www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







III ZIMOWA LIGA DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH - II SERIA SPOTKAŃ 21/12/2015


W minioną sobotę rozegrano drugą serię spotkań trzeciej edycji Zimowej Ligi Piłki Nożnej Drużyn Młodzieżowych, którą organizuje Akademia Klubu Sportowego Kuźnia Ustroń.
Tym razem jedynym zespołem, który odniósł komplet zwycięstw był TS Piast Cieszyn U-12.



Wyniki:


Rocznik 2003 i młodsi


Grupa A
APN Kuźnia I Ustroń - KP Beskid I Skoczów - 4:0
UKS Orlik Czechowice - RKS Cukrownik Chybie - 2:2
APN Kuźnia I Ustroń - RKS Cukrownik Chybie - 8:2
UKS Orlik Czechowice - KP Beskid I Skoczów - 6:1
UKS Orlik Czechowice - APN Kuźnia I Ustroń - 5:1
KP Beskid I Skoczów - RKS Cukrownik Chybie - 3:1

1 APN Kuźnia I Ustroń 6 15 pkt. 30:8
2 UKS Orlik 2012 Czechowice-Dziedzice 6 13 pkt. 24:9
3 RKS Cukrownik Chybie 6 4 pkt. 10:33
4 KP Beskid I Skoczów 6 3 pkt. 8:22



Grupa B
TS Piast Cieszyn - KP Beskid II Skoczów - 3:2
BTS Rekord Bielsko-Biała - KS Spójnia Landek - 8:0
TS Piast Cieszyn - KS Spójnia Landek - 5:0
KP Beskid II Skoczów - BTS Rekord Bielsko-Biała - 4:0
TS Piast Cieszyn - BTS Rekord Bielsko-Biała - 3:1
KP Beskid II Skoczów - KS Spójnia Landek - 6:1

1 TS Piast Cieszyn 6 16 pkt. 22:6
2 KP Beskid II Skoczów 6 10 pkt. 18:7
2 BTS Rekord Bielsko-Biała 6 8 pkt. 16:11
4 KS Spójnia Landek 6 0 pkt. 2:34




Rocznik 2005 i młodsi


Grupa A
 APN Kuźnia I Ustroń - BTS Rekord Bielsko-Biała - 4:0
TS Piast Cieszyn - KS Spójnia Landek - 3:0
TS Piast Cieszyn - APN Kuźnia I Ustroń - 1:1
BTS Rekord Bielsko-Biała - KS Spójnia Landek - 6:0
APN Kuźnia I Ustroń - KS Spójnia Landek - 4:0
TS Piast Cieszyn - BTS Rekord Bielsko-Biała - 1:0

1 BTS Rekord Bielsko-Biała 6 12 pkt. 15:6
2 TS Piast Cieszyn 6 11 pkt. 14:3
3 APN Kuźnia Ustroń 6 11 pkt. 12:5
4 KS Spójnia Landek 6 0 pkt. 1:28


Grupa B
BTS Rekord II Bielsko-Biała - APN Kuźnia II Ustroń - 3:0
AP Silesia Cieszyn - Orlik Brenna - 3:1
AP Silesia Cieszyn - APN Kuźnia II Ustroń - 4:1
BTS Rekord II Bielsko-Biała - Orlik Brenna - 3:1
Orlik Brenna - APN Kuźnia II Ustroń - 2:0
AP Silesia Cieszyn - BTS Rekord II Bielsko-Biała - 2:2

1 AP Silesia Cieszyn 6 16 pkt. 19:4
2 BTS Rekord II Bielsko-Biała 6 11 pkt. 13:6
3 Orlik Brenna 6 7 pkt. 7:11
4 APN Kuźnia II Ustroń 6 0 pkt. 2:20




Rocznik 2007 i młodsi

APN Kuźnia Ustroń - AP Silesia Cieszyn - 4:0
TS Piast Cieszyn - KS Spójnia Landek - 2:0
Wiślańskie Orły - KP Beskid Skoczów - 2:0
TS Piast Cieszyn - Orlik Brenna - 1:1
BTS Rekord Biesko-Biała - Wiślańskie Orły - 2:0
KP Beskid Skoczów - AP Silesia Cieszyn - 1:0
APN Kuźnia Ustroń - KS Spójnia Landek - 2:0

BTS Rekord Bielsko-Biała - Orlik Brenna - 5:0
APN Kuźnia Ustroń - TS Piast Cieszyn - 1:1
BTS Rekord Bielsko-Biała - KP Beskid Skoczów - 3:2
AP Silesia Cieszyn - KS Spójnia Landek - 1:0
KP Beskid Skoczów - Orlik Brenna - 1:0
Wiślańskie Orły - AP Silesia Cieszyn - 2:0
APN Kuźnia Ustroń - BTS Rekord Bielsko-Biała - 1:1




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności