www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







AZS WINTER CUP - ZAWODY W SZCZAWNICY 14/02/2020


Dzisiaj w Szczawnicy odbyły się czwarte w tym sezonie zawody  Akademickiego Pucharu Polski w narciarstwie alpejskim.
Z grona naszych zawodników najlepiej zaprezentował się Adam Chrapek, który triumfował w slalomie oraz zajął trzecie slalomie gigancie mężczyzn.


Wyniki:


Slalom gigant kobiet

1 Katarzyna Ostrowska PW Warszawa 1.58,36 0.59,09 + 0.59,27
2 Iwona Kohut AWF Wrocław 1.58,41 0.59,00 + 0.59,41
3 Helena Kubasiewicz ALK Warszawa 2.00,38 0.59,75 + 1.00,63
4 Katarzyna Mirek UJ Kraków 2.01,35 0.59,93 + 1.01,42
5 Dominika Sanetra AWF Katowice 2.01,37 1.00,40 + 1.00,97
6 Aleksandra Pluta UAM Poznań 2.02,53 1.01,73 + 1.00,80
. ... ... ...  
14 Natalia Heczko UŚ Katowice   1.03,56 + DNF
22 Julia Heczko UE Katowice   1.10,01 + DNQ


Slalom gigant mężczyzn

1 Dominik Białobrzycki AWF Katowice 1.50,15 0.54,91 + 0.55,24
2 Norbert Wróbel AWF Katowice 1.50,99 0.55,12 + 0.55,87
3 Adam Chrapek PŚl Gliwice 1.51,69 0.57,44 + 0.54,25
4 Marcin Czyż PŚl Gliwice 1.52,84 0.56,48 + 0.56,36
5 Stanisław Hejmo UJ Kraków 1.53,43 0.56,64 + 0.56,32
6 Paweł Jaksina AGH Kraków 1.54,43 0.56,51 + 0.57,92
. ... ... ... ...
29 Mieszko Kuczański UŚ Katowice   0.59,20 + DNF



Slalom kobiet

1 Iwona Kohut AWF Wrocław 1.15,42 0.36,96 + 0.38,46
2 Helena Kubasiewicz ALK Warszawa 1.16,60 0.37,25 + 0.39,35
3 Aleksandra Pluta UAM Poznań 1.18,34 0.38,17 + 0.40,17
4 Katarzyna Ostrowska PW Warszawa 1.18,60 0.38,37 + 0.40,23
5 Katarzyna Mirek UJ Kraków 1.19,61 0.39,35 + 0.40,26
6 Antonina Tataj PJATK Warszawa 1.22,50 0.40,44 + 0.42,06
. ... ... ... ...
15 Natalia Heczko UŚ Katowice 1.44,73 0.43,86 + 1.00,87
20 Julia Heczko UE Katowice   0.47,95 + DNQ


Slalom mężczyzn

1 Adam Chrapek PŚl. Gliwice 1.10,94 0.35,09 + 0.35,85
2 Dominik Białobrzycki AWF Katowice 1.11,24 0.35,57 + 0.35,67
3 Antoni Szczepanik AGH Kraków 1.11,35 0.34,95 + 0.36,40
4 Norbert Wróbel AWF Kraków 1.12,37 0.35,52 + 0.36,85
5 Michał Czerwiński PK Kraków 1.12,41 0.35,84 + 0.36,57
6 Marcin Czyż PŚl. Gliwice 1.12,83 0.35,57 + 0.37,26
. ... ... ... ...
- Mieszko Kuczański UŚ Katowice   DNF w I przejeździe





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności