www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PIŁKARSKA BARBÓRKA 2015 16/11/2015


Drużyna NSZZ Solidarność KWK Zofiówka wygrała XXV Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej 'Barbórka 2015' o Puchar Prezesa JSW S.A., który odbył się w miniony weekend w Jastrzębiu-Zdroju.
W finale drużyna Zofiówki pokonała NSZZ Solidarność Oświata - 3:1.

Najlepszym strzelcem imprezy, zorganizowanej przez Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Jastrzębiu-Zdroju, okazał się Dominik Jędrzejkiewicz (NSZZ Solidarność KWK Zofiówka), który zdobył pięć bramek.


Wyniki:


I faza eliminacyjna

Grupa A
KWK Borynia - KWK Knurów-Szczygłowice - 1:0
Zagłębie Sosnowiec - TKKF Chrobry Jastrzębie - 4:1
KWK Borynia - Zagłębie Sosnowiec - 1:1
KWK Knurów-Szczygłowice - TKKF Chrobry Jastrzębie - 2:2
KWK Borynia - TKKF Chrobry Jastrzębie - 1:1
KWK Knurów-Szczygłowice - Zagłębie Sosnowiec - 3:0

1 KWK Borynia 3 5 pkt. 3:2
2 KWK Knurów-Szczygłowice 3 4 pkt. 5:3
3 Zagłębie Sosnowiec 3 4 pkt. 5:5
4 TKKF Chrobry Jastrzębie 3 2 pkt. 4:7


Grupa B

IFI Nieruchomości / TKKF Mors - NSZZ Solidarność KWK Borynia - 2:0
IFI Nieruchomości / TKKF Mors - NSZZ Solidarność Oświata - 0:0
NSZZ Solidarność Oświata - NSZZ Solidarność KWK Borynia - 2:1
 
1 IFI Nieruchomości / TKKF Mors 2 4 pkt. 2:0
2 NSZZ Solidarność Oświata 2 4 pkt. 2:1
3 NSZZ Solidarność KWK Borynia 2 0 pkt. 1:4


Grupa C
Tauron Ciepło Katowice - Link Radom - 0:0
NSZZ Solidarność KWK Pniówek - Bombardier Katowice - 4:0
NSZZ Solidarność KWK Pniówek - Tauron Ciepło Katowice - 4:0
Link Radom - Bombardier Katowice - 2:2
Tauron Ciepło Katowice - Bombardier Katowice - 2:1
NSZZ Solidarność KWK Pniówek - Link Radom - 0:0
 
1 NSZZ Solidarność KWK Pniówek 3 7 pkt. 8:0
2 Tauron Ciepło Katowice 3 4 pkt. 2:5
3 Link Radom 3 3 pkt. 2:2
4 Bombardier Katowice 3 1 ptk. 3:8


Grupa D
NSZZ Solidarność Glinik Gorlice - Victoria Wałbrzych - 2:2
NSZZ Solidarność KWK Zofiówka - Victoria Wałbrzych - 5:2
NSZZ Solidarność Glinik Gorlice - NSZZ Solidarność KWK Zofiówka - 3:0
 
1 NSZZ Solidarność Glinik Gorlice 2 4 pkt. 5:2
2 NSZZ Solidarność KWK Zofiówka 2 3 pkt. 5:5
3 Victoria Wałbrzych 2 1 pkt. 4:7



II runda eliminacyjna


Grupa I
KWK Borynia - NSZZ Solidarność Oświata - 2:0
NSZZ Solidarność Oświata - Link Radom - 13:1
KWK Borynia - Link Radom - 8:0
 
1 KWK Borynia 2 6 pkt. 10:0
2 NSZZ Solidarność Oświata 2 3 pkt. 13:3
3 Link Radom 2 0 pkt. 1:21


Grupa II
IFI Nieruchomości / TKKF Mors - Tauron Ciepło Katowice - 5:0
Tauron Ciepło Katowice - Victoria Wałbrzych - 1:0
IFI Nieruchomości / TKKF Mors - Victoria Wałbrzych - 2:2
 
1 IFI Nieruchomości / TKKF Mors 2 4 pkt. 7:2
2 Tauron Ciepło Katowice 2 3 pkt. 1:5
3 Victoria Wałbrzych 2 1 pkt.. 2:3


Grupa III
NSZZ Solidarność KWK Zofiówka - NSZZ Solidarność KWK Pniówek - 3:0
Zagłębie Sosnowiec - NSZZ Solidarność KWK Zofiówka - 2:0
Zagłębie Sosnowiec - NSZZ Solidarność KWK Pniówek - 3:1
 
1 Zagłębie Sosnowiec 2 6 pkt. 5:1
2 NSZZ Solidarność KWK Zofiówka 2 3 pkt. 3:2
3 NSZZ Solidarność KWK Pniówek 2 0 pkt. 1:6


Grupa IV
NSZZ Solidarność Glinik Gorlice - KWK Knurów-Szczygłowice - 3:1
NSZZ Solidarność KWK Borynia - KWK Knurów-Szczygłowice - 4:3
NSZZ Solidarność KWK Borynia - NSZZ Solidarność Glinik Gorlice - 2:1
 
1 NSZZ Solidarność KWK Borynia 2 6 pkt. 6:4
2 NSZZ Solidarność Glinik Gorlice 2 3 pkt. 4:3
3 KWK Knurów-Szczygłowice 2 0 pkt. 4:7



Ćwierćfinały
KWK Borynia - Tauron Ciepło Katowice - 5:0
NSZZ Solidarność KWK Zofiówka - IFI Nieruchomości / TKKF Mors - 3:1
Zagłębie Sosnowiec - NSZZ Solidarność Glinik Gorlice - 2:2 (karne 3:2)
NSZZ Solidarność Oświata - NSZZ Solidarność KWK Borynia - 1:1 (karne 3:2)

Półfinały
NSZZ Solidarność KWK Zofiówka - KWK Borynia - 2:0
NSZZ Solidarność Oświata - Zagłębie Sosnowiec - 1:0

o 3 miejsce
Zagłębie Sosnowiec - KWK Borynia - 3:0

Finał
NSZZ Solidarność KWK Zofiówka - NSZZ Solidarność Oświata - 3:1



Składy najlepszych drużyn:

NSZZ Solidarność KWK Zofiówka: Marcin Puc, Jonatan Grużewski, Łukasz Zdziebło, Dominik Jędrzejkiewicz, Sławomir Gremlik, Bernard Kamieński, Piotr Ściera, Adam Brzyszkowski, Radosław Borowski, Adrian Meredyk.
 
NSZZ Solidarność Oświata: Artur Łaciok, Radosław Kalisz, Krzysztof Łaciok, Tomasz Kmiecik, Tomasz Olma, Ireneusz Zdziech, Dawid Bober, Tomasz Bąkowski, Andrzej Piwowar, Tomasz Lach.
 
Zagłębie Sosnowiec: Wołodymyr Ostrouszko, Robert Tokarczyk, Grzegorz Figura, Jacek Włoch, Jakub Cybiński, Bartosz Ramla, Wojciech Samojluk, Michał Farkasz, Mariusz Marek, Marek Rajmund.
 
KWK Borynia: Łukasz Tecław, Łukasz Olszewski, Mateusz Skowron, Karol Szypuła, Mariusz Trąd, Rafał Pokorny, Artur Grabiec, Tomasz Wcisło, Dariusz Indyk


Źródło: www.sport.jasnet.pl
 




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2021 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności