www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XIII ŚLĄSKA LIGA DZIECI I MŁODZIEŻY - ZAWODY NA ZŁOTYM GRONIU 28/02/2020


Dzisiaj na stoku Złotego Gronia w Istebnej odbyły sie trzecie zawody XIII Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Zjazdowym.
W poszczególnych kategoriach wiekowych triumfowali: Marta Molek (Team MB Szczyrk), Joanna Książek (Team MB Szczyrk), Alina Protscenko (ŻKN Żywiec), Katarzyna Koźbiał (ŻKN Żywiec), Bartłomiej Sanetra (MKS Skrzyczne Szczyrk), Wojciech Gałuszka (Team MB Szczyrk), Karol Zawada (Team MB Szczyrk) oraz Franciszek Korczyk (Team MB Szczyrk)


Wyniki:
 
 
Juniorki A (rocznik 1999-2003)

1 Marta Mołek Team MB Szczyrk 0.33,11
2 Kaja Sołek ZKN Żywiec 0.33,12
3 Justyna Gluza MKN Zryw Bielsko-Biała 0.33,70
. ... ... ...
6 Wiktoria Pokorny SR-S Czantoria Ustroń 0.34,56
9 Natalia Sobolewska ŻKN Żywiec 0.35,57
10 Zuzanna Kostka SR-S Czantoria Ustroń 0.35,77
14 Łucja Cieślar SR-S Czantoria Ustroń 0.40,36

 
Juniorzy A (rocznik 1999-2003)

1 Bartłomiej Sanetra MKS Skrzyczne Szczyrk 0.30,00
2 Mateusz Hulok KS Live Bielsko-Biała 0.32,18
3 Szymon Pluta KS Beskidy Bielsko-Biała 0.32,39
. ... ... ...
5 Grzegorz Hussar SR-S Czantoria Ustroń 0.33,00
6 Aleksander Wojciech SR-S Czantoria Ustroń 0.33,25

 
Juniorki B (rocznik 2004-2005)

1 Joanna Książek Team MB Szczyrk 0.31,89
2 Magdalena Bańdo Team MB Szczyrk 0.32,03
3 Olga Biegun KS MMS Dendysski Korbielów 0.32,73
.
9 Tatiana Heller SR-S Czantoria Ustroń 0.34,23
11 Julia Greene SR-S Czantoria Ustroń 0.34,62
15 Laura Moskała SR-S Czantoria Ustroń 0.35,45
19 Justyna Warzecha SR-S Czantoria Ustroń 0.36,99
21 Marta Kępińska SR-S Czantoria Ustroń 0.37,28
22 Natalia Kohut SR-S Czantoria Ustroń 0.48,35

 
Juniorzy B (rocznik 2004-2005)

1 Wojciech Gałuszka Team MB Szczyrk 0.30,21
2 Mateusz Kasprzak Team MB Szczyrk 0.30,79
3 Jan Łodziński Team MB Szczyrk 0.30,84
. ... ... ...
10 Maksymilian Kamiński SR-S Czantoria Ustroń 0.32,74
- Krystian Czudej UKS Brenna-Górki DNF
- Dawid Meissner SR-S Czantoria Ustroń DNF

 
Juniorki C (rocznik 2006-2007)

1 Alina Protchenko ŻKN Żywiec 0.34,39
2 Joanna Osak KS Racing Kids Katowice 0.34,52
3 Agata Drozdowska SiKReT Gliwice 0.34,59
4 Anna Seredyńska MKN Zryw Bielsko-Biała 0.34,66
5 Kamila Wojciech SR-S Czantoria Ustroń 0.34,81
6 Weronika Pokorny SR-S Czantoria Ustroń 0.35,43
. ... ... ...
13 Vanessa Saniternik SR-S Czantoria Ustroń 0.36,49
20 Antonina Kania SR-S Czantoria Ustroń 0.38,62
22 Zuzanna Olszewska UKS Brenna-Górki 0.39,59
25 Magdalena Podżorska UKS Brenna-Górki 0:40,01

 
Juniorzy C (rocznik 2006-2007)

1 Karol Zawada Team MB Szczyrk 0.32,98
2 Piotr Koźbiał KS Live Bielsko-Biała 0.33,39
3 Konrad Pawlik KS Racing Team Katowice 0.33,48
.
8 Mikołaj Śliwka SR-S Czantoria Ustroń 0.35,20
9 Jan Pawlak MKS Skrzyczne Szczyrk 0.36,31
11 Kacper Greene SR-S Czantoria Ustroń 0.35,83
12 Marcin Bożek SR-S Czantoria Ustroń 0.36,47
23 Konrad Czudej UKS Brenna-Górki 0.40,51
24 Dawid Jurasz SR-S Czantoria Ustroń 0.43,13

 
Juniorki D (rocznik 2008-2009)

1 Katarzyna Koźbiał ŻKN Żywiec 0.34,82
2 Zuzanna Dikow-Iwanow Team MB Szczyrk 0.35,16
3 Antonina Dobrzańska Team MB Szczyrk 0.36,87
.
6 Emilia Śliwka SR-S Czantoria Ustroń 0.39,41

 
Juniorzy D (rocznik 2008-2009)

1 Franciszek Korczyk Team MB Szczyrk 0.34,26
2 Antoni Piazza Team MB Szczyrk 0.34,65
3 Łukasz Ardziński Team MB Szczyrk 0.34,84
4 Antoni Cichy KS Racing Team Katowice 0.34,90
. ... ... ...
8 Aleksander Deda SR-S Czantoria Ustroń 0.36,69
11 Michał Sobolewski ŻKN Żywiec 0.37,32
12 Filip Gancarz SR-S Czantoria Ustroń 0.37,88
14 Hugo Polak SR-S Czantoria Ustroń 0.37,93
18 Igor Jaworski UKS Brenna-Górki 0.38,64
20 Maksymilian Gruszczyk SR-S Czantoria Ustroń 0.39,81
24 Mikołaj Heczko SR-S Czantoria Ustroń 0.41,19
28 Igor Olszak SR-S Czantoria Ustroń 0.44,64





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności