WISŁA USTRONIANKA PRZEGRAŁA Z GTS BOJSZOWY 30/10/2011

KS Wisła Ustronianka po słabym meczu przegrała na wyjeździe z GTS Bojszowy 0:2 (0:0) w meczu XIII kolejki rozgrywek piłkarskiej IV ligi.

W pierwszej połowie obie drużyny nie stworzyły ciekawego widowiska, a strzałów na bramkę było jak na lekarstwo.
Druga była nieco lepsza, a to za sprawą gospodarzy, którzy szybko objęli prowadzenie. W 52 minucie po dośrodkowaniu Marcina Kurzaka piłkę do bramki Wisły wepchnął Artur Cybulski. Po stracie bramki podopieczni Ireneusza Kościelniaka ruszyli do ataku i od razu stworzyli sobie dwie wyborne sytuacje, jednak na przeszkodzie stanął bramkarz GTS-u, Krzysztof Oleksy. Nasz zespół atakował nadal, ale obrońcy gospodarzy nie dali się już zaskoczyć. Co gorsza w 80 minucie wiślanie stracili drugiego gola. Z rzutu rożnego dośrodkowywał najlepszy na boisku Kurzak, a formalności uderzeniem głową dopełnił Cybulski.

Bramki: Artur Cybulski (52, 80)

Skład Wisły Ustronianki: Krzysztof Żerdka - Mateusz Tomala, Tomasz Wuwer, Mirosław Łacek, Kamil Kotrys, Tomasz Czyż, Piotr Cieślar (75. Sebastian Korzec), Wojciech Padło (60. Sebastian Juroszek), Robert Lapczyk (60. Szymon Płoszaj), Paweł Leśniewicz, Michał Pietraczyk (60. Damian Kruszyński)

Skład GTS Bojszowy: Krzysztof Oleksy - Piotr Bula (65. Rafał Chrobok), Maciej Szeremeta, Marcin Bereza, Wojciech Myszor, Rafał Rokowski (81. Dariusz Głos), Artur Cybulski, Dariusz Dudka, Marcin Kurzak (90. Filip Krzczuk), Mateusz Wróbel, Łukasz Wesecki (81. Jakub Rewaj)

Autor: Informacja SRiWR "OLZA"