www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ADAM CHRAPEK NAJLEPSZY 22/12/2005


Zawodnik Wisły Ustronianki, Adam Chrapek został zwycięzcą dzisiejszego slalomu giganta w ramach Pucharu KN Gondola zaliczanego do klasyfikacji Pucharu Polski młodzików w narciarstwie alpejskim, który odbył się w Zakopanem.
Dzień wcześniej nasz młody alpejczyk uplasował się na trzeciej pozycji.


Wyniki:


Slalom gigant - 21.12.2006

Młodziczki - rocznik 1993-94

1Hanna GładczanKS Firn Zakopane0.40,97
2Alicja BędkowskaMalta Ski Poznań0.41,55
3Aleksandra MuszyńskaKN Gondola Krynica0.41,79
3Agnieszka WójcickaMUKS Śmig Zakopane0.41,79
5Sabina MajerczykMUKS Śmig Zakopane0.41,88
6Martyna NiewiadomyTS Beskidy Żywiec0.41,97


Młodzicy - rocznik 1993-94

1Jakub KominkoSNPTT 1907 Zakopane0.40,88
2Jędrzej BaranowskiMUKS Śmig Zakopane0.40,89
3Adam ChrapekKS Wisła Ustronianka0.41,32
4Paweł StarzykSNPTT 1907 Zakopane0.41,69
5Łukasz DziedzicWKN Warszawa0.41,80
6Wojciech GałdyśKS AS Bielsko-Biała0.41,81
6Wojciech KorpantyTS Beskidy Żywiec0.41,81


Juniorki młodsze - rocznik 1991-92

1Katarzyna GodawskaMUKS Śmig Zakopane1.20,74
2Natalia BimerWKN Warszawa1.20,86
3Agata DerwinisWKN Warszawa1.21,24
4Martyna NiewadomyTS Beskidy Żywiec1.21,25
5Agnieszka IwanickaSKS Aesculap Jelenia Góra1.21,85
6Magdalena ŻebreckaKS Live Bielsko-Biała1.21,93


Juniorzy młodsi - rocznik 1991-92

1Szymon KlęczekMKN Zryw Bielsko-Biała1.17,88
2Stanisław KastoryWTS DeSki Warszawa1.18,73
3Mieszko ChmielarskiMUKS Śmig Zakopane1.18,96
4Adam BędkowskiMalta Ski Poznań1.18,99
5Michał JodłowskiWKN Warszawa1.19,33
6Kacper MoskalSS-R LZS Sokół Szczyrk1.19,54
..........
37Michał SmyłaKS Wisła Ustronianka1.25,35
39Marcin CzyżKS Wisła Ustronianka1.25,62
40Jan KaczmarekSR-S Czantoria Ustroń1.25,83



Slalom gigant - 22.12.2006

Młodziczki - rocznik 1993-94

1Hanna GładczanKS Firn Zakopane0.38,43
2Sabina MajerczykMUKS Śmig Zakopane0.38,86
3Aleksandra MuszyńskaKN Gondola Krynica0.38,87
4Agnieszka WójcickaMUKS Śmig Zakopane0.39,36
5Maryna Gąsienica-DanielMUKS Śmig Zakopane0.39,66
6Alicja BędkowskaMalta Ski Poznań0.39,83
6Martyna NiewiadomyTS Beskidy Żywiec0.39,83


Młodzicy - rocznik 1993-94

1Adam ChrapekKS Wisła Ustronianka0.38,31
2Jakub KominkoSNPTT 1907 Zakopane0.38,41
3Jędrzej BaranowskiMUKS Śmig Zakopane0.38,64
4Wojciech GałdyśKS AS Bielsko-Biała0.38,82
5Paweł StarzykSNPTT 1907 Zakopane0.39,15
6Wojciech KorpantyTS Beskidy Żywiec0.39,23


Juniorki młodsze - rocznik 1991-92

1Petra RothovaSłowacja1.16,78
2Natalia BimerWKN Warszawa1.17,16
3Martyna NiewadomyTS Beskidy Żywiec1.17,25
4Katarzyna GodawskaMUKS Śmig Zakopane1.17,42
5Magdalena ŻebreckaKS Live Bielsko-Biała1.17,45
6Agata DerwinisWKN Warszawa1.17,47


Juniorzy młodsi - rocznik 1991-92

1Kacper MoskalSS-R LZS Sokół Szczyrk1.14,57
2Adam BędkowskiMalta Ski Poznań1.15,15
3Szymon KlęczekMKN Zryw Bielsko-Biała1.15,42
4Stanisław KastoryWTS DeSki Warszawa1.15,62
5Kacper WróblewskiTS Beskidy Żywiec1.15,78
6Michał JodłowskiWKN Warszawa1.16,16
..........
27Jan KaczmarekSR-S Czantoria Ustroń1.21,08
33Michał SmyłaKS Wisła Ustronianka1.21,76
34Marcin CzyżKS Wisła Ustronianka1.21,82




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności