GKS JASTRZĘBIE - ŁKS ŁOMŻA - 3:1 01/08/2007

GKS Jastrzębie pokonał w niedzielę na własnym boisku ŁKS Łomża 3:1 (1:1) w pierwszej kolejce rozgrywek piłkarskiej II ligi.

Początek spotkania był nieudany dla podopiecznych Piotra Rzepki. W 4 minucie Piotr Petarz popisał się skutecznym strzałem z rzutu wolnego egzekwowanego tuż sprzed linii pola karnego.
Na szczęście szok po stracie gola trwał stosunkowo krótko. W 31 minucie rzut rożny wykonywał Mariusz Adaszek, piłka trafiła na głowę Janusza Wrześniaka i było 1:1. Jeszcze w tej połowie gospodarze winni wyjść na prowadzenie, ale w 39 minucie Bartłomiej Grabczyński trafił w słupek.
Druga odsłona zaczęła się od mocnego uderzenia gospodarzy. W 51 minucie podanie Macieja Małkowskiego na bramkę zamienił Marcin Narwojsz. Ten sam zawodnik powinien podwyższyć prowadzenie swojego zespołu, ale w 72 minucie strzelając z 2 metrów do pustej bramki obił poprzeczkę. W samej końcówce trzeciego gola dla GKS-u zdobył atomowym uderzeniem z 35 metrów Witold Wawrzyczek.

Bramki: Wrześniak (31), Narwojsz (51), Wawrzyczek (90+2) -Petasz (4-wolny)

Skład GKS-u: Piotr Paś - Bartosz Woźniak, Artur Jędrzejczyk, Bartłomiej Grabczyński, Janusz Wrześniak - Maciej Małkowski (65. Wojciech Sałek), Tomasz Foszmańczyk (73. Michał Chrabąszcz), Mariusz Adaszek, Witold Wawrzyczek - Robert Żbikowski, Marcin Narwojsz (84. Sebastian Wojciechowski)

Skład ŁKS-u Łomża: Kamil Ulman - Paweł Galiński, Grzegorz Lewandowski, Piotr Petasz - Paweł Sędrowski (59. Paweł Jurgielewicz), Tomasz Łuba (82. Mariusz Siara), Łukasz Adamski, Mariusz Boguszewski, Przemysław Mądry (59. Michał Bała) - Damian Świerblewski, Tomasz Bzdęga

W tym miejscu przedstawimy kadrę jastrzębskiego klubu na sezon 2007/2008 (pogrubienie - nowi zawodnicy)