www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TURNIEJ BARBÓRKOWY O PUCHAR PREZESA JSW S.A. 26/11/2018


Ratownicy z KWK Pniówek ponownie okazali się najlepsi w Turnieju Barbórkowym o Puchar Prezesa JSW S.A., którego organizatorem było Miejskie TKKF.
Ekipa Bartłomieja Grabczyńskiego pokonała po dramatycznym finale (zakończonym emocjonującym konkursem rzutów karnych!) sosnowiecki Mador i tym samym obroniła tytuł sprzed roku. Trzecie miejsce zajęła gliwicka KWK Sośnica, która w spotkaniu o brąz zwyciężyła kolejnego reprezentanta JSW, czyli Ruch Jastrzębie. Najlepszym strzelcem zawodów okazał się snajper wicemistrzów z Sosnowca, Kamil Głośny (siedem goli).

28. edycja piłkarskiej Barbórki tym razem rozegrana została w Żorach, a to z uwagi na brak dostępności dla organizatorów jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej. Po dwudniowych zmaganiach z udziałem siedemnastu drużyn zwyciężyli wprawdzie piłkarze KSRG KWK Pniówek, jednak po dwóch rundach grupowych bynajmniej nie zanosiło się na taki rozwój wydarzeń. Wszak spośród pięciu pierwszych meczów Pniówek wygrał tylko dwa razy, a rozpędził się dopiero w fazie play-off, najpierw eliminując niepokonaną dotychczas drużynę jastrzębskiej Solidarności Oświata, a następnie w finale triumfując nad Madorem, który we wcześniejszych meczach kroczył od zwycięstwa do zwycięstwa. Dość powiedzieć, że drużyna z Sosnowca zanotowała godną podziwu serię sześciu wygranych z rzędu i dopiero w półfinale potrzebowała karnych, aby pokonać Sośnicę.


Wyniki (24-25.11.2018)


I runda grupowa 

Grupa A
KWK Sośnica (Gliwice) - JSW Koks (Zabrze) - 2:1
JSW Ruch Borynia - MG Wiśniówka/Panaso Polska - 3:2
JSW Ruch Borynia - KWK Sośnica (Gliwice) - 1:1
MG Wiśniówka/Panaso Polska - JSW Koks (Zabrze) - 3:0
KWK Sośnica (Gliwice) - MG Wiśniówka/Panaso Polska - 0:0
JSW Ruch Borynia - JSW Koks (Zabrze) - 3:0

1 JSW Ruch Borynia 3 7 pkt. 7:3
2 KWK Sośnica (Gliwice) 3 5 pkt. 3:2
3 MG Wiśniówka/Panaso Polska 3 4 pkt. 5:3
4 JSW Koks (Zabrze) 3 0 pkt. 1:8


Grupa B 
NSZZ Solidarność Oświata - NSZZ Solidarność JSW Ruch Borynia - 4:0
KSRG KWK Pniówek - AS Zupil Piaski - 3:0
NSZZ Solidarność JSW Ruch Borynia - KSRG KWK Pniówek - 1:0
NSZZ Solidarność Oświata - AS Zupil Piaski - 2:0
NSZZ Solidarność Oświata - KSRG KWK Pniówek - 1:0
NSZZ Solidarność JSW Ruch Borynia - AS Zupil Piaski - 6:0
 
1 NSZZ Solidarność Oświata   3 9 pkt. 7:0
2 NSZZ Solidarność JSW Ruch Borynia 3 6 pkt. 7:4
3 KSRG KWK Pniówek 3 3 pkt. 3:2
4 AS Zupil Piaski 3 0 pkt. 0:11


Grupa C
Mador (Sosnowiec) - JSW Ruch Jastrzębie - 3:0
JSW KWK Knurów-Szczygłowice - NSZZ Solidarność Huty Łabędy - 2:0
JSW KWK Knurów-Szczygłowice - JSW Ruch Jastrzębie - 2:1
Mador (Sosnowiec) - NSZZ Solidarność Huty Łabędy - 5:1
Mador (Sosnowiec) - JSW KWK Knurów-Szczygłowice - 3:2
JSW Ruch Jastrzębie - NSZZ Solidarność Huty Łabędy - 2:1
 
1 Mador (Sosnowiec) 3 9 pkt. 11:3
2 JSW KWK Knurów-Szczygłowice 3 6 pkt. 6:4
3 JSW Ruch Jastrzębie 3 3 pkt. 3:6
4 NSZZ Solidarność Huty Łabędy   3 0 pkt. 2:9


Grupa D 
JSW Ruch Zofiówka - JSW KWK Budryk - 4:0
Ivet (Gliwice) - KRS TKKF Mors - 1:1
JSW Ruch Zofiówka - NSZZ Solidarność Koksowni Przyjaźń - 4:0
Ivet (Gliwice) - NSZZ Solidarność Koksowni Przyjaźń - 5:2
KRS TKKF Mors - JSW KWK Budryk - 0:0
JSW Ruch Zofiówka - Ivet (Gliwice) - 1:1
JSW KWK Budryk - NSZZ Solidarność Koksowni Przyjaźń - 6:0
JSW Ruch Zofiówka - KRS TKKF Mors - 2:1
Ivet (Gliwice) - JSW KWK Budry - 1:1
KRS TKKF Mors - NSZZ Solidarność Koksowni Przyjaźń - 4:0
 
1 JSW Ruch Zofiówka 4 10 pkt. 11:2
2 Ivet Gliwice 4 6 pkt. 8:5
3 KRS TKKF Mors 4 5 pkt. 7:4
4 JSW KWK Budryk 4 5 pkt. 7:5
5 NSZZ Solidarność Koksowni Przyjaźń  4 0 pkt. 2:19



II runda grupowa 

Grupa A
NSZZ Solidarność JSW Ruch Borynia - JSW Ruch Borynia - 1:1
JSW Ruch Jastrzębie - NSZZ Solidarność JSW Ruch Borynia - 1:1
JSW Ruch Jastrzębie - JSW Ruch Borynia - 3:1
 
1 JSW Ruch Jastrzębie 2 4 pkt. 4:2
2 NSZZ Solidarność JSW Ruch Borynia 2 2 pkt. 2:2
3 JSW Ruch Borynia 2 1 pkt. 2:4


Grupa B
NSZZ Solidarność Oświata - JSW KWK Knurów-Szczygłowice - 1:1
KRS TKKF Mors - JSW KWK Knurów-Szczygłowice - 5:3
NSZZ Solidarność Oświata - KRS TKKF Mors - 5:1
 
1 NSZZ Solidarność Oświata   2 4 pkt. 6:2
2 KRS TKKF Mors 2 3 pkt. 6:8
3 JSW KWK Knurów-Szczygłowice 2 1 pkt. 4:6


Grupa C
Mador (Sosnowiec) - Ivet (Gliwice) - 1:0
MG Wiśniówka/Panaso Polska - Ivet (Gliwice) - 2:1
Mador (Sosnowiec) - MG Wiśniówka/Panaso Polska - 3:0
 
1 Mador (Sosnowiec) 2 6 pkt. 4:0
2 MG Wiśniówka/Panaso Polska 2 3 pkt. 2:4
3 Ivet (Gliwice) 2 0 pkt. 1:3
4 AS Zupil Piaski 3 0 pkt. 0:11

Grupa D
KWK Sośnica (Gliwice) - JSW Ruch Zofiówka - 3:1 
KWK Sośnica (Gliwice) - KSRG KWK Pniówek - 0:0
KSRG KWK Pniówek - JSW Ruch Zofiówka - 2:1
 
1 KWK Sośnica (Gliwice) 2 4 pkt. 3:1
2 KSRG KWK Pniówek 2 4 pkt. 2:1
3 JSW Ruch Zofiówka 2 0 pkt. 2:5
4 AS Zupil Piaski 3 0 pkt. 0:11



Ćwierćfinały
JSW Ruch Jastrzębie - MG Wiśniówka/Panaso Polska - 2:1
Mador (Sosnowiec) - NSZZ Solidarność JSW Ruch Borynia - 3:1 
KSRG KWK Pniówek - NSZZ Solidarność Oświata - 3:1
KWK Sośnica (Gliwice) - KRS TKKF Mors - 3:0

Półfinały
KSRG KWK Pniówek - JSW Ruch Jastrzębie - 3:1
Mador (Sosnowiec) - KWK Sośnica (Gliwice) - 1:1 (karne 3:1)

o 3 miejsce
KWK Sośnica (Gliwice) - JSW Ruch Jastrzębie - 2:1 

Finał
KSRG KWK Pniówek - Mador (Sosnowiec) - 1:1 (karne: 2:1)



Składy najlepszych zespołów:

KSRG KWK Pniówek: Wojciech Tworus, Bartłomiej Grabczyński, Marcin Niebisz, Dariusz Potrząsaj, Piotr Dudek, Krzysztof Łaciok, Marcin Lapczyk, Krzysztof Skóraś, Marcin Gruszczyński, Rafał Tomala, Arkadiusz Taraszkiewicz

Mador (Sosnowiec): Artur Częstochowski, Piotr Zarychta, Łukasz Cichoń, Kordian Świeczka, Bartłomiej Musiał, Sylwester Sadowski, Patryk Taraszkowski, Krzysztof Pasternak, Przemysław Chmielewski, Kamil Głośny, Sebastian Stankiewicz

KWK Sośnica (Gliwice): Tomasz Cielesta, Marcin Kiełpiński, Michał Kuźnik, Michał Piotrowicz, Łukasz Urbańczyk, Piotr Wieczorek, Remigiusz Sobek, Dawid Skutnik, Mateusz Pawlak, Artur Łopatka

JSW Ruch Jastrzębie: Rafał Koczy, Dawid Gołdyn, Błażej Pawliczek, Rafał Grzegoszczyk, Szymon Cichecki, Tomasz Dudeńko, Tomasz Kiernozek, Szymon Kiernozek, Dawid Kożdub, Tomasz Żubertowski, Kamil Kowal


Źródło: www.sport.jasnet.pl




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2023 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności