www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







SKOCZOWSKA LIGA ORLIKA ZAKOŃCZONA 27/08/2011


Wczoraj rozegrano osiemnastą i zarazem ostatnią kolejkę Skoczowskiej Amatorskiej Ligi Szóstek 'Orlik 2011'.
Najlepszą drużyną rozgrywek okazała się ekpia 'FC Dwójka', która zgromadziła 43 punkty. Drugie miejsce zajął 'Nieckarz Team' (39 pkt.), a trzecie FC Blaszok (38 pkt.).
O dużym pechu może mówić zespół 'Club Bartek Kisielów'. Piłkarze z Kisielowa w ostatnim meczu mierzyli swoje siły z FC Dwójką i w razie zwycięstwa zajęliby drugie miejsce w tabeli końcowej. Niestety przegrali 2:6, pomimo że jeszcze piętnaście minut przed końcem meczu prowadzili 2:1 i ostatecznie zajęli czwarte miejsce w klasyfikacji końcowej rozgrywek.

Do rozegrania w lidzie został jeszcze jeden mecz, ale jego wynik nie zmieni już układu tabeli.


Wyniki:

I kolejka - 15.04.2011
FC Dwójka - Nieckarz Team - 8:7
Teksid Skoczów - Czarna Elka - 8:3
Alco-Skład - FC Blaszok - 4:3
Nauczyciele - Czarni - 8:5
Club Bartek - Kisielów - 9:7

II kolejka - 29.04.2011
Club Bartek - Czarni - 15:4
Nieckarz Team - Teksid Skoczów - 5:3
Alco-Skład - Kisielów - 8:3
FC Blaszok - Nauczyciele - 3:3
FC Dwójka - Czarna Elka - 9:3

III kolejka - 06.05.2011
Teksid Skoczów - Czarni - 11:5
Club Bartek - Czarna Elka - 13:2
Nauczyciele - Kisielów - 6:2
FC Blaszok - Nieckarz Team - 2:1
FC Dwójka - Alco-Skład - 4:3

IV kolejka - 13.05.2011
Czarna Elka - Czarni - 8:1
FC Blaszok - Kisielów - 8:3
Nieckarz Team - Alco-Skład - 7:4
Club Bartek - Nauczyciele - 10:2
FC Dwójka - Teksid Skoczów - 7:2

V kolejka - 20.05.2011
FC Dwójka - Kisielów - 4:1
Club Bartek - FC Blaszok - 6:5
Nieckarz Team - Czarna Elka - 9:1
Teksid Skoczów - Nauczyciele - 5:2
Alco-Skład - Czarni - 8:5

VI kolejka - 27.05.2011
Kisielów - Czarna Elka - 4:1
Nauczyciele - Alco-Skład - 6:4
FC Dwójka - FC Blaszok - 2:1
Nieckarz Team - Czarni - 11:3
Teksid Skoczów - Club Bartek - 4:2

VII kolejka - 03 i 05.06.2011
Nieckarz Team - Club Bartek - 7:4
FC Blaszok - Czarna Elka - 9:0
FC Dwójka - Nauczyciele - 8:5
Czarni - Kisielów - 8:8
Teksid Skoczów - Alco Skład - 5:3

VIII kolejka - 08 i 10.06.2011
Nieckarz Team - Kisielów - 13:3
Nauczyciele - Czarna Elka - 11:3
FC Dwójka - Czarni - 12:8
FC Blaszok - Teksid Skoczów - 6:1
Club Bartek - Alco-Skład - 9:4

IX kolejka - 17.06.2011
FC Dwójka - Club Bartek Kisielów - 5:4
FC Blaszok - Czarni - 8:4
Teksid Skoczów - Kisielów - 10:5
Alco Skład - Czarne Elka - 9:4
Nieckarz Team - Nauczyciele - 7:2 (29.06)

X kolejka - 01 i 06.07.2011
Nauczyciele - Czarni - 12:3
Nieckarz Team - FC Dwójka - 10:1
Club Bartek - Kisielów - 9:4
Czarna Elka - Teksid Skoczów - 5:4
FC Blaszok - Alco-Skład - 7:2

XI kolejka - 08.07.2011
Teksid Skoczów - Nieckarz Team - 3:1
FC Dwójka - Czarna Elka - 21:4
FC Blaszok - Nauczyciele - 6:1
Czarni - Club Bartek - 4:3
Alco-Skład - Kisielów - 3:3

XII kolejka - 15.07.2011
Kisielów - Nauczyciele - 12:7
Club Bartek - Czarna Elka - 7:4
Nieckarz Team - FC Blaszok - 3:0
Teksid Skoczów - Czarni - 9:5
Alco-Skład - FC Dwójka - 5:4

XIII kolejka - 22 i 27.07.2011
FC Dwójka - Teksid Skoczów - 8:5
Nieckarz Team - Alco-Skład - 11:5
Club Bartek - Nauczyciele - 8:3
Czarni - Czarna Elka - 6:3
FC Blaszok - Kisielów - 7:3

XIV kolejka - 29.07 i 03.08.2011
FC Blaszok - Club Bartek - 4:2
FC Dwójka - Kisielów - 8:6
Nieckarz Team - Czarna Elka - 6:3
Alco-Skład - Czarni - 6:4
Nauczyciele - Teksid Skoczów - 5:4

XV kolejka - 05.08.2011
Kisielów - Czarna Elka - 7:5
Alco-Skład - Nauczyciele - 7:6
FC Dwójka - FC Blaszok - 4:4
Club Bartek - Teksid Skoczów - 7:6
Nieckarz Team - Czarni - 8:3

XVI kolejka - 12.08.2011
Club Bartek - Nieckarz Team - 3:2
Czarni - Kisielów - 9:3
Teksid Skoczów - Alco Skład - 5:5
FC Blaszok - Czarna Elka - 7:3
Nauczyciele - FC Dwójka - 8:3 (24.08)

XVII kolejka - 19.08.2011
FC Dwójka - Czarni - 5:0
FC Blaszok - Teksid Skoczów - 7:1
Alco-Skład - Club Bartek - 5:3
Nauczyciele - Czarna Elka - 25:4
Nieckarz Team - Kisielów - 8:3

XVIII kolejka - 26.08.2011
Alco Skład - Czarne Elka - 11:3
FC Blaszok - Czarni - 5:0
Nieckarz Team - Nauczyciele - 8:6
FC Dwójka - Club Bartek Kisielów - 6:2
Teksid Skoczów - Kisielów (przełożony)


Tabela końcowa

1FC Dwójka1843119:78
2Nieckarz Team1839121:60
3FC Blaszok183892:42
4Club Bartek Kisielów1836119:79
5Alco-Skład182996:93
6Teksid Skoczów172586:81
7Nauczyciele1825118:195
8Kisielów171176:123
9Czarni181078:142
10Czarna Elka18665:167








Autor: Informacja SRiWR "OLZA" (Foto: Janusz Macura)


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności