www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TIKI TAKA MISTRZEM STRUMIEŃSKIEJ 'HALÓWKI' 01/04/2019


W minioną sobotę w Strumieniu zakończyły się rozgrywki IX edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Strumienia.
Tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Tiki Taka, która wyprzedziła ekipy Drin Team oraz San Escobar.

Królem strzelców rozgrywek z dorobkiem trzydziestu dziewięciu bramek został Robert Pawlak (Dinusie). Najlepszym zawodnikiem wybrany został Patryk Urbanek (Drin Team), a najlepszym bramkarzem - Szymon Jodłowiec (HE Futsal Golden Team). 
Ponadto wyróżniono najstarszego zawodnika zmagań, a był nim Krzysztof Pisarek (Tiki-Taka).



Tabela końcowa:
 
1 Tiki Taka 18 45 pkt. 112:54
2 Drin Team 18 40 pkt. 127:87
3 San Escobar 18 39 pkt. 143:78
4 HE Futsal Golden Team 18 33 pkt. 111:69
5 Reszta Świata 18 32 pkt. 93:79
6 Dinusie 18 30 pkt. 101:74
7 Wczorajsi 18 18 pkt. 68:108
8 Poniżej poziomu 18 14 pkt. 55:107
9 Młode Wilki 18 10 pkt. 46:115
10 FC Pewny Koń 18 4 pkt. 46:131

Wyniki - http://www.sport.olza.pl/pl/tabela/pilka-halowa/pilka-nozna-amatorska-liga-pilki-halowej-strumien-20182019br/1393/


Czołówka klasyfikacji strzelców:

1. Robert Pawlak (Dinusie) - 39
2. Leszek Dziędziel (Reszta Świata) - 26
3. Szymon Miłek (San Escobar) - 23
3. Szymon Pietrzyk (San Escobar) - 23
5. Gracjan Haka (Tiki Taka) - 22
5. Patryk Urbanek (Drin Team) - 22
5. Mateusz Zbijowski (San Escobar) - 22
8. Tomasz Holewik (San Escobar) - 21
9. Krzysztof Oleszczuk (HE Futsal Golden Lion) - 18
9. Krzysztof Juszczyk (San Escobar) - 18



Składy zespołów:

Tiki Taka: Mateusz Saltarius, Mariusz Saltarius, Tomasz Saltarius, Krzysztof Pisarek, Dawid Pisarek, Gracjan Haka, Dariusz Stokłosa, Damian Franek, Wojciech Pisarek, Tomasz Krzempek, Rafał Moj, Jerzy Olchawa

Drin Team: Daniel Dziendziel, Piotr Krzempek, Arkadiusz Szczypka, Patryk Urbanek, Wiktor Żertka, Grzegorz Drobik, Artur Pryczek, Dawid Urbanek, Rafał Ustaszewski, Remigiusz Skalski, Marcin Urbańczyk

San Escobar: Krzysztof Juszczyk, Szymon Pietrzyk, Mateusz Zbijowski, Bartłomiej Gabryś, Szymon Miłek, Patryk Holewik, Tomasz Holewik, Łukasz Czerwiński, Łukasz Szczygielski, Dawid Grabski, Józef Niemczyk, Maciej Bartosik

HE Futsal Golden Lion: Artur Mąka, Tomasz Skorupa, Dawid Hawełka, Krzysztof Pisarek, Jarosław Tekla, Michał Gabryś, Szymon Jodłowiec, Krzysztof Oleszczuk, Damian Stuchlik, Mateusz Stuchlik, Karol Kruszczak, Piotr Szpilarewicz

Reszta Świata: Kamil Ociepka, Grzegorz Kawulok, Leszek Dziędziel, Sławomir Waleczek, Rafał Milerski, Jakub Puzoń, Szymon Mikoda, Jakub Krzempek, Dariusz Gabzdyl, Michał Folek

Dinusie: Andrzej Pawlak, Robert Pawlak, Wojciech Rakus, Kacper Rakus, Andrzej Niemczyk, Jakub Rakus, Dominik Gabryś, Paweł Skorupka, Bartosz Niedzielski, Adrian Gabryś, Sebastian Żur, Paweł Pruś

Wczorajsi: Szymon Kuboszek, Arkadiusz Kluz, Adrian Szczypka, Maciej Śmieja, Dawid Ochodek, Kamil Parchański, Jakub Jędryka, Bartosz Pudełko, Mateusz Brudny, Błażej Pisarek, Damian Kuś

Poniżej poziomu: Marek Smorąg, Jakub Staroń, Jakub Krzempek, Łukasz Krzempek, Tobiasz Przybylski, Łukasz Szast, Daniel Zachraj, Damian Kurpas, Maksymilian Szczypka, Dawid Stec, Patryk Maciejny, Adrian Markiton

Młode Wilki: Dominik Sulawa, Kamil Smyczek, Maciej Winiewicz, Robert Białożyt, Kamil Brudny, Mateusz Fajkier, Paweł Sulawa, Paweł Stokłosa, Wiktor Żertka, Jakub Ciałoń, Janusz Słowiok, Gabriel Gros

FC Pewny Koń: Damian Czakon, Kamil Machej, Mateusz Grelowski, Mateusz Siekierka, Klaudiusz Grzybek, Filip Orszula, Mateusz Lebioda, Robert Goszyk, Marcin Morawiec, Adrian Pupek, Kamil Nawodyło, Amadeusz Pajor


Źródło: www.sport.strumien.pl




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności