www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DINUSIE MISTRZEM STRUMIEŃSKIEJ 'HALÓWKI' 08/03/2020


Wczoraj w Strumieniu zakończyły się rozgrywki X edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Strumienia.
Tytuł mistrzowski wywalczyła drużyna Dinusie, która wyprzedziła ekipy Drin Team oraz Reszta Świata I.
 

Królem strzelców rozgrywek z dorobkiem trzydziestu pięciu bramek został Robert Lapczyk (Dinusie). Najlepszym zawodnikiem wybrany został Jakub Puzoń (Reszta Świata I), a najlepszym bramkarzem - Paweł Skorupka (Dinusie).
Ponadto uhonorowany został Krzysztof Juszczyk z ekipy Drin Team, który wziął udział we wszystkich dziecięciu edycjach rozgrywek.
 

Tabela końcowa:
 
1 Dinusie 13 32 pkt. 82:45
2 Drin Team 13 26 pkt. 72:52
3 Reszta Świata I 13 24 pkt. 79:55
4 HE Futsal Golden Team 13 24 pkt. 78:56
5 Reszta Świata II 13 19 pkt. 63:67
6 LKS Drewnopodobni 13 16 pkt. 51:59
7 Poniżej poziomu 13 1 pkt. 33:92
- AS Marne Szanse 7 1 pkt. 8:40


Czołówka klasyfikacji strzelców:
1.  Robert Lapczyk (Dinusie) - 35 pkt.
2. Jakub Puzoń (Reszta Świata I) - 29
3.  Daniel Krzempek (Reszta Świata II) - 23
4. Artur Mąka (HC Futsal Golden Lion) - 20
5. Piotr Szpilarewicz (HC Futsal Golden Lion) - 17
6. Andrzej Pawlak (Dinusie) - 15



Składy drużyn:

Dinusie: Andrzej Pawlak, Paweł Skorupka, Mirosław Ustaszewski, Wojciech Rakus, Robert Opoka, Sebastian Czech, Jakub Rakus, Kacper Rakus, Mateusz Bawoł, Sebastian Lazar

Drin Team: Krzysztof Juszczyk, Krzysztof Herok, Igor Habarta, Wojciech Pisarek, Patryk Urbanek, Kamil Brytan, Remigiusz Skalski, Dawid Urbanek, Jerzy Olchawa, Dominik Olchawa, Arkadiusz Szczypka, Dawid Pisarek, Daniel Dziendziel

Reszta Świata I: Jakub Puzoń, Jakub Krzempek, Szymon Mikoda, Grzegorz Kawulok, Dariusz Gabzdyl, Damian Franek, Łukasz Czerwiński, Sławomir Waleczek, Leszek Dziędziel,

HE Futsal Golden Lion: Artur Mąka, Szymon Jodłowiec, Damian Stuchlik, Mateusz Stuchlik, Krzysztof Oleszczuk, Jarosław Tekla, Piotr Szpilarewicz, Bartosz Niedzielski, Krzysztof Pisarek, Dawid Hawełka, Michał Gabryś, Adrian Gabryś

Reszta Świata II: Kamil Ociepka, Piotr Żur, Józef Niemczyk, Mateusz Kawulok, Bartosz Radzik, Sebastian Dydek, Mateusz Brudny, Błażej Pisarek, Daniel Krzempek, Robert Goszyk, Bartosz Szołtys, Andrzej Niemczyk

LKS Drewnopodobni: Konrad Michalski, Bartek Nikiel, Dawid Pruś, Dominik Gabryś, Dawid Świńczyk, Jakub Ciałoń, Jarosław Waleczek, Mateusz Fajkier, Jakub Janik, Dawid Grabski, Tomasz Rauer, Paweł Rauer

Poniżej Poziomu: Marek Smorąg, Jakub Staroń, Jakub Krzempek, Tobiasz Przybylski, Daniel Zahraj, Łukasz Szast, Dawid Stec, Jarosław Kubica, Vork Oleksandr, Łukasz Krzempek


Źródło: www.sport.strumien.pl


Wyniki - http://www.sport.olza.pl/pl/tabela/pilka-halowa/pilka-nozna-amatorska-liga-pilki-halowej-strumien-20192020br/1510/




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności