www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PUCHAR PREZESA PODOKRĘGU SKOCZÓW DLA JUNIORÓW SKOCZOWSKIEGO BESKIDU 27/11/2011


Drużyna KP Beskid 09 Skoczów wygrała Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów o Puchar Prezesa Podokręgu Skoczów, który rozegrano wczoraj w Strumieniu.
W finale drużyna ze Skoczowa pokonała Błyskawicę Kończyce Wielkie 2:0. Trzecie miejsce wywalczyli piłkarze TS Mieszko-Piast Cieszyn.

Wyniki:

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie - LKS 99 Pruchna - 2:1
KS Brzezówka - LKS Błękitni Pierściec - 1:1
KS Brzezówka - LKS Pruchna 99 - 1:0
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie - LKS Olza Pogwizdów 2:1
LKS Olza Pogwizdów - KS Brzezówka - 1:1
LKS Błękitni Pierścec - LKS Pruchna 99 - 1:1
LKS Olza Pogwizdów - LKS Błękitni Pierściec - 2:1
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie - KS Brzezówka - 1:0
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie - LKS Błękitni Pierściec - 1:1
LKS Olza Pogwizdów - LKS Pruchna 99 - 2:0

Tabela grupy A

1LKS Błyskawica Kończyce Wielkie410 pkt.6:3
2LKS Olza Pogwizdów47 pkt.6:4
3KS Brzezówka45 pkt.3:3
4LKS Błękitni Pierściec43 pkt.4:5
5LKS Pruchna 9941 pkt.2:6



Grupa B

TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Wisła Strumień - 3:1
KP Beskid 09 Skoczów - UGKS Sokół Zebrzydowice - 2:0
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Wisła Strumień - 6:0
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Błyskawica Drogomyśl - 1:0
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Błyskawica Drogomyśl - 2:0
LKS Wisła Strumień - UGKS Sokół Zebrzydowice - 3:0
LKS Błyskawica Drogomyśl - UGKS Sokół Zebrzydowice - 1:0
KP Beskid 09 Skoczów - TS Mieszko-Piast Cieszyn - 1:0
TS Mieszko-Piast Cieszyn - UGKS Sokół Zebrzydowice - 0:0
LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Wisła Strumień - 2:0

Tabela grupy B

1KP Beskid 09 Skoczów412 pkt.11:0
2TS Mieszko-Piast Cieszyn47 pkt.4:2
3LKS Błyskawica Drogomyśl46 pkt.3:3
4LKS Wisła Strumień43 pkt.4:11
5UGKS Sokół Zebrzydowice41 pkt.0:0



Półfinały
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie - TS Mieszko-Piast Cieszyn - 2:1
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Olza Pogwizdów - 2:0

o 9 miejsce
LKS Pruchna 99 - UGKS Sokół Zebrzydowice - 1:1 (karne 2:1)

o 7 miejsce
LKS Wisła Strumień - LKS Błękitni Pierściec - 2:0

o 5 miejsce
LKS Błyskawica Drogomyśl - KS Brzezówka - 3:0

o 3 miejsce
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Olza Pogwizdów - 6:0

o 1 miejsce
KP Beskid 09 Skoczów - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie - 2:0




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności