www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







MISTRZOSTWA KATOWIC W... ISTEBNEJ 16/02/2020


Dzisiaj w Ośrodku Narciarskim 'Złoty Groń' w Istebnej odbyly się Otwarte Mistrzostwa Katowic w narciarstwie alpejskim.
W zawodach nieźle spisali się nasi zawodnicy, którzy dziesięciokrotnie stawali na podium, a na jego najwyższy stopień wskoczyła Julia Greene z Ustronia.


Wyniki:


Dziewczęta - rocznik 2013 i młodsze

1 Matylda Kruk Gliwice 0.37,65
2 Tola Bulenda Gliwice 0.40,73
3 Anna Miszczyk Gliwice 0.44,45
4 Nadia Kohut Ustroń 0.46,85
5 Pola Kolasa Ustroń 0.48,70


Chłopcy - rocznik 2013 i młodsi

1 Jakub Przybyła Szczyrk 0.33,05
2 Michał Skutil Bielsko-Biała 0.38,97
3 Karol Gancarz Ustroń 0.44,29
. ... ... ...
6 Kamil Michnik Ustroń 0.49,38


Dziewczęta - rocznik 2010-2012

1 Zofia Wasilewska Bielsko-Biała 0.30,14
2 Olga Kanclerz Bielsko-Biała 0.30,25
3 Justyna Trząska Bielsko-Biała 0.31,14


Chłopcy - rocznik 2010-2012

1 Wojciech Przybyła Szczyrk 0.28,22
2 Jakub Drewiczewski Gliwice 0.29,00
3 Konrad Stojanik Bielsko-Biała 0.29,15
. ... ... ...
8 Konrad Michnik Ustroń 0.30,94
13 Jakub Moskała Brenna 0.32,67
24 Oskar Kutarasiński Jasienica 0.40,21
- Aleksander Kolasa Ustroń DNF


Dziewczęta - rocznik 2007-2009

1 Katarzyna Koźbiał ŻKN Żywiec 0.29,28
2 Kamila Wojciech SRS Czantoria Ustroń 0.30,32
3 Maja Skorupka Żywiec 0.30,59
. ... ... ...
16 Lidia Cieślar Cieszyn 0.37,31


Chłopcy - rocznik 2007-2009

1 Konrad Lula-Pawlik KS Racing Kids Katowice 0.29,68
2 Alex Rakszawski KS Racing Kids katowice 0.31,13
3 Kacper Greene SRS Czantoria Ustroń 0.31,25
4 Aleksander Deda SRS Czantoria Ustroń 0.31,42
. ... ... ...
6 Michał Sobolewski Goleszów / ŻKN Żywiec 0.31,88
7 Igor Olszak SRS Czantoria Ustroń 0.32,18
8 Hugo Polak SRS Czantoria Ustroń 0.32,32
16 Filip Gancarz SRS Czantoria Ustroń 0.33,71
17 Maksym Gruszczyk SRS Czantoria Ustroń 0.34,04
25 Igor Majka SRS Czantoria Ustroń 0.37,98


Dziewczęta - rocznik 2004-2006

1 Julia Greene SRS Czantoria Ustroń 0.30,00
2 Joanna Osak KS Racing Kids Katowice 0.30,28
3 Natalia Kohut SRS Czantoria Ustroń 0.30,65
. ... ... ...
6 Weronika Pokorny SRS Czantoria Ustroń 0.31,17
9 Vanessa Saniternik SRS Czantoria Ustroń 0.31,67
20 Laura Moskała SRS Czantoria Ustroń 0.32,88


Chłopcy - rocznik 2004-2006

1 Bartosz Nowodworski KS Racing Kids Katowice 0.29,26
2 David Meissner SRS Czantoria Ustroń 0.29,28
3 Piotr Koźbiał KS Live Bielsko-Biała 0.29,49
. ... ... ...
6 Maksymilian Kamiński SRS Czantoria Ustroń 0.30,48
7 Jan Pawlak Wisła / MKS Skrzyczne Szczyrk 0.30,59
11 Mikołaj Giza Wisła / MKS Skrzyczne Szczyrk 0.31,15
18 Beniamin Cieślar Cieszyn 0.33,07


Dziewczęta - rocznik 2001-2003

1 Zuzanna Strączek KS Racing Kids Katowice 0.31,01
2 Klaudia Lipczyńska Gliwice 0.31,86
3 Wiktoria Goworowska Jaworze / KS Live Bielsko-Biała 0.32,01
. ... ... ...
6 Natalia Sobolewska Goleszów / ŻKN Żywiec 0.32,74


Chłopcy - rocznik 2001-2003

1 Kacper Dziadkowiec KS Racing Kids Katowice 0.28,77
2 Mateusz Hulok KS Live Bielsko-Biała 0.28,82
3 Jan Krzemień Gliwice 0.29,62
4 Aleksander Wojciech SRS Czantoria Ustroń 0.29,71



Kobiety - rocznik 1991-2000

1 Dominika Sanetra MKS Skrzyczne Szczyrk 0.29,29
2 Ksymena Smusz Rybnik 0.31,10
3 Hanna Szczerbik SiKReT Gliwice 0.31,84


Mężczyźni - rocznik 1991-2000

1 Franciszek Smusz Rybnik 0.29,23
2 Alfred Sosgórnik KS As Bielsko-Biała 0.29,55
3 Damian Skupień Wodzisław Śląski 0.30,68
4 Dawid Hussar SRS Czantoria Ustroń 0.30,91


Kobiety - rocznik 1981-1990

1 Alicja Leś-Smolarczy Chrzanów 0.31,52
2 Patrycja Bulenda Gliwice 0.38,38
3 Aleksandra Przybyła Bielsko-Biała 0.38,42
4 Olga Kutarasińska Jasienica 0.38,57


Mężczyźni - rocznik 1981-1990

1 Piotr Zagórski Katowice 0.28,73
2 Gniewosz Widuch Gliwice 0.30,11
3 Marcin Przybyła Szczyrk 0.31,37


Kobiety - rocznik 1971-1980

1 Monika Ciślak Żywiec 0.34,84
2 Anna Ostrowska Smolnica 0.37,06
3 Aleksandra Popiel-Kruk Gliwice 0.37,22


Mężczyźni - rocznik 1971-1980

1 Tomasz Bulenda Gliwice 0.29,79
2 Borys Nowodworski Gliwice 0.29,94
3 Paweł Worek Cieszyn 0.30,05
4 Bogusław Hussar Ustroń 0.30,13
5 Marcin Wojciech Ustroń 0.30,62
. ... ... ...
14 Sławomir Kohut Ustroń 0.33,85
15 Tomasz Kutarasiński Jasienica 0.34,07
16 Arkadiusz Sobolewski Goleszów 0.34,24


Mężczyźni - rocznik 1961-1970

1 Adam Hulok Tarnowskie Góry 0.29,84
2 Tomasz Cichy Istebna 0.30,02
3 Roman Cieślar Cieszyn 0.30,50


Mężczyźni - rocznik 1960 i starsi

1 Krystian Kalisz Katowice 0.32,19
2 Wiesław Rzepecki Bytom 0.32,31
3 Janusz Lewandowski Koniaków 0.32,56
. ... ... ...
- Władysław Ligocki Cieszyn DNF





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności