www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







AZS WINTER CUP - ZAWODY W KLUSZKOWCACH 10/01/2020


Bardzo dobre starty zanotowali nasi zawodnicy w pierwszych w tym sezonie zawodach Akademickiego Pucharu Polski w narciarstwie alpejskim 'AZS Winter Cup', które odbyły sie dzisiaj w Kluszkowcach.
Katarzyna Wąsek z Ustronia okazała się najlepsza zarówno w slalomie, jak i slalomie gigancie, natomiast Adam Chrapek rodem z Wisły triumfował w slalomie, a w gigancie był trzeci.


Wyniki:


Slalom gigant kobiet

1 Katarzyna Wąsek CC Warszawa 1.18,76 0.39,00 + 0.39,76
2 Katarzyna Ostrowska PW Warszawa 1.20,72 0.40,04 + 0.40,68
3 Katarzyna Mirek UJ Kraków 1.21,29 0.40,06 + 0.41,23
4 Aleksandra Malinowska UK Kraków 1.21,47 0.40,49 + 0.40,98
5 Helena Kubasiewicz ALK Warszawa 1.22,52 0.41,03 + 0.41,49
6 Maria Strzeżek AWF Warszawa 1.23,47 0.41,92 + 0.41,55
. ... ... ... ...
12 Natalia Heczko UŚ Katowice 1.25,55 0.42,88 + 0.42,67


Slalom gigant mężczyzn

1 Paweł Jaksina AGH Kraków 1.15,14 0.37,54 + 0.37,60
2 Antoni Szczpeanik AGH Kraków 1.15,29 0.37,16 + 0.38,13
3 Adam Chrapek PŚl Gliwice 1.16,17 0.37,94 + 0.38,23
4 Jakub Matulka ALKS Warszawa 1.16,76 0.38,68 + 0.38,08
5 Alan Kacica AGH Kraków 1.16,77 0.38,44 + 0.38,33
6 Marcin Czyż PŚl Gliwice 1.16,88 0.38,02 + 0.37,96
. ... ... ... ...
13 Mieszko Kuczański UŚ Katowice 1.18,23 0.38,97 + 0.39,46



Slalom kobiet

1 Katarzyna Wąsek CC Warszawa 1.14,71 0.37,24 + 0.27,47
2 Katarzyna Mirek UJ Kraków 1.16,42 0.37,73 + 0.38,69
3 Katarzyna Ostrowska PW Warszawa 1.16,82 0.38,42 + 0.38,40
4 Helena Kubasiewicz ALK Warszawa 1.17,75 0.38,42 + 0.39,33
5 Aleksandra Pluta UAM Poznań 1.18,47 0.39,26 + 0.39,21
6 Maria Leonowicz UG Gdańsk 1.19,28 0.39,58 + 0.39,70
. ... ... ... ...
18 Natalia Heczko UŚ Katowice   0.44,30 + DNQ


Slalom mężczyzn

1 Adam Chrapek PŚl Gliwice 1.08,00 0.33,63 + 0.34,37
2 Dominik Białobrzycki AWF Katowice 1.08,90 0.34,42 + 0.44,48
3 Piotr Krawczyk AGH Kraków 1.09.01 0.34,27 + 0.34,74
4 Antoni Szczepanik AGH Kraków 1.09,04 0.34,58 + 0.34,46
5 Paweł Jaksina AGH Kraków 1.10,57 0.34,92 + 0.35,65
6 Maciej Bieńkowski UE Wrocław 1.10,76 0.35,29 + 0.35,47
. ... ... ... ...
- Marcin Czyż PŚl Gliwice   DNF w I przejeździe
- Mieszko Kuczański UŚ Katowice   DNF w I przejeździe





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności