www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XIII ŚLĄSKA LIGA DZIECI I MŁODZIEŻY ZAKOŃCZONA 11/03/2020


W Szczyrku odbyły się piąte i zarazem ostatnie zawody XIII Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Zjazdowym.
W gronie zwycięzców wczorajszych zawodów znaleźli się Weronika Pokorny z Ustronia oraz Antoni Piazza z Jaworza.
Ten ostatni zarazem triumfował w klasyfikacji końcowej cyklu w swojej grupie wiekowej.


Wyniki:
 
 
Juniorki A (rocznik 1999-2003)

1 Kaja Solek ŻKN Żywiec 0.44,05
2 Marta Szydło SiKReT Gliwice 0.46,83
3 Aleksandra Szydło SiKReT Gliwice 0.47,21
. ... ... ...
7 Natalia Sobolewska ŻKN Żywiec 0.48,33
10 Liliana Adamczyk UKS Brenna-Górki 0.49,78
12 Łucja Cieślar SR-S Czantoria Ustroń 1.03,08

 
Juniorzy A (rocznik 1999-2003)

1 Szymon Pluta KS Beskidy Bielsko-Biała 0.42,65
2 Aleksander Wojciech SR-S Czantoria Ustroń 0.43,83
3 Mateusz Hulok KS Live Bielsko-Biała 0.44,59
. ... ... ...
9 Aleksander Wojciech SR-S Czantoria Ustroń 0.49,62
11 Michał Markuzel SR-S Czantoria Ustroń 0.51,34

 
Juniorki B (rocznik 2004-2005)

1 Magdalena Bańdo Team MB Szczyrk 0.41,87
2 Maja Dobrzańska Team MB Szczyrk 0.43,12
3 Natalia Złoto Team MB Szczyrk 0.43,25
.
7 Julia Greene SR-S Czantoria Ustroń 0.44,93
11 Natalia Kohut SR-S Czantoria Ustroń 0.46,71
12 Agata Piazza Team MB Szczyrk 0.46,72
17 Marta Kępińska SR-S Czantoria Ustroń 0.51,18
18 Tatiana Heller SR-S Czantoria Ustroń 0.56,10

 
Juniorzy B (rocznik 2004-2005)

1 Wojciech Gałuszka Team MB Szczyrk 0.40,45
2 Jan Łodziński Team MB Szczyrk 0.40,90
3 Tomasz Macek KS Beskidy Bielsko-Biała 0.41,77
. ... ... ...
7 Maksymilian Kamiński SR-S Czantoria Ustroń 0.43,33
12 Dawid Meissner SR-S Czantoria Ustroń 0.45,40
13 Hieronim Adamczyk UKS Brenna-Górki 0.45,95
20 Krystian Czudej UKS Brenna-Górki 0.50,25
23 Filip Markuzel SR-S Czantoria Ustroń 0.57,32

 
Juniorki C (rocznik 2006-2007)

1 Weronika Pokorny SR-S Czantoria Ustroń 0.43,24
2 Helena Sawicka KS MMS Dendysski Korbielów 0.44,48
3 Alina Protchenko ŻKN Żywiec 0.44,59
. ... ... ...
5 Kamila Wojciech SR-S Czantoria Ustroń 0.45,18
11 Vanessa Saniternik SR-S Czantoria Ustroń 0.47,52
13 Zuzanna Olszewska UKS Brenna-Górki 0.48,85
16 Magdalena Podżorska UKS Brenna-Górki 0.50,12
17 Antonina Kania SR-S Czantoria Ustroń 0.51,04
- Anna Seredyńska MKN Zryw Bielsko-Biała DNF

 
Juniorzy C (rocznik 2006-2007)

1 Piotr Koźbiał KS Live Bielsko-Biała 0.42,98
2 Konrad Pawlik KS Racing Team Katowice 0.43,04
3 Mikołaj Śliwka SR-S Czantoria Ustroń 0.44,58
.
10 Kacper Greene SR-S Czantoria Ustroń 0.46,44
18 Konrad Czudej UKS Brenna-Górki 0.50,04
19 Marcin Bożek SR-S Czantoria Ustroń 0.50,42
23 Dawid Jurasz SR-S Czantoria Ustroń 0.55,34
  Jan Pawlak MKS Skrzyczne Szczyrk DNF

 
Juniorki D (rocznik 2008-2009)

1 Katarzyna Koźbiał ŻKN Żywiec 0.42,73
2 Zuzanna Dikow-Iwanow Team MB Szczyrk 0.44,08
3 Antonina Dobrzańska Team MB Szczyrk 0.45,53
.
8 Emilia Śliwka SR-S Czantoria Ustroń 0.49,98

 
Juniorzy D (rocznik 2008-2009)

1 Antoni Piazza Team MB Szczyrk 0.42,73
2 Hubert Szczęsny KS Beskidy Bielsko-Biała 0.44,28
3 Łukasz Poncyliusz KS Racing Kids Katowice 0.44,85
. ... ... ...
6 Igor Olszak SR-S Czantoria Ustroń 0.45,62
8 Michał Sobolewski ŻKN Żywiec 0.45,75
11 Aleksander Deda SR-S Czantoria Ustroń 0.46,96
12 Filip Gancarz SR-S Czantoria Ustroń 0.47,02
18 Igor Jaworski UKS Brenna-Górki 0.50,05
20 Mikołaj Heczko SR-S Czantoria Ustroń 0.50,62
21 Hugo Polak SR-S Czantoria Ustroń 0.51,09
- Antoni Cichy KS Racing Kids Katowice DNF




Klasyfikacja końcowa (cztery najlepsze wyniki)

 
Juniorki A (rocznik 1999-2003)

1 Kaja Solek ŻKN Żywiec 380 pkt.
2 Marta Mołek Team MB Szczyrk 280 pkt.
3 Marta Szydło SiKReT Gliwice 240 pkt.
. ... ... ...
8 Natalia Sobolewska ŻKN Żywiec 140 pkt.
10 Zuzanna Kostka SR-S Czantoria Ustroń 113 pkt.
13 Łucja Cieślar SR-S Czantoria Ustroń 64 pkt.
14 Lilianna Adamczyk UKS Brenna-Górki 52 pkt.
15 Wiktoria Pokorny SR-S Czantoria Ustroń 40 pkt.

 
Juniorzy A (rocznik 1999-2003)

1 Szymon Pluta KS Beskidy Bielsko-Biała 340 pkt.
2 Mateusz Hulok KS Live Bielsko-Biała 300 pkt.
2 Bartłomiej Sanetra MKS Skrzyczne Szczyrk 300 pkt.
4 Grzegorz Hussar SR-S Czantoria Ustroń 215 pkt.
5 Aleksander Wojciech SR-S Czantoria Ustroń 192 pkt.
. ... ... ...
15 Michał Markuzel SR-S Czantoria Ustroń 50 pkt.
17 Fabian Saniternik SR-S Czantoria Ustroń 32 pkt.

 
Juniorki B (rocznik 2004-2005)

1 Joanna Książek Team MB Szczyrk 300 pkt.
2 Magdalena Bańdo Team MB Szczyrk 260 pkt.
3 Natalia Biela Team MB Szczyrk 240 pkt.
.
9 Julia Greene SR-S Czantoria Ustroń 138 pkt.
10 Natalia Kohut SR-S Czantoria Ustroń 108 pkt.
12 Tatiana Heller SR-S Czantoria Ustroń 93 pkt.
13 Agata Piazza Team MB Szczyrk 90 pkt.
22 Marta Kępińska SR-S Czantoria Ustroń 46 pkt.
23 Justyna Warzecha SR-S Czantoria Ustroń 43 pkt.
24 Laura Moskała SR-S Czantoria Ustroń 42 pkt.

 
Juniorzy B (rocznik 2004-2005)

1 Wojciech Gałuszka Team MB Szczyrk 400 pkt.
2 Jan Łodziński Team MB Szczyrk 300 pkt.
3 Tomasz Macek KS Beskidy Bielsko-Biała 260 pkt.
. ... ... ...
8 Maksymilian Kamiński SR-S Czantoria Ustroń 134 pkt.
16 Dawid Meissner SR-S Czantoria Ustroń 72 pkt.
24 Hieronim Adamczyk UKS Brenna-Górki 35 pkt.
25 Krystian Czudej UKS Brenna-Górki 32 pkt.
31 Filip Markuzel SR-S Czantoria Ustroń 23 pkt.
33 Jakub Juraszczyk UKS Brenna-Górki 16 pkt.
34 Piotr Siuda SR-S Czantoria Ustroń 11 pkt.

 
Juniorki C (rocznik 2006-2007)

1 Alina Protchenko ŻKN Żywiec 310 pkt.
2 Agata Drozdowska SiKReT Gliwice 272 pkt.
3 Anna Seredyńska MKN Zryw Bielsko-Białą 270 pkt.
4 Weronika Pokorny SR-S Czantoria Ustroń 235 pkt.
. ... ... ...
6 Kamila Wojciech SR-S Czantoria Ustroń 210 pkt.
9 Vanessa Saniternik SR-S Czantoria Ustroń 148 pkt.
19 Zuzanna Olszewska UKS Brenna-Górki 57 pkt.
21 Magdalena Podżorska UKS Brenna-Górki 49 pkt.
22 Antonina Kania SR-S Czantoria Ustroń 48 pkt.

 
Juniorzy C (rocznik 2006-2007)

1 Piotr Koźbiał KS Live Bielsko-Biała 360 pkt.
2 Karol Zawada Team MB Szczyrk 340 pkt.
3 Konrad Pawlik KS Racing Team Katowice 300 pkt.
. ... ... ...
6 Mikołaj Śliwka SR-S Czantoria Ustroń 150 pkt.
8 Kacper Greene SR-S Czantoria Ustroń 135 pkt.
14 Jan Pawlak MKS Skrzyczne Szczyrk 77 pkt.
22 Marcin Bożek SR-S Czantoria Ustroń 47 pkt.
28 Konrad Czudej UKS Brenna-Górki 26 pkt.
35 Dawid Jurasz SR-S Czantoria Ustroń 17 pkt.

 
Juniorki D (rocznik 2008-2009)

1 Katarzyna Koźbiał ŻKN Żywiec 400 pkt.
2 Zuzanna Dikow-Iwanow Team MB Szczyrk 320 pkt.
3 Antonina Dobrzańska Team MB Szczyrk 240 pkt.
.
8 Emilia Śliwka SR-S Czantoria Ustroń 133 pkt.
18 Marta Juraszczyk UKS Brenna-Górki 24 pkt.
20 Aleksandra Bogaczyk SR-S Czantoria Ustroń 20 pkt.

 
Juniorzy D (rocznik 2008-2009)

1 Antoni Piazza Team MB Szczyrk 360 pkt.
2 Łukasz Ardziński Team MB Szczyrk 340 pkt.
3 Franciszek Korczyk Team MB Szczyrk 260 pkt.
. ... ... ...
8 Michał Sobolewski ŻKN Żywiec 133 pkt.
9 Aleksander Deda SR-S Czantoria Ustroń 132 pkt.
10 Igor Olszak SR-S Czantoria Ustroń 118 pkt.
11 Hugo Polak SR-S Czantoria Ustroń 104 pkt.
13 Antoni Cichy KS Racing Kids Katowice 100 pkt.
15 Filip Gancarz SR-S Czantoria Ustroń 76 pkt.
17 Igor Jaworski UKS Brenna-Górki 62 pkt.
27 Mikołaj Heczko SR-S Czantoria Ustroń 26 pkt.
30 Maksymilian Gruszczyk SR-S Czantoria Ustroń 20 pkt.
31 Michał Dutka SR-S Czantoria Ustroń 17 pkt.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności