www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







REGIONALNY TURNIEJ ZIMOWY I INNE SPARINGI 23/01/2012


Wczoraj w Trzyńcu rozegrano pierwszą kolejkę III edycji Regionalnego Turnieju Zimowego w Piłce Nożnej.
Z czterech naszych drużyn tylko Kuźnia Ustroń odniosła zwycięstwo, pokonując juniorów Fotbalu Třinec 3:0.

Wyniki I kolejki:

FK Slávia Staškov - FK Polom Raková - 2:0 (1:0)

TJ Vendryně - TS Mieszko-Piast Cieszyn - 6:3 (3:2)
Bramki dla Piasta: Daniel Flejszman (3)

KS Kuźnia Ustroń - Fotbal Třinec U-19 - 3:0 (1:0)
Bramki dla Kuźni: Mieczysław Sikora, Przemysław Polok, samobójcza

TJ Slovan Skalité - LKS Goleszów - 2:1 (1:0)
Bramka dla LKS Goleszów: Rafał Szturc

TJ Smilovice - LKS Tempo Puńców - 6:0 (1:0)


Tabela po I rundzie

1TJ SmiloviceCzechy13 pkt.6:0
2TJ VendryněCzechy13 pkt.6:3
3KS Kuźnia UstrońPolska13 pkt.3:0
4FK Slávia StaškovSłowacja13 pkt.2:0
5TJ Slovan SkalitéSłowacja13 pkt.2:1
6LKS GoleszówPolska10 pkt.1:2
7FK Polom RakováSłowacja10 pkt.0:2
8TS Mieszko-Piast CieszynPolska10 pkt.3:6
9Fotbal Třinec U-19Czechy10 pkt.0:3
10LKS Tempo PuńcówPolska10 pkt.0:6



Terminarz pozostałych kolejek

II kolejka - 29.01.2012
LKS Goleszów - LKS Tempo Puńców (godz. 9:00)
FK Slávia Staškov - TJ Smilovice (godz. 10:45)
KS Kuźnia Ustroń - TJ Slovan Skalité (godz. 12:30)
TS Mieszko-Piast Cieszyn - Fotbal Třinec U-19 (godz. 14:15)
FK Polom Raková - TJ Vendryně (godz. 16:00)

III kolejka - 05.02.2012
Fotbal Třinec U-19 - FK Polom Raková (godz. 9:00)
TS Mieszko-Piast Cieszyn - TJ Slovan Skalité (godz. 10:45)
LKS Tempo Puńców - KS Kuźnia Ustroń (godz. 12:30)
LKS Goleszów - TJ Smilovice (godz. 14:15)
TJ Vendryně - FK Slávia Staškov (godz. 16:00)

IV kolejka - 12.02.2012
KS Kuźnia Ustroń - TJ Smilovice (godz. 9:00)
TJ Vendryně - Fotbal Třinec U-19 (godz. 10:45)
LKS Goleszów - FK Slávia Staškov (godz. 12:30)
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Tempo Puńców (godz. 14:15)
FK Polom Raková - TJ Slovan Skalité (godz. 16:00)

V kolejka - 19.02.2012
TJ Slovan Skalité - TJ Vendryně (godz. 9:00)
Fotbal Třinec U-19 - FK Slávia Staškov (godz. 10:45)
TS Mieszko-Piast Cieszyn - TJ Smilovice (godz. 12:30)
LKS Goleszów - KS Kuźnia Ustroń (godz. 14:15)
LKS Tempo Puńców - FK Polom Raková (godz. 16:00)

VI kolejka - 26.02.2012
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Goleszów (godz. 9:00)
FK Polom Raková - TJ Smilovice (godz. 10:45)
LKS Tempo Puńców - TJ Vendryně (godz. 12:30)
Fotbal Třinec U-19 - TJ Slovan Skalité (godz. 14:15)
KS Kuźnia Ustroń- FK Slávia Staškov (godz. 16:00)

VII kolejka - 04.03.2012
LKS Tempo Puńców - Fotbal Třinec U-19 (godz. 9:00)
TJ Slovan Skalité - FK Slávia Staškov (godz. 10:45)
LKS Goleszów - FK Polom Raková (godz. 12:30)
KS Kuźnia Ustroń - TS Mieszko-Piast Cieszyn (godz. 14:15)
TJ Smilovice - TJ Vendryně (godz. 16:00)

VIII kolejka - 11.03.2012
KS Kuźnia Ustroń - FK Polom Raková (godz. 9:00)
LKS Goleszów - TJ Vendryně (godz. 10:45)
Fotbal Třinec U-19 - TJ Smilovice (godz. 12:30)
TS Mieszko-Piast Cieszyn - FK Slávia Staškov (godz. 14:15)
LKS Tempo Puńców - TJ Slovan Skalité (godz. 16:00)

IX kolejka - 18.03.2012
TJ Smilovice - TJ Slovan Skalité (godz. 9:00)
LKS Goleszów - Fotbal Třinec U-19 (godz. 10:45)
KS Kuźnia Ustroń - Vendryně (godz. 12:30)
TS Mieszko-Piast Cieszyn - FK Polom Raková (godz. 14:15)
LKS Tempo Puńców - FK Slávia Staškov (godz. 16:00)



Z kolei w sobotę swoje mecze sparingowe rozegrały inne nasze zespoły. W najciekawszym nich IV-ligowy GKS 1962 Jastrzębie pokonał na własnym boisku KP Beskid 09 Skoczów - 5:1.

Wyniki:

GKS 1962 Jastrzębie - KP Beskid 09 Skoczów - 5:1 (3:1)
Bramki: Marek Sobik, Patryk Dudziński, Mateusz Piekarski, Bartłomiej Setlak, Damian Tront - Tomasz Gredka

RKS Cukrownik Chybie - LKS Łąka - 2:2 (1:2)
Bramki dla Cukrownika: Rafał Szczygielski i gol samobójczy

LKS Wisła Strumień - LKS Jedność Jejkowice - 3:5 (0:4)
Bramki dla Wisły: Przemysław Kotkowski, Tomasz Zyzak, Michał Szczerbiak

LKS Drzewiarz Jasienica - BKS Stal Bielsko-Biała - 2:3 (0:1)
Bramki dla Drzewiarza: Marcel Adamek, Kamil Adamek

LKS Granica Ruptawa - KS Naprzód Rydułtowy - 2:1 (1:0)
Bramki dla Granicy: Grzegorz Taradejna, Przemysław Tasior


Z kolei w sobotę 14 stycznia swój pierwszy sparing rozegrali piłkarze Wisły Ustronianki. Nasz IV-ligowiec uległ na wyjeździe GKS Tychy 2:4 (1:2), a bramki dla Wisły zdobyli Szymon Płoszaj i testowany zawodnik, czyli Kamil Sekuła ze Spójni Landek.




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności