorzy D (rocznik 2008-2009)

1 Antoni Piazza Team MB Szczyrk 0.37,88
2 Łukasz Kordziński Team MB Szczyrk 0.39,16
3 Franciszek Korczyk Team MB Szczyrk 0.39,41
4 Antoni Cichy KS Racing Team Katowice 0.39,67
. ... ... ...
6 Hugo Polak SR-S Czantoria Ustroń 0.39,78
11 Michał Sobolewski ŻKN Żywiec 0.40,98
12 Aleksander Deda SR-S Czantoria Ustroń 0.41,28
13 Igor Olszak SR-S Czantoria Ustroń 0.41,42
15 Filip Gancarz SR-S Czantoria Ustroń 0.42,01
16 Igor Jaworski UKS Brenna-Górki 0.42,43
28 Maksymilian Gruszczyk SR-S Czantoria Ustroń 0.45,25
29 Michał Dutka SR-S Czantoria Ustroń 0.46,12
33 Jakub Kowalik UKS Brenna-Górki 0.48,91





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności