GKS JASTRZĘBIE - RAKÓW CZĘSTOCHOWA - 1:0 15/11/2006

GKS Jastrzębie pokonał wczoraj na własnym boisku w zaległym meczu XV kolejki rozgrywek grupy trzeciej III ligi ekipę KS Raków Częstochowa 1:0 (1:0).

Podopieczni Piotra Rzepki już w piątej minucie strzelili gola, po pięknym uderzeniu z 25 metrów Piotra Narwojsza. Gospodarze od tego momentu większą uwagę przykładali do obrony, ale to nie znaczy, że stwarzali groźnych sytuacji pod bramką rywali. I tak w 12 minucie po strzale Witolda Wawrzyczka tylko bardzo dobra interwencja Grzegorza Cyrulińskiego uchroniła gości od utraty drugiego gola, a w minucie 44 Robert Żbikowski przegrał pojedynek 'sam na sam' z bramkarzem przyjezdnych.
W drugiej połowie goście zerwali się do odrabiania strat, często stwarzając spore zamieszanie pod bramką Piotra Pasia. Kontry jastrzębian były równie groźne, tyle, ze niestety nie zakończyły się bramką, choć przynajmniej w trzech przypadkach piłka winna wylądować w siatce. A już na pewno w 63 minucie, kiedy to Mariusz Adaszek nie trafił praktycznie po pustej bramki.
Tak czy siak licznie zebrani kibice na stadionie przy ulicy Harcerskiej oglądali bardzo dobry mecz.

Bramka: Narwojsz (5)

Skład GKS-u: Paś - Woźniak, Ciemięga, Tasior, Bednarek - Chrabąszcz (66. Taraszkiewicz), Wawrzyczek, Stawowy, Żbikowski (80. Sałek) - Buchała (52. Adaszek), Narwojsz (60. Rewaj)

Autor: Informacja SRiWR "OLZA"