www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







HALOWY TURNIEJ ŻAKÓW W GORZYCZKACH 24/02/2015


Drużyna MOSiR Centrum Odra Wodzisław wygrała Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków (rocznik 2003 i młodsi), który odbył się w minioną sobotę w Gorzyczkach.
Nasze drużyny: Szkółka Piłkarska MOSiR Jastrzębie oraz KP Lukam Skoczów zajęły odpowiednio szóste i siódme miejsce.


Wyniki:


Grupa I
RKP Rybnik - MOSIR Centrum Odra Wodzisław - 1:0
SWSM Promotor Zabrze - MKS Iskra Pszczyna - 2:0
RKP Rybnik - PKS Józefka Chorzów - 2:0
MKS Centrum Odra Wodzisław - SWSM Promotor Zabrze - 5:0
MKS Centrum Odra Wodzisław - MKS Iskra Pszczyna - 1:1
SWSM Promotor Zabrze - PKS Józefka Chorzów - 1:1
RKP Rybnik - SWSM Promotor Zabrze - 0:0
MKS Iskra Pszczyna - PKS Józefka Chorzów - 1:0
MKS Centrum Odra Wodzisław - PKS Józefka Chorzów - 2:1
RKP Rybnik - MKS Iskra Pszczyna - 0:0

1 RKP Rybnik 4 8 pkt. 3:0
2 MKS Odra Centrum Wodzisław 4 7 pkt. 8:3
3 SWSM Promotor Zabrze 4 6 pkt. 3:6
4 MKS Iskra Pszczyna 4 5 pkt. 2:3
5 PKS Józefka Chorzów 4 1 pkt. 2:6



Grupa II
MOSiR Jastrzębie - KP Lukam Skoczów - 4:1
GKS Katowice - MKS Zaborze Zabrze - 1:0
KP Lukam Skoczów - UKS Gol Bieruń - 2:2
MKS Zaborze Zabrze - MOSiR Jastrzębie - 2:1
GKS Katowice - MOSiR Jastrzębie - 2:0
MKS Zaborze Zabrze - UKS Gol Bieruń - 1:1
MKS Zaborze Zabrze - KP Lukam Skoczów - 3:1
GKS Katowice - UKS Gol Bieruń - 2:1
MOSiR Jastrzębie - UKS Gol Bieruń - 4:2
KP Lukam Skoczów - GKS Katowice - 2:1

1 GKS Katowice 4 9 pkt. 6:3
2 MKS Zaborze Zabrze 4 7 pkt. 6:4
3 MOSiR Jastrzębie 4 6 pkt. 9:7
4 KP Lukam Skoczów 4 4 pkt. 6:10
5 UKS Gol Bieruń 4 2 pkt. 6:9



Półfinały
MKS Zaborze Zabrze - RKP Rybnik - 1:1 (karne 2:1)
MKS Centrum Odra Wodzisław - GKS Katowice - 2:1


o 9 miejsce
PKS Józefka Chorzów - UKS Gol Bieruń - 1:1 (karne 2:1)

o 7 miejsce
KP Lukam Skoczów - MKS Iskra Pszczyna - 2:0

o 5 miejsce
SWSM Promotor Zabrze - MOSiR Jastrzębie - 2:1

o 3 miejsce
GKS Katowice - RKP Rybnik - 2:1

o 1 miejsce
MOSiR Odra Centrum Wodzisław - MKS Zaborze Zabrze - 1:0



Skład SP MOSiR Jastrzębie: Szymon Gołębiowski, Kacper Gruszka, Jakub Janusz, Maciej Klon, Marcel Marchlik, Bartosz Matuła, Filip Przybułek, Jakub Tarała, Patryk Zapała, Bartosz Żyła

Skład KP Lukam Skoczów: Igor Mencnarowski, Jędrzej Ogórek, Bartosz Strach, Bartłomiej Matula, Szymon Gabryś, Jakub Laskowski, Mikołaj Bułka, Kamil Kołatek, Krystian Pytlarz, Marcel Mendrok, Michał Leśniak, Wiktor Szturc (najlepszy zawodnik turnieju)







Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności