www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XIV ŚLĄSKA LIGA DZIECI I MŁODZIEŻY ROZPOCZĘTA 18/01/2021


Wczoraj na terenie Ośrodka Narciarskiego 'Siglany' w Wiśle odbyły się pierwsze zawody XIV Śląskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Zjazdowym.
W poszczególnych kategoriach wiekowych najlepsi okazali się Natalia Biela (KS Beskidy Bielsko-Biała), Helena Komieniowska (KS Beskidy Bielsko-Biała), Kamila Wojciech (SR-S Czantoria Ustroń), Marta Łodzińska (Team MB Szczyrk), Grzegorz Hussar (SR-S Czantoria Ustroń), Jonathan Pluta (KS Beskidy Bielsko-Biała), Konrad Pawlik (KS Racing Kids Katowice) oraz Tymoteusz Ormaniec (Team MB Szczyrk).

 
Wyniki:
 
 
Juniorki A (rocznik 2000-2004)

1 Natalia Biela KS Beskidy Bielsko-Biała 0.53,51 0.26,89 + 0.26,62
2 Natalia Heczko SR-S Czantoria Ustroń 0.54,03 0.27,02 + 0.27,01
3 Zofia Dzida KS Beskidy Bielsko-Biała 0.47,85 0.27,38 + 0.26,76
. ... ... ... ...
5 Wiktoria Pokorny SR-S Czantoria Ustroń 0.54,70 0:27.47 + 0.27,23
6 Julia Greene SR-S Czantoria Ustroń 0.55,24 0:27.69 + 0.27,55
7 Natalia Kohut SR-S Czantoria Ustroń 0.55,61 0.27,84 + 0.27,77
8 Zuzanna Madej UKS Brenna-Górki 0.56,13 0.28,02 + 0.28,11
9 Julia Heczko SR-S Czantoria Ustroń 0.56,51 0.28,07 + 0.28,44
12 Justyna Warzecha SR-S Czantoria Ustroń 0.58,43 0.29,13 + 0.29,30
15 Natalia Sobolewska ŻKN Żywiec 1.00,23 0.29,81 + 0.30,42
17 Łucja Cieślar SR-S Czantoria Ustroń 1.01,12 0.31,39 + 0.29,73
- Liliana Adamczyk UKS Brenna-Górki   0.28,84 + DNF

 
Juniorzy A (rocznik 2000-2004)

1 Grzegorz Hussar SR-S Czantoria Ustroń 0.52,05 0.26,02 + 0.26,03
2 Łukasz Görlich SR-S Czantoria Ustroń 0.52,36 0.26,14 + 0.26,22
3 Maksymilian Kamiński SR-S Czantoria Ustroń 0.52,79 0.26,55 + 0.26,44
4 Aleksander Wojciech SR-S Czantoria Ustroń 0.53,24 0.26,60 + 0.26,64
. ...
15 Michał Markuzel SR-S Czantoria Ustroń 0.56,09 0.28,15 + 0.27,94
16 Krystian Czudej UKS Brenna-Górki 0.57,36 0.28,94 + 0.28,42

 
Juniorki B (rocznik 2005-2006)

1 Helena Komierowska KS Beskidy Bielsko-Biała 0.52,55 0.26,18 + 0.26,37
2 Joanna Osak KS Racing Kids Katowice 0.52,89 0.26,60 + 0.26,29
3 Julia Szewczyk MKS Skrzyczne Szczyrk 0.53,11 0.26,66 + 0.26,45
. ... ... ... ...
10 Tatiana Heller SR-S Czantoria Ustroń 0.53,91 0.27,00 + 0.26,91
13 Anna Seredyńska Adventure Ski Team Rybarzowice 0.51,93 0.26,96 + 0.27,42
14 Magda Podżorska UKS Brenna-Górki 0.54,40 0.27,26 + 0.27,14
17 Amelia Warzecha KS As Bielsko-Biała 0.54,74 0.27,40 + 0.27,34
18 Weronika Pokorny SR-S Czantoria Ustroń 0.54,75 0.27,44 + 0.27,31
19 Vanessa Saniternik SR-S Czantoria Ustroń 0.54,79 0.27,56 + 0.27,23
25 Marta Kępińska SR-S Czantoria Ustroń 0.55.62 0.27,69 + 0.27,93
37 Zuzanna Olszewska UKS Brenna-Górki 0.58,48 0.28,90 + 0.29,58
38 Emilia Kowalik UKS Brenna-Górki 0.59,22 0.29,57 + 0.29,65

 
Juniorzy B (rocznik 2005-2006)

1 Jonathan Pluta KS Beskidy Bielsko-Biała 0.50,39 0.25,23 + 0.25,16
2 Dawid Meissner SR-S Czantoria Ustroń 0.51,50 0.24,45 + 0.26,05
3 Piotr Koźbiał KS Live Bielsko-Biała 0.51,72 0.25,92 + 0.25,80
. ... ... ... ...
5 Hieronim Adamczyk UKS Brenna-Górki 0.52,04 0.26,02 + 0.26.02
6 Mikołaj Śliwka SR-S Czantoria Ustroń 0.52,42 0.26,21 + 0.26,21
8 Filip Markuzel SR-S Czantoria Ustroń 0.53,12 0.26,26 + 0.26,86
9 Mikołaj Giza Adventure Ski Team Rybarzowice 0.53,26 0.27,01 + 0.26,25
12 Konrad Czudej UKS Brenna-Górki 0.53,66 0.26,88 + 0.26,78
21 Jan Pawlak Adventure Ski Team Rybarzowice 0.55,20 0.27,47 + 0.27,73

 
Juniorki C (rocznik 2007-2008)

1 Kamila Wojciech SR-S Czantoria Ustroń 0.54,11 0.27,19 + 0.26,92
2 Katarzyna Koźbiał ŻKN Żywiec 0.55,81 0.27,99 + 0.27,82
3 Helena Sawicka KS MMS Dendyski Korbielów 0.55,90 0.28,10 + 0.27,80
. ... ... ... ...
14 Emilia Śliwka SR-S Czantoria Ustroń 1.00,12 0.30,24 + 0.29,88

 
Juniorzy C (rocznik 2007-2008)

1 Konrad Pawlik KS Racing Kids Katowice 0.54,33 0.27,43 + 0.26,90
2 Jan Aksamit Team MB Szczyrk 0.55,20 0.27,63 + 0.27,57
3 Franciszek Rapp-Minakowski KS Beskidy Bielsko-Biała 0.55,25 0.27,62 + 0.27,63
. ...
6 Aleksander Deda SR-S Czantoria Ustroń 0.55,84 0.28,11 + 0.27,33
11 Kacper Greene SR-S Czantoria Ustroń 0.56,65 0.28,96 + 0.27,69
13 Hugo Polak SR-S Czantoria Ustroń 0.56,73 0.28,57 + 0.28,75
15 Antoni Cichy KS Racing Team Katowice 0.57,11 0.28,31 + 0.28,80
21 Maksymilian Gruszczyk SR-S Czantoria Ustroń 0.58,55 0.29,12 + 0.29,43
34 Oliwier Gawlik SR-S Czantoria Ustroń 1.00,73 0.30,31 + 0.30,42
37 Michał Walichnowski UKS Brenna-Górki 1.01,33 0.30,68 + 0.30,65
41 Krzysztof Wójcik SR-S Czantoria Ustroń 1.06,19 0.33,42 + 0.32,77
- Igor Jaworski UKS Brenna-Górki   DNF (I przejazd)
- Igor Olszak SR-S Czantoria Ustroń   DNF (I przejazd)

 
Juniorki D (rocznik 2009-2010)

1 Marta Łodzińska Team MB Szczyrk 0.56,98 0.29,21 + 0.29,77
2 Victoria Procenko KS Live Bielsko-Biała 0.51,95 0.29,65 + 0.30,10
3 Aniela Strzelecka KS As Bielsko-Biała 0.59,81 0.29,85 + 0.29,96
. ... ... ... ...
7 Justyna Trząska SR-S Czantoria Ustroń 1.00,46 0.29,80 + 0.30,66
10 Amelia Gurbiel SR-S Czantoria Ustroń 1.00,99 0.30,20 + 0.30,79
21 Zofia Kasperska SR-S Czantoria Ustroń 1.03,99 0.31,39 + 0.32,60
23 Marta Juraszczyk UKS Brenna-Górki 1.04,41 0.31,86 + 0.32,55
25 Maja Stefanek SR-S Czantoria Ustroń 1.04,90 0.32,46 + 0.32,44
26 Adela Cichy KS Racing Kids Katowice 1.04,97 0.32,31 + 0.32,66
27 Emilia Janos SR-S Czantoria Ustroń 1.05,35 0.32,35 + 0.33,00
28 Martyna Golba UKS Brenna-Górki 1.05,37 0.32,49 + 0.32,88
30 Hanna Łamacz SR-S Czantoria Ustroń    

 
Juniorzy D (rocznik 2009-2010)

1 Tymoteusz Ormaniec Team MB Szczyrk 0.56,34 0.28,21 + 0.28,13
2 Alex Rakszawski KS Racing Kids Katowice 0.56,63 0.28,19 + 0.28,44
3 Jakub Drewiczewski Team MB Szczyrk 0.57,35 0.28,42 + 0.28,93
4 Kamil Frycz KS Live Bielsko-Biała 0.57,44 0.28,52 + 0.28,92
. ... ... ... ...
14 Aleksander Kolasa SR-S Czantoria Ustroń 1.00,02 0.29,58 + 0.30,44
16 Mikołaj Heczko SR-S Czantoria Ustroń 1.00,21 0.30,08 + 0.30,13
20 Nikodem Ryczko SR-S Czantoria Ustroń 1.00,96 0.30,06 + 0.30,90
26 Konrad Michnik SR-S Czantoria Ustroń 1.01,53 0.30,12 + 0.31,41
28 Aleksander Machej UKS Brenna-Górki 1.01,67 0.30,65 + 0.31,02
30 Filip Gancarz SR-S Czantoria Ustroń 1.02,21 0.30,26 + 0.31,95
32 Igor Majka SR-S Czantoria Ustroń 1.03,32 0.31,27 + 0.32,05
35 Seweryn Pasterny SR-S Czantoria Ustroń 1.05,11 0.31,97 + 0.33,14
39 Kacper Kristof SR-S Czantoria Ustroń 1.07,26 0.33,57 + 0.33,69
42 Mateusz Sikora SR-S Czantoria Ustroń 1.10,74 0.34,99 + 0.35,75
- Michał Sobolewski ŻKN Żywiec   DNF (I przejazd)





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności