www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XIII ŚLĄSKA LIGA DZIECI I MŁODZIEŻY - ZAWODY W ZAWOI 22/02/2020


Wczoraj na stoku Mosornego Gronia w Zawoi odbyły się drugie zawody XIII Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Zjazdowym.
Nasi zawodnicy czterokrotnie stawali na podium, a na jego najwyższy stopień wskoczyła Anna Seredyńska z Mazańcowic.


Wyniki:
 
 
Juniorki A (rocznik 1999-2003)

1 Kaja Sołek ZKN Żywiec 1.02,40
2 Marta Mołek Team MB Szczyrk 1.02,55
3 Justyna Gluza MKN Zryw Bielsko-Biała 1.05,16
. ... ... ...
7 Natalia Sobolewska ŻKN Żywiec 1.08,71
9 Zuzanna Kostka SR-S Czantoria Ustroń 1.09,97
11 Łucja Cieślar SR-S Czantoria Ustroń 1.18,00

 
Juniorzy A (rocznik 1999-2003)

1 Bartłomiej Sanetra MKS Skrzyczne Szczyrk 0.56,02
2 Mateusz Hulok KS Live Bielsko-Biała 0.59,85
3 Grzegorz Hussar SR-S Czantoria Ustroń 1.02,99
.
8 Fabian Saniternik SR-S Czantoria Ustroń 1.07,68
- Aleksander Wojciech SR-S Czantoria Ustroń DNF

 
Juniorki B (rocznik 2004-2005)

1 Joanna Książek Team MB Szczyrk 1.00,08
2 Magdalena Bańdo Team MB Szczyrk 1.00,54
3 Natalia Złoto Team MB Szczyrk 1.01,32
.
10 Natalia Kohut SR-S Czantoria Ustroń 1.03,67
10 Julia Greene SR-S Czantoria Ustroń 1.03,67
15 Agata Piazza Team MB Szczyrk 1.04,95
20 Tatiana Heller SR-S Czantoria Ustroń 1.06,35
26 Marta Kępińska SR-S Czantoria Ustroń 1.10,24
28 Justyna Warzecha SR-S Czantoria Ustroń 1.11,32

 
Juniorzy B (rocznik 2004-2005)

1 Wojciech Gałuszka Team MB Szczyrk 0.57,84
2 Igor Szymański Team MB Szczyrk 0.58,84
3 Jan Łodziński Team MB Szczyrk 0.58,90
. ... ... ...
10 Maksymilian Kamiński SR-S Czantoria Ustroń 1.01,84
14 Dawid Meissner SR-S Czantoria Ustroń 1.03,50

 
Juniorki C (rocznik 2006-2007)

1 Anna Seredyńska MKN Zryw Bielsko-Biała 1.01,83
2 Kamila Wojciech SR-S Czantoria Ustroń 1.02,34
3 Julia Cieśla KS Malta-Ski Poznań 1.02,99
4 Weronika Pokorny SR-S Czantoria Ustroń 1.03,21
. ... ... ...
19 Antonina Kania SR-S Czantoria Ustroń 1.11,15
22 Magdalena Podżorska UKS Brenna-Górki 1.13,46
24 Vanessa Saniternik SR-S Czantoria Ustroń 1.34,70

 
Juniorzy C (rocznik 2006-2007)

1 Piotr Koźbiał KS Live Bielsko-Biała 1.01,41
2 Karol Zawada Team MB Szczyrk 1.01,51
3 Mikołaj Dołęga Team MB Szczyrk 1.02,42
.
7 Jan Pawlak MKS Skrzyczne Szczyrk 1.03,95
14 Mikołaj Śliwka SR-S Czantoria Ustroń 1.05,53
15 Kacper Greene SR-S Czantoria Ustroń 1.05,81
23 Marcin Bożek SR-S Czantoria Ustroń 1.09,70
30 Dawid Jurasz SR-S Czantoria Ustroń 1.16,16

 
Juniorzy D (rocznik 2008-2009)

1 Łukasz Ardziński Team MB Szczyrk 1.01,92
2 Antoni Piazza Team MB Szczyrk 1.02,19
3 Tymon Zglinicki Young Guns Bielsko-Biała 1.02,55
. ... ... ...
5 Michał Sobolewski ŻKN Żywiec 1.04,19
7 Aleksander Deda SR-S Czantoria Ustroń 1.04,59
9 Igor Olszak SR-S Czantoria Ustroń 1.06,45
11 Hugo Polak SR-S Czantoria Ustroń 1.06,88
15 Filip Gancarz SR-S Czantoria Ustroń 1.08,00
17 Igor Jaworski UKS Brenna-Górki 1.09,25
21 Michał Dutka SR-S Czantoria Ustroń 1.13,72





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności