www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







BESKIDZKIE NADZIEJE NA ZŁOTYM GRONIU 05/03/2020


W miniony wtorek w Ośrodku Narciarskim 'Złoty Groń' w Istebnej odbyły się piąte i zarazem ostatnie w tym sezonie zawody w narciarstwie alpejskim dzieci i młodzieży z cyklu 'Beskidzkie Nadzieje'.
W poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsi okazali się: Katarzyna Koźbiał (ŻKN Żywiec), Zofia Wasilewska (KS As Bielsko-Biała) i Lena Janik (ŻKN Żywiec), Franciszka Olesińska (KS Beskidy Bielsko-Biała), Hubert Szczęsny (KS Beskidy Bielsko-Biała), Tymoteusz Ormaniec (Team MB Szczyrk) oraz Józef Olesiński (KS Beskidy Bielsko-Biała).


Wyniki:


Dziewczęta (rocznik 2008-2009)
 
1 Katarzyna Koźbiał ŻKN Żywiec 0.33,04
2 Zuzanna Dikow-Iwanow Team MB Szczyrk 0.33,71
3 Aniela Strzelecka KS As Bielsko-Biała 0.36,13


Chłopcy (rocznik 2008-2009)
 
1 Hubert Szczęsny KS Beskidy Bielsko-Biała 0.33,59
2 Alex Rakszawski KS Racing Team Katowice 0.33,65
3 Michał Sobolewski ŻKN Żywiec 0.34,18


Dziewczęta (rocznik 2010-2011)
 
1 Zofia Wasilewska KS As Bielsko-Biała 0.36,37
1 Lena Janik ŻKN Żywiec 0.36,37
3 Olga Kanclerz MKN Zryw Bielsko-Biała 0.36,79
. ... ... ...
12 Hanna Łamacz SR-S Czantoria Ustroń 0.41,07
19 Emilia Janos SR-S Czantoria Ustroń 0.45,00
22 Barbara Helios SR-S Czantoria Ustroń 0.45,78


Chłopcy (rocznik 2010-2011)
 
1 Tymoteusz Ormaniec Team MB Szczyrk 0.32,34
2 Jakub Drzewiczewski Team MB Szczyrk 0.33,73
3 Kamil Frycz KS Live Bielsko-Biała 0.34,24
. ... ... ...
10 Aleksander Kolasa SR-S Czantoria Ustroń 0.36,82
14 Borys Jaworski KS Live Bielsko-Biała 0.38,25
17 Konrad Michnik SR-S Czantoria Ustroń 0.38,63


Dziewczęta (rocznik 2012 i młodsze)
 
1 Franciszka Olesińska KS Beskidy Bielsko-Biała 0.38,24
2 Łucja Copija KS As Bielsko-Biała 0.40,95
3 Katarzyna Listwan MKS Babia Góra Sucha Beskidzka 0.42,50
. ... ... ...
10 Zofia Sikora SR-S Czantoria Ustroń 0.58,30
11 Nadia Kohut SR-S Czantoria Ustroń 0.59,32
12 Pola Kolasa SR-S Czantoria Ustroń 1.04,42


Chłopcy (rocznik 2012 i młodsi)
 
1 Józef Olesiński KS Beskidy Bielsko-Biała 0.36,27
2 Dominik Prochownik ŻKN Żywiec 0.39,32
3 Bryan Jaworski KS Live Bielsko-Biała 0.39,88
. ... ... ...
16 Karol Gancarz SR-S Czantoria Ustroń 0.54,65
17 Józef Łamacz SR-S Czantoria Ustroń 0.55,09



Klasyfikacja końcowa (cztery najlepsze wyniki)


Dziewczęta (rocznik 2008-2009)
 
1 Katarzyna Koźbiał ŻKN Żywiec 400 pkt.
2 Antonina Dobrzańska Team MB Szczyrk 300 pkt.
3 Zofia Konieczna ŻKN Żywiec 235 pkt.
. ... ... ...
21 Emilia Śliwka SR-S Czantoria Ustroń 34 pkt.
22 Olga Seredyńska MKN Zryw Bielsko-Biała 32 pkt.
25 Marta Juraszczyk UKS Brenna-Górki 20 pkt.
26 Marta Greń UKS Brenna-Górki 16 pkt.
27 Olga Ogonowska SR-S Czantoria Ustroń 12 pkt.


Chłopcy (rocznik 2008-2009)
 
1 Hubert Szczęsny KS Beskidy Bielsko-Biała 360 pkt.
2 Alex Rakszawski KS Racing Team Katowice 340 pkt.
3 Michał Sobolewski ŻKN Żywiec 300 pkt.
. ... ... ...
18 Antoni Cichy KS Racing Kids Katowice 80 pkt.
24 Filip Gancarz SR-S Czantoria Ustroń 56 pkt.
31 Igor Jaworski UKS Brenna-Górki 19 pkt.
38 Igor Majka SR-S Czantoria Ustroń 6 pkt.
39 Mateusz Sikora SR-S Czantoria Ustroń 5 pkt.
41 Jakub Kowalik UKS Brenna-Górki 1 pkt.


Dziewczęta (rocznik 2010-2011)
 
1 Zofia Wasilewska KS As Bielsko-Biała 360 pkt.
1 Lena Janik ŻKN Żywiec 360 pkt.
3 Olga Kanclerz MKN Zryw Bielsko-Biała 320 pkt.
. ... ... ...
12 Hanna Łamacz SR-S Czantoria Ustroń 102 pkt.
18 Barbara Helios SR-S Czantoria Ustroń 71 pkt.
24 Emilia Janos SR-S Czantoria Ustroń 44 pkt.
25 Adela Cichy KS Racing Kids Katowice 40 pkt.
27 Lidia Bożek SR-S Czantoria Ustroń 37 pkt.
29 Martyna Bożek UKS Brenna-Górki 30 pkt.
33 Maja Czerwińska SR-S Czantoria Ustroń 16 pkt.
37 Julia Jaworska UKS Brenna-Górki 8 pkt.


Chłopcy (rocznik 2010-2011)
 
1 Tymoteusz Ormaniec Team MB Szczyrk 400 pkt.
2 Kamil Frycz KS Live Bielsko-Biała 270 pkt.
3 Jakub Drzewiczewski Team MB Szczyrk 250 pkt.
. ... ... ...
11 Aleksander Kolasa SR-S Czantoria Ustroń 126 pkt.
12 Borys Jaworski KS Live Bielsko-Biała 118 pkt.
18 Konrad Michnik SR-S Czantoria Ustroń 84 pkt.
34 Aleksander Machej SR-S Czantoria Ustroń 14 pkt.
36 Seweryn Pasterny SR-S Czantoria Ustroń 13 pkt.
41 Michał Kustra SR-S Czantoria Ustroń 7 pkt.


Dziewczęta (rocznik 2012 i młodsze)
 
1 Franciszka Olesińska KS Beskidy Bielsko-Biała 400 pkt.
2 Katarzyna Listwan MKS Babia Góra Sucha Beskidzka 300 pkt.
3 Łucja Copja KS As Bielsko-Biała 280 pkt.
. ... ... ...
6 Pola Kolasa SR-S Czantoria Ustroń 136 pkt.
8 Nadia Kohut SR-S Czantoria Ustroń 126 pkt.
12 Zofia Sikora SR-S Czantoria Ustroń 72 pkt.
14 Hanna Krawczyk SR-S Czantoria Ustroń 62 pkt.
18 Antonina Kałuża UKS Brenna-Górki 32 pkt.
19 Antonina Gaś UKS Brenna-Górki 30 pkt.


Chłopcy (rocznik 2012 i młodsi)
 
1 Józef Olesiński KS Beskidy Bielsko-Biała 400 pkt.
2 Bryan Jaworski KS Live Bielsko-Biała 320 pkt.
3 Dominik Prochownik ŻKN Żywiec 270 pkt.
. ... ... ...
9 Józef Łamacz SR-S Czantoria Ustroń 124 pkt.
18 Kamil Michnik SR-S Czantoria Ustroń 46 pkt.
21 Karol Gancarz SR-S Czantoria Ustroń 36 pkt.
23 Alan Sadio UKS Brenna-Górki 34 pkt.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności