www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PUCHAR POLSKI W PODOKRĘGACH BIELSKO, RYBNIK, SKOCZÓW 06/08/2007


W miniony weekend rozegrano mecze I rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu Podokręgów Skoczów i Rybnik oraz II rundy na szczeblu Podokręgu Bielsko.

Wyniki:


Podokręg Skoczów - I runda
KS Nierodzim - RKS Cukrownik Chybie - 2:5
LKS Strażak Dębowiec - TS Mieszko Piast Cieszyn - 0:3
LKS Olza Pogwizdów - KS Beskid Skoczów - 0:7
LKS Beskid Brenna - Morcinek Kaczyce - 2:1 dogr.
KKS Spójnia Zebrzydowice - KS Kuźnia Ustroń - 3:4
LKS Goleszów - LKS Lutnia Zamarski - 3:0
KS Wisła Ustronianka - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie - 2:1
KP Trójwieś Istebna - LKS Pogórze - 3:2
LKS Iskra Iskrzyczyn - LKS Wyzwolenie Simoradz - 2:6
LKS Spójnia Górki Wielkie - LKS Victoria Hażlach - 1:4
LKS 96 Ochaby - los wolny


Podokręg Bielsko-Biała - II runda
LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Sokół Zabrzeg - 2:0
LKS Wilamowiczanka Wilamowice - LKS Mazańcowice - 2:1
GLKS Wilkowice - LKS Zapora Porąka - 0:12
LKS Przełom Kaniów - LKS Sokół Buczkowice - 3:2
LKS Pionier Pisarzowice - BKS Stal Bielsko-Biała - 0:2
KS Bestwinka - TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - 0:3
LKS Pasjonat Dankowice - BTS Rekord Bielsko-Biała - 0:4
LKS Zapora Wapienica - MRKS Czechowice-Dziedzice - 2:3



Podokręg Rybnik


I runda - 05.08.2007

LKS Orzeł Jankowice - KS Górnik Boguszowice - 4:2
TKKF Parys Niedobczyce - LKS Forteca Świerklany - 2:5

KS Górnik Radlin - los wolny
KS Szczerbice - GKS Pierwszy Chwałowice - 0:6

KS Płomień Ochojec - los wolny
TKKF Jedność Grabownia - KS Energetyk ROW II Rybnik - 5:2

LKS Bełk - los wolny
LKS Płomień Czuchów - LKS Borowik Szczejkowice - 3:4

KS Piast Leszczyny - los wolny
LKS Dąb Dębieńsko - LKS Orzeł Palowice - 0:2 (mecz w Palowicach)

LKS Naprzód Zawada - los wolny
KS Górnik Czerwionka - los wolny

LKS Jedność Jejkowice - los wolny
LKS Unia Książenice - LKS Czarni Przegędza - 1:0

KS Polonia Marklowice - los wolny
KS 27 Gołkowice - LKS Granica Ruptawa - 2:1

GKS II Jastrzębie - los wolny
KS Wicher Wilchwy - LKS Skrbeńsko - 0:6

LKS Gwiazda Skrzyszów - los wolny
LKS Zryw Bzie - LKS Polonia Łaziska - 1:1 (karne 6:7)

MKS Odra II Wodzisław - los wolny
KS Inter Krostoszowice - KS Polonia II Marklowice - 0:1

KS Płomień Połomia - los wolny
LKS Polonia Niewiadom - MKS 32 Radziejów - 2:0

KS Rymer Rybnik - los wolny
KS Rozwój Rydułtowy - TKKF Zuch Orzepowice - 6:5

LKS Start Mszana - los wolny
LKS Łuków - KS Naprzód Rydułtowy - 0:4

LKS Rój - KS Żory - 1:2
KS Sygnały Gotartowice - LKS Baranowice - 2:1

* zwycięzcy par zagrają w II rundzie - 29.08.2007, godz. 17:00
W trzeciej rundzie do rozgrywek przystąpi zespół KS Energetyk ROW Rybnik




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności