www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







AZS WINTER CUP - ZAWODY W ZAWOI 31/01/2020


Nieźle zaprezentowali się nasi zawodnicy w trzecich w tym sezonie zawodach Akademickiego Pucharu Polski w narciarstwie alpejskim 'AZS Winter Cup', które odbyły sie dzisiaj w Zawoi.
Katarzyna Wąsek z Ustronia, która wczoraj rywalizowała w Szczawnicy o medale Mistrzostw Polski w slalomie gigancie, dzisiaj dwukrotnie stanęła na podium studenckich zmagań, zajmując drugie miejsce w slalomie gigancie oraz trzecie w slalomie.
Z kolei rywalizacji mężczyzn Adam Chrapek był drugi w slalomie gigancie, a Marcin Czyż - trzeci w slalomie.


Wyniki:


Slalom gigant kobiet

1 Iwona Kohut AWF Wrocław 1.12,40
2 Katarzyna Wąsek CC Warszawa 1.12,89
3 Katarzyna Ostrowska PW Warszawa 1.13,53
4 Helena Kubasiewicz ALK Warszawa 1.13,92
5 Antonina Tataj PJATK Warszawa 1.14,66
6 Dominika Sanetra AWF Katowice 1.15,62
7 Natalia Heczko UŚ Katowice 1.16,22
. ... ... ...
29 Julia Heczko UE Katowice 1.31,50


Slalom gigant mężczyzn

1 Paweł Jaksina AGH Kraków 1.10,11
2 Adam Chrapek PŚl Gliwice 1.10,25
3 Antoni Szczepanik AGH Kraków 1.10,58
4 Jakub Matulka ALKS Warszawa 1.10,79
5 Stanisław Hejmo UJ Kraków 1.11,96
6 Marcin Czyż PŚl Gliwice 1.12,33
. ... ... ...
9 Mieszko Kuczański UŚ Katowice 1.12,63
17 Michał Brachaczek AGH Kraków 1.17,97



Slalom kobiet

1 Helena Kubasiewicz ALK Warszawa 1.03,26 0.32,29 + 0.30,97
2 Iwona Kohut AWF Wrocław 1.03,37 0.32,33 + 0.31,04
3 Katarzyna Wąsek CC Warszawa 1.03,67 0.32,19 + 0.31,48
4 Katarzyna Ostrowska PW Warszawa 1.04,95 0.33,16 + 0.31,79
5 Agata Popieluch PWr Wrocław 1.06,90 0.33,95 + 0.32,95
6 Aleksandra Pluta UAM Poznań 1.06,96 0.34,13 + 0.32,83
. ... ... ... ...
13 Natalia Heczko UŚ Katowice 1.13,52 0.37,76 + 0.35,76
25 Julia Heczko UE Katowice   0.41,55 + DNQ


Slalom mężczyzn

1 Antoni Szczepanik AGH Kraków 0.59,06 0.29,42 + 0.29,64
2 Jakub Matulka ALK Warszawa 0.59,77 0.30,05 + 0.29,72
3 Marcin Czyż PŚl. Gliwice 1.00,83 0.30,94 + 0.29,89
4 Szymon Drużba UMe Wrocław 1.01,19 0.31,05 + 0.30,14
5 Jakub Jasiński ŚUM Katowice 1.01,71 0.31,23 + 0.30,48
6 Piotr Palichleb UEK Kraków 1.03,05 0.32,25 + 0.30,80
. ... ... ... ...
9 Mieszko Kuczański UŚ Katowice 1.04,99 0.34,28 + 0.30,71
12 Michał Brachaczek AGH Kraków 1.05,90 0.33,79 + 0.32,11
- Adam Chrapek PŚl Gliwice   DSQ w I przejeździe





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności