www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TURNIEJ Z KLASĄ 02/11/2011


W ostatnią niedzielę października w Hali Sportowej w Strumieniu odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej 'Turniej z Klasą dla Romka Klasy'.
Mottem zawodów, którego celem była zbiórka pieniędzy na rehabilitację byłego piłkarza, trenera i sędziego Romana Klasy, były słowa 'Piłka – Pasja, Serce – Klasa, Razem gramy! Pomagamy!.
Spora liczba kibiców i zgłoszonych drużyn spowodowała, że te słowa nie okazały się pustosłowiem (zebrano ponad 5600 złotych).

Imprezę otworzył mecz kobiet, w którym zmierzyły się drużyny 'Rocket Stars' i 'Girls Nova'. W tym spotkaniu emocji było sporo, zabrakło tylko bramek.

Skład Rocket Stars: Eleonora Szpak, Magdalena Krzyżanowska, Joanna Kołdys, Beata Rygiel, Dorota Kidoń, Beata Halama, Janusza Krzyżanowska

Skład Girls Nova: Izabela Nowak, Iga Przemyk, Zofia Grabska, Magdalena Dziędziel, Wioleta Standur


Po spotkaniu kobiet, przeprowadzono turniej główny, w którym wzięło udział szesnaście zespołów. W tym gronie najlepszy okazał się zespół 'Strumienianka', który w finale pokonał LKS Ochaby 96 - 4:1.

Wyniki:


Grupa A
Sędziowie - Konior Team - 6:0
FC Czarni - Diana i Reszta - 4:0
FC Czarni - Sędziowie - 3:1
Konior Team - Diana i Reszta - 3:1
Sędziowie - Diana i Reszta - 7:0
FC Czarni - Konior Team - 8:1

Tabela grupy A

1 FC Czarni 3 9 pkt. 15:2
2 Sędziowie 3 6 pkt. 14:3
3 Konior Team 3 3 pkt. 4:15
4 Diana i Reszta 3 0 pkt. 1:14


FC Czarni: Władysław Gaszczyk, Piotr Gołka, Remigiusz Gołka, Sebastian Nogły, Bartosz Piksa, Błażej Piksa, Marcin Guzik, Rafał Konieczny, Dawid Matuszek

Sędziowie: Paweł Dziendziel, Kamil Skowronek, Michał Klajmon, Łukasz Krzempek, Rafał Górczyński, Maciej Wrona, Robert Kurcjus, Marek Nogły, Kacper Wardas, Szymon Miłek

Konior Team: Grzegorz Konior, Michał Danel, Sławomir Iskrzycki, Mateusz Dzida, Tomasz Krywult

Diana i Reszta: Stanisław Lapczyk, Krzysztof Lapczyk, Adam Lapczyk, Bartosz Lapczyk, Tomasz Lapczyk, Stanisław Lapczyk Jr, Artur Pawlikowski, Adam Matloch, Mikołaj Krukowski, Mirosław Wiktorowski


Grupa B
Underground Pub - FC Pokielichu - 0:0
Haka Team - Strumień 73 - 2:1
Underground Pub - Strumień 73 - 6:0
Haka Team - FC Pokielichu - 1:0
Haka Team - Underground Pub - 0:0
FC Pokielichu - Strumień 73 - 4:0

Tabela grupy B

1 Haka Team 3 7 pkt. 3:1
2 Underground Pub 3 5 pkt. 6:0
3 FC Pokielichu 3 4 pkt. 4:1
4 Strumień 73 3 0 pkt. 1:12


Haka Team: Gracjan Haka, Dariusz Stokłosa, Rafał Moj, Mariusz Saltarius, Mateusz Saltarius, Andrzej Górniok, Tomasz Siekierka

Underground Pub: Krzysztof Dybczyński, Waldemar Kajstura, Adam Kuśka, Dawid Grabski, Michał Lach, Marcin Skonieczka, Bartosz Latos, Dawid Zniszczoł

FC Pokielichu: Rafał Szczypka, Rafał Wlazło, Tomasz Parchański, Jarosław Papkoj, Krzysztof Żerdka, Łukasz Kajstura, Dariusz Zygma

Strumień 73: Arkadiusz Ochodek, Mirosław Ochodek, Dariusz Szymoszek, Marcin Bambach, Radosław Wójtowicz, Wojciech Janik, Krzysztof Korzeniewski, Jarosław Kubica, Arkadiusz Herzyk


Grupa C
GZL-2 - Boys Nova - 3:1
Strumienianka - Wesołe Czwartki - 4:0
GZL-2 - Wesołe Czwartki - 8:0
Strumienianka - Boys Nowa - 5:0
Strumienianka - GZL-2 - 1:0
Boys Nowa - Wesołe Czwartki - 7:0

Tabela grupy C

1 Strumienianka 3 9 pkt. 10:0
2 GZL-2 3 6 pkt. 11:2
3 Boys Nova 3 3 pkt. 8:8
4 Wesołe Czwartki 3 0 pkt. 0:19


Strumienianka: Michał Baranowski, Bartłomiej Wiak, Artur Wiak, Tomasz Odrzywolski, Wojciech Kopiec, Robert Lapczyk, Andrzej Niemczyk, Sebastian Wojciechowski, Wojciech Paź, Grzegorz Stefańczyk

GZL-2: Zdzisław Gorczyca, Ryszard Śmieja, Krzysztof Kubica, Jarosław Puzoń, Marcin Lapczyk, Dariusz Gabzdyl, Daniel Król, Łukasz Tkocz, Bartosz Grabowski, Marek Gmuzdek

Boys Nova: Grzegorz Kopiec, Michał Pszczółka, Ariel Kwaśniewski, Mariusz Skrobol, Tomasz Skorupa, Leszek Dziedziel, Łukasz Góraczewski

Wesołe Czwartki: Krzysztof Borutka, Sławomir Mazur, Dominik Mazur, Rafał Kocur, Grzegorz Francuz, Adam Borutka, Tadeusz Mikołajczyk, Andrzej Nikiel, Krzysztof Czaja


Grupa D
Ochaby 96 - Żółto-Czarni - 2:1
Michalczyk Team - Osiedlowa - 5:0
Ochaby 96 - Osiedlowa - 4:1
Żółto-Czarni - Michalczyk Team - 2:1
Ochaby 96 - Michalczyk Team - 3:1
Żółto-Czarni - Osiedlowa - 2:1

Tabela grupy D

1 Ochaby 96 3 9 pkt. 9:3
2 Żółto-Czarni 3 6 pkt. 5:4
3 Michalczyk Team 3 3 pkt. 7:5
4 FC Czarni 3 0 pkt. 2:11


Ochaby 96: Mariusz Miśkiewicz, Dariusz Jędryka, Marcin Pilch, Rafał Kukien, Tomasz Szkucik, Wojciech Wrona, Damian Migdał, Grzegorz Kałuża, Łukasz Zawada, Piotr Michalik

Żółto-Czarni: Robert Miły, Radosław Moj, Piotr Moj, Krzysztof Michalczyk, Dariusz Gabzdyl, Patryk Skłodowski, Grzegorz Korzeniewski

Michalczyk Team: Kamil Zbijowski, Mateusz Zbijowski, Krzysztof Juszczyk, Łukasz Gołyszny, Remigiusz Skalicki, Tomasz Krzempek, Tomasz Mencnarowski, Mirosław Sosnowski, Kamil Pinocy, Artur Czerwonka

Osiedlowa: Przemysław Staroń, Marcin Staroń, Tomasz Midura, Grzegorz Karwacki, Czesław Baron, Bartłomiej Midura, Arkadiusz Górczyński, Wojciech Staroń, Daniel Kobiela


Półfinały
Strumienianka - FC Czarni - 3:1
Ochaby 96 - Haka Team - 2:1

o 3 miejsce
FC Czarni - Haka Team - 3:2

o 1 miejsce
Strumienianka - Ochaby 96 - 4:1


Źródło: www.strumien.com




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2019 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.