www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







AZS WINTER CUP - ZAWODY FINAŁOWE 28/02/2020


Dzisiaj na terenie Ośrodka Narciarskiego 'Harenda' w Zakopanem ostatnią konkurencję finałowych zawodów Akademickiego Pucharu Polski w narciarstwie alpejskim 'AZS Winter Cup' - slalom gigant.
Tradycyjnie nieźle w zawodach zaprezentowali się nasi zawodnicy.  

W slalomie gigancie najlepsza w gronie kobiet okazała się Katarzyna Wąsek z Ustronia, natomiast drugie miejsce zajął Adam Chrapek rodem z Wisły, dzięki czemu triumfował w klasyfikacji generalnej APP w tej konkurencji.

Adam Chrapek w 'generalce' slalomu również okazał się najlepszy, chociaż w dzisiejszych zawodach był trzeci. 



Wyniki:


Slalom gigant kobiet

1 Katarzyna Wąsek CC Warszawa 0.37,51
2 Iwona Kohut AWF Wrocław 0.37,52
3 Aleksandra Malinowska UJ Kraków 0.37,58
4 Katarzyna Mirek UJ Kraków 0.38,23
5 Katarzyna Ostrowska PW Warszawa 0.38,36
6 Antonina Tataj PJATK Warszawa 0.38,54
. ... ... ...
12 Natalia Heczko UŚ Katowice 0.40,92
23 Julia Heczko UE Katowice 0.43,61


Slalom gigant mężczyzn

1 Norbert Wróbel AWF Katowice 0.34,51
2 Adam Chrapek PŚl Gliwice 0.34,65
3 Jakub Matulka ALK Warszawa 0.35,10
4 Antoni Szczepanik AGH Kraków 0.35,19
5 Dominik Białobrzycki AWF Katowice 0.35,22
6 Paweł Jaksina AGH Kraków 0.35,69
. ... ... ...
8 Marcin Czyż PŚl Gliwice 0.36,24
19 Mieszko Kuczański UŚ Katowice 0.38,27
23 Michał Brachaczek AGH Kraków 0.38,83



Slalom kobiet

1 Iwona Kohut AWF Wrocław 1.25,87 0.43,15 + 0.42,72
2 Katarzyna Mirek UJ Kraków 1.27,46 0.43,10 + 0.44,36
3 Helena Kubasiewicz ALK Warszawa 1.27,84 0.43,70 + 0.44,14
4 Katarzyna Wąsek CC Warszawa 1.28,78 0.44,03 + 0.44,75
5 Aleksandra Malinowska UJ Kraków 1.29,23 0.44,40 + 0.44,83
6 Aleksandra Pluta UAM Poznań 1.30,00 0.45,51 + 0.44,49
  ... ... ... ...
18 Natalia Heczko UŚ Katowice   0.51,34 + DNQ
24 Julia Heczko UŚ Katowice   0.54,23 + DNQ


Slalom mężczyzn

1 Dominik Białobrzycki AWF Katowice 1.19,96 0.40,14 + 0.39,82
2 Antoni Szczepanik AGH Kraków 1.20,72 0.40,35 + 0.40,37
3 Adam Chrapek PŚl. Gliwice 1.20,88 0.42,00 + 0.38,88
4 Piotr Krawczyk AGH Kraków 1.21,58 0.41,46 + 0.40,12
5 Filip Szadkowski AWF Katowice 1.21,87 0.41,71 + 0.40,16
6 Paweł Jaksina AGH Kraków 1.22,43 0.42,50 + 0.39,93
. ... ... ... ...
8 Marcin Czyż PŚl Gliwice 1.22,71 0.42,07 + 0.40,64
18 Mieszko Kuczański UŚ Katowice 1.28,61 0.44,47 + 0.44,14
19 Michał Brachaczek AGH Kraków 1:29.92 0.45,14 + 0.44,08



Klasyfkacja końcowa AZS Winter Cup


Slalom gigant kobiet

1 Iwona Kohut AWF Wrocław 540 pkt.  
2 Katarzyna Ostrowska PW Warszawa 465 pkt.  
3 Aleksandra Malinowska UJ Kraków 350 pkt.  
4 Helena Kubasiewicz ALK Warszawa 341 pkt.  
5 Katarzyna Wąsek CC Warszawa 340 pkt. 3 starty
6 Antonina Tataj PJATK Warszawa 311 pkt.  
. ... ... ... ...
8 Natalia Heczko UŚ Katowice 252 pkt.  
33 Julia Heczko UE Katowice 61 pkt.  


Slalom gigant mężczyzn

1 Adam Chrapek PŚl Gliwice 630 pkt.
2 Jakub Matulka ALK Warszawa 590 pkt.
3 Antoni Szczepanik AGH Kraków 570 pkt.
4 Paweł Jaksina AGH Kraków 562 pkt.
5 Dominik Białobrzycki AWF Katowice 541 pkt.
6 Norbert Wróbel AWF Katowice 470 pkt.
7 Marcin Czyż PŚl Gliwice 460 pkt.
. ... ... ...
15 Mieszko Kuczański UŚ Katowice 349 pkt.
30 Michał Brachaczek AGH Kraków 228 pkt.



Slalom kobiet

1 Iwona Kohut AWF Wrocław 500 pkt.
2 Helena Kubasiewicz ALK Warszawa 470 pkt.
3 Katarzyna Ostrowska PW Warszawa 390 pkt.
4 Aleksandra Pluta UAM Poznań 385 pkt.
5 Antonina Tataj PJATK Warszawa 284 pkt.
6 Katarzyna Wąsek CC Warszawa 270 pkt.
  ... ... ...
12 Natalia Heczko UŚ Katowice 181 pkt.
26 Julia Heczko UŚ Katowice 102 pkt.


Slalom mężczyzn

1 Adam Chrapek PŚl. Gliwice 670 pkt.
2 Dominik Białobrzycki AWF Katowice 670 pkt.
2 Antoni Szczepanik AGH Kraków 640 pkt.
4 Piotr Krawczyk AGH Kraków 450 pkt.
5 Szymon Drużba UMe Wrocław 433 pkt.
6 Jakub Zastawny PŚl Gliwice 416 pkt.
7 Marcin Czyż PŚl Gliwice 411 pkt.
. ... ... ...
27 Michał Brachaczek AGH Kraków 206 pkt.
41 Mieszko Kuczański UŚ Katowice 142 pkt.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności