www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







POGWIZDOWSKI TURNIEJ MŁODZIKÓW - GRUPA A i B 26/01/2020


Wczoraj w Pogwizdowie rozpoczął się cykl halowych turniejów piłki nożnej dzieci i młodzieży, organizowany przez LKS Olza Pogwizdów.
Pierwsi do zmagań przystąpili młodzicy (rocznik 2007 i młodsi), rywalizujący w eliminacyjnych grupach A i B.

Grupa C rozegra swoje mecze dzisiaj, a spotkania finałowe (Liga Mistrzów, Liga Europy oraz Puchar Olzy) odbędą się w dniach 8-9 lutego.


Wyniki:


Grupa A

KS Unia Racibórz - GKS 1962 I Jastrzębie - 10:1
LKS Olza Pogwizdów - GKS Czarni Jaworze - 1:0
UKS Orzeł III Moszczenica - KKS Spójnia II Zebrzydowice - 2:0

GKS Czarni Jaworze - GKS 1962 I Jastrzębie - 3:0
KS Unia Racibórz - KKS Spójnia II Zebrzydowice - 4:1
UKS Orzeł III Moszczenica - LKS Olza Pogwizdów - 1:0

KKS Spójnia II Zebrzydowice - GKS 1962 I Jastrzębie - 5:0
UKS Orzeł III Moszczenica - GKS Czarni Jaworze - 0:0
KS Unia Racibórz - LKS Olza Pogwizdów - 4:0

UKS Orzeł III Moszczenica - GKS 1962 I Jastrzębie - 0:0
LKS Olza Pogwizdów - KKS Spójnia II Zebrzydowice - 1:1
KS Unia Racibórz - GKS Czarni Jaworze - 2:1

LKS Olza Pogwizdów - GKS 1962 I Jastrzębie - 2:0
KS Unia Racibórz - UKS Orzeł III Moszczenica - 6:1
GKS Czarni Jaworze - KKS Spójnia II Zebrzydowice - 4:0
 
1 KS Unia Racibórz 5 15 pkt. 26:4 Liga Mistrzów
2 UKS Orzeł III Moszczenica 5 8 pkt. 4:6 Liga Mistrzów
3 LKS Olza Pogwizdów 5 7 pkt. 4:6 Liga Europy
4 GKS Czarni Jaworze 5 7 pkt. 8:3 Liga Europy
5 KKS Spójnia II Zebrzydowice 5 4 pkt. 7:11 Puchar Olzy
6 GKS 1962 I Jastrzębie 5 1 pkt. 1:20 Puchar Olzy



Grupa B

LKS Naprzód Czyżowice - AMP Tiki-Taka Żywiec - 3:1
LKS Ruch Stanowice - UKS Cieszyn - 2:1
UKS Orzeł II Moszczenica - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 0:0

LKS Ruch Stanowice - LKS Naprzód Czyżowice - 2:1
AMP Tiki-Taka Żywiec - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 2:1
UKS Cieszyn - UKS Orzeł II Moszczenica - 4:0
 
LKS Naprzód Czyżowice - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 5:1
UKS Orzeł II Moszczenica - LKS Ruch Stanowice - 1:0
AMP Tiki-Taka Żywiec - UKS Cieszyn - 4:0

UKS Orzeł II Moszczenica - LKS Naprzód Czyżowice - 1:0
UKS Cieszyn - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 0:0
LKS Ruch Stanowice - AMP Tiki-Taka Żywiec - 4:1

LKS Naprzód Czyżowice - UKS Cieszyn - 3:1
UKS Orzeł II Moszczenica - AMP Tiki-Taka Żywiec - 0:0
LKS Ruch Stanowice - LKS Błyskawica Kończyce Wlk - 7:0
 
1 LKS Ruch Stanowice 5 12 pkt. 15:4 Liga Mistrzów
2 LKS Naprzód Czyżowice 5 9 pkt. 12:6 Liga Mistrzów
3 UKS Orzeł II Moszczenica 5 8 pkt. 2:4 Liga Europy
4 AMP Tiki-Taka Żywiec 5 7 pkt. 8:8 Liga Europy
5 UKS Cieszyn 5 4 pkt. 6:9 Puchar Olzy
6 LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 5 2 pkt. 2:14 Puchar Olzy





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2022 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności