www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







XVI MISTRZOSTWA POLSKI SAMORZĄDOWCÓW W PIŁCE HALOWEJ 14/05/2012


W dniach 11-13 maja w Brennej rozegrano turniej finałowy XVI Mistrzostw Polski Samorządowców w Halowej Piłce Nożnej.
W kategorii Open tytuł mistrzowski wywalczyli reprezentanci Urzędu Miasta w Nowym Sączu.
Na piątej pozycji zawody zakończyła drużyna gospodarzy - Urzędu Gminy w Brennej.

Z kolei w turnieju weteranów najlepsi okazali się piłkarze z Urzędu Miasta w Toruniu.


Wyniki:


Turniej Open

Grupa A
Zabrze - Grodzisk Wielkopolski - 1:1
Zabrze - Nakło nad Notecią - 5:1
Grodzisk Wielkopolski - Nakło nad Notecią - 1:0

Tabela grupy A

1 Zabrze 2 4 pkt. 6:2
2 Grodzisk Wielkopolski 2 4 pkt. 2:1
3 Nakło nad Notecią 2 0 pkt. 1:6


Grupa B
Tczew - Bielsko-Biała - 4:1
Gliwice - Kleczew - 2:0
Tczew - Kleczew - 5:0
Gliwice - Bielsko-Biała - 1:1
Tczew - Gliwice - 1:1
Bielsko-Biała - Kleczew - 1:0

Tabela grupy B

1 Tczew 3 7 pkt. 10:2
2 Gliwice 3 5 pkt. 4:2
3 Bielsko-Biała 3 4 pkt. 3:5
4 Kleczew 3 0 pkt. 0:8


Grupa C
Ostrzeszów - UM Golub-Dobrzyń - 1:1
Ruda Śląska - Bydgoszcz - 1:0
UM Golub-Dobrzyń - Bydgoszcz - 1:1
Ostrzeszów - Ruda Śląska - 1:0
Ruda Śląska - UM Golub-Dobrzyń - 1:0
Ostrzeszów - Bydgoszcz  - 4:3

Tabela grupy C

1 Ostrzeszów 3 7 pkt. 6:4
2 Ruda Śląska 3 6 pkt. 2:1
3 UM Golub-Dobrzyń 3 2 pkt. 2:3
4 Bydgoszcz 3 1 pkt. 4:6


Grupa D
Mława - Kujawsko-Pomorskie - 2:1
Kluczbork - Bielsk-Podlaski - 1:1
Mława - Bielsk Podlaski - 2:0
Kluczbork - Kujawsko-Pomorskie - 3:1
Mława - Kluczbork - 1:0
Bielsk Podlaski - Kujawsko-Pomorskie - 3:1

Tabela grupy D

1 Mława 3 9 pkt. 5:1
2 Kluczbork 3 4 pkt. 4:3
3 Bielsk Podlaski 3 4 pkt. 4:4
4 Kujawsko-Pomorskie 3 0 pkt. 3:8


Grupa E
Świętochłowice - Nasielsk - 4:1
Września - Toruń - 1:0
Świętochłowice - Września - 1:1
Toruń - Nasielsk - 2:1
Świętochłowice - Toruń - 0:0
Nasielsk - Września - 4:0

Tabela grupy E

1 Świętochłowice 3 5 pkt. 5:2
2 Września 3 4 pkt. 2:5
3 Toruń 3 4 pkt. 2:2
4 Nasielsk 3 3 pkt. 6:6


Grupa F
Nowy Sącz - Police - 2:2
Brenna - UG Golub-Dobrzyń - 4:0
Nowy Sącz - Brenna - 1:0
Police - UG Golub-Dobrzyń - 4:1
Nowy Sącz - UG Golub-Dobrzyń - 4:1
Police - Brenna - 4:2

Tabela grupy F

1 Police 3 7 pkt. 10:5
2 Nowy Sącz 3 7 pkt. 7:3
3 Brenna 3 3 pkt. 6:5
4 UG Dolub-Dobrzyń 3 0 pkt. 2:12



1/8 finału
Zabrze - Toruń - 5:0
Nowy Sącz - Ruda Śląska - 4:1
Kluczbork - Tczew - 4:0
Ostrzeszów - Bielsko-Biała - 5:0
Brenna - Mława - 0:0 (karne 4:3)
Świętochłowice - Gliwice - 3:0
Września - Grodzisk Wielkopolski - 1:0
Police - Bielsk Podlaski - 1:0

Ćwierćfinały
Nowy Sącz - Zabrze - 3:0 w.o. (w meczu 0:0 - karne 3:4)
Ostrzeszów - Kluczbork - 4:2
Świętochłowice - Brenna - 2:2 (karne 2:0)
Września - Police - 3:0 w.o.

Półfinały
Nowy Sącz - Ostrzeszów - 4:1
Września - Świętochłowice - 1:0

o 3 miejsce
Świętochłowice - Ostrzeszów - 3:1

Finał
Nowy Sącz - Września - 3:0


Skład UG Brenna (w nawiasie ilość bramek, w tym zdobyte w rzutach karnych):
Jerzy Pilch, Krzysztof Majeran (0+1), Janusz Jasiński (2+1), Piotr Greń (3+1), Robert Madzia (0+1), Przemysław Meissner, Krystian Żyłka (2), Krzysztof Gawlas


Klasyfikacja końcowa
1. Nowy Sącz
2. Września
3. Świętochłowice
4. Ostrzeszów
5. Brenna
6. Kluczbork
7. Police
8. Zabrze
9-16. Toruń
9-16. Ruda Śląska
9-16. Tczew
9-16. Bielsko-Biała
9-16. Mława
9-16. Gliwice
9-16. Grodzisk Wielkopolski
9-16. Bielsk Podlaski
17-23. Nakło nad Notecią
17-23. Kleczew
17-23. UM Golub-Dobrzyń
17-23. Woj. Kujawsko-Pomorskie
17-23. Nasielsk
17-23. UG Golub-Dobrzyń


Nagrody indywidualne:

Najlepszy bramkarz: Krzysztof Chmiel (Września)
Najlepszy zawodnik: Piotr Bania (Nowy Sącz)
Król strzelców: Kamil Franikowski (Ostrzeszów)


Mistrzowie Polski - UM Nowy Sącz

Turniej Weteranów (+45)

Grupa A
Gliwice - Ostrzeszów - 3:3
Ostrzeszów - UM Golub-Dobrzyń - 4:0
Gliwice - UM Golub-Dobrzyń - 1:1

Tabela grupy A

1 Ostrzeszów 2 4 pkt. 5:1
2 Gliwice 2 2 pkt. 4:4
3 UM Golub-Dobrzyń 2 1 pkt. 3:7


Grupa B
Toruń - Września - 0:0
Grodzisk Wielkopolski - Września - 0:0
Toruń - Grodzisk Wielkopolski - 1:1 (karne 5:4)

1 Toruń 2 2 pkt. 1:1
2 Grodzisk Wielkopolski 2 2 pkt. 1:1
3 Września 2 2 pkt. 0:0


Półfinały
Ostrzeszów - Grodzisk Wielkopolski - 2:0
Toruń - Gliwice - 0:0 (karne 5:4)

o 3 miejsce
Gliwice - Grodzisk Wielkopolski - 2:0

Finał
Toruń - Ostrzeszów - 3:1


Klasyfikacja końcowa
1. Toruń
2. Ostrzeszów
3. Gliwice
4. Grodzisk Wielkopolski
5. Września
6. UM Golub-Dobrzyń


Nagrody indywidualne:

Najlepszy bramkarz: Leszek Lisiewski (Toruń)
Najlepszy zawodnik: Grzegorz Filipowicz (Toruń)
Król strzelców: Leszek Jurków (Ostrzeszów)


Komunikat końcowy (załącznik poniżej)
http://www.sport.olza.pl/public/Komunikat XVI MIstrzostw - Wyniki.pdf




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2014 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK