www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BESKIDZKIE NADZIEJE W WIŚLE 28/02/2020


Wczoraj na stoku Siglany w Wiśle odbyły się czwarte w tym sezonie zawody w narciarstwie alpejskim dzieci i młodzieży z cyklu 'Beskidzkie Nadzieje'.
W poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowali: Katarzyna Koźbiał (ŻKN Żywiec), Olga Kanclerz (MKN Zryw Bielsko-Biała), Franciszka Olesińska (KS Beskidy Bielsko-Biała), Alex Rakszawski (KS Racing Team Katowice), Wojciech Przybyła (Team MB Szczyrk) oraz Józef Oleśiński (KS Beskidy Bielsko-Biała).


Wyniki:
 

Dziewczęta (rocznik 2008-2009)
 
1 Katarzyna Koźbiał ŻKN Żywiec 0.29,99
2 Antonina Dobrzańska Team MB Szczyrk 0.31,54
3 Zofia Konieczna ŻKN Żywiec 0.32,37


Chłopcy (rocznik 2008-2009)
 
1 Alex Rakszawski KS Racing Team Katowice 0.30,28
2 Michał Sobolewski ŻKN Żywiec 0.30,57
3 Hubert Szczęsny KS Beskidy Bielsko-Biała 0.30,68
. ... ... ...
11 Filip Gancarz SR-S Czantoria Ustroń 0.32,39


Dziewczęta (rocznik 2010-2011)
 
1 Olga Kanclerz MKN Zryw Bielsko-Biała 0.32,09
2 Lena Janik ŻKN Żywiec 0.32,79
3 Zofia Wasilewska KS As Bielsko-Biała 0.33,12
. ... ... ...
10 Hanna Łamacz SR-S Czantoria Ustroń 0.36,09
14 Barbara Helios SR-S Czantoria Ustroń 0.37,23
15 Emilia Janos SR-S Czantoria Ustroń 0.38,39
20 Lidia Bożek SR-S Czantoria Ustroń 0.39,99


Chłopcy (rocznik 2010-2011)
 
1 Wojciech Przybyła Team MB Szczyrk 0.30,50
2 Tymoteusz Ormaniec Team MB Szczyrk 0.30,56
3 Jakub Drewiczewski Team MB Szczyrk 0.31,12
. ... ... ...
11 Aleksander Kolasa SR-S Czantoria Ustroń 0.33,52
12 Borys Jaworski KS Live Bielsko-Biała 0.33,71
19 Konrad Michnik SR-S Czantoria Ustroń 0.34,58
26 Michał Kustra SR-S Czantoria Ustroń 0.37,59
28 Seweryn Pasterny SR-S Czantoria Ustroń 0.38,59


Dziewczęta (rocznik 2012 i młodsze)
 
1 Franciszka Olesińska KS Beskidy Bielsko-Biała 0.34,45
2 Katarzyna Listwan MKS Babia Góra Sucha Beskidzka 0.35,27
3 Łucja Copija KS As Bielsko-Biała 0.35,91
. ... ... ...
8 Nadia Kohut SR-S Czantoria Ustroń 0.49,59
9 Pola Kolasa SR-S Czantoria Ustroń 0.57,96


Chłopcy (rocznik 2012 i młodsi)
 
1 Józef Olesiński KS Beskidy Bielsko-Biała 0.34,54
2 Bryan Jaworski KS Live Bielsko-Biała 0.35,32
3 Jakub Przybyła Team MB Szczyrk 0.35,58
. ... ... ...
17 Józef Łamacz SR-S Czantoria Ustroń 0.46,83
18 Karol Gancarz SR-S Czantoria Ustroń 0.49,09
19 Kamil Michnik SR-S Czantoria Ustroń 0.59,03





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności