www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







REGIONALNY TURNIEJ ZIMOWY I INNE SPARINGI 31/01/2012


W minioną niedzielę w Trzyńcu rozegrano drugą kolejkę III edycji Regionalnego Turnieju Zimowego w Piłce Nożnej.
Z naszych drużyn zwycięstwa odniosły LKS Tempo Puńców i TS Mieszko-Piast Cieszyn.
Tempo w derbowym pojedynku pokonało LKS Goleszów 4:1 (3:0). Bramki dla drużyny z Puńcowa strzelili: Paweł Krupa (2), Jacek Juroszek i Marcin Bajger. Honorowe trafienie dla Goleszowa zaliczył Rafał Szturc.
Z kolei TS Mieszko-Piast Cieszyn ograł juniorów Fotbalu Trzyniec 3:2 (1:1). Dwie bramki dla cieszyńskiego zespołu zdobył Daniel Flejszman, a jedno trafienie na swoje konto zapisał Jakub Wnęk.
Czwarty z naszych zespołów - KS Kuźnia Ustroń uległ Slovanowi Skalité - 0:3.


Terminarz i wyniki Turnieju Zimowego:

I kolejka - 22.01.2012
FK Slávia Staškov - FK Polom Raková - 2:0 (1:0)
TJ Vendryně - TS Mieszko-Piast Cieszyn - 6:3 (3:2)
KS Kuźnia Ustroń - Fotbal Třinec U-19 - 3:0 (1:0)
TJ Slovan Skalité - LKS Goleszów - 2:1 (1:0)
TJ Smilovice - LKS Tempo Puńców - 6:0 (1:0)

II kolejka - 29.01.2012
LKS Tempo Puńców - LKS Goleszów - 4:1 (3:0)
TJ Smilovice - FK Slávia Staškov - 4:2 (0:0)
TJ Slovan Skalité - KS Kuźnia Ustroń - 3:0 (0:0)
TS Mieszko-Piast Cieszyn - Fotbal Třinec U-19 - 3:2 (1:1)
TJ Vendryně - FK Polom Raková - 4:1

III kolejka - 05.02.2012
Fotbal Třinec U-19 - FK Polom Raková (godz. 9:00)
TS Mieszko-Piast Cieszyn - TJ Slovan Skalité (godz. 10:45)
LKS Tempo Puńców - KS Kuźnia Ustroń (godz. 12:30)
LKS Goleszów - TJ Smilovice (godz. 14:15)
TJ Vendryně - FK Slávia Staškov (godz. 16:00)

IV kolejka - 12.02.2012
KS Kuźnia Ustroń - TJ Smilovice (godz. 9:00)
TJ Vendryně - Fotbal Třinec U-19 (godz. 10:45)
LKS Goleszów - FK Slávia Staškov (godz. 12:30)
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Tempo Puńców (godz. 14:15)
FK Polom Raková - TJ Slovan Skalité (godz. 16:00)

V kolejka - 19.02.2012
TJ Slovan Skalité - TJ Vendryně (godz. 9:00)
Fotbal Třinec U-19 - FK Slávia Staškov (godz. 10:45)
TS Mieszko-Piast Cieszyn - TJ Smilovice (godz. 12:30)
LKS Goleszów - KS Kuźnia Ustroń (godz. 14:15)
LKS Tempo Puńców - FK Polom Raková (godz. 16:00)

VI kolejka - 26.02.2012
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Goleszów (godz. 9:00)
FK Polom Raková - TJ Smilovice (godz. 10:45)
LKS Tempo Puńców - TJ Vendryně (godz. 12:30)
Fotbal Třinec U-19 - TJ Slovan Skalité (godz. 14:15)
KS Kuźnia Ustroń- FK Slávia Staškov (godz. 16:00)

VII kolejka - 04.03.2012
LKS Tempo Puńców - Fotbal Třinec U-19 (godz. 9:00)
TJ Slovan Skalité - FK Slávia Staškov (godz. 10:45)
LKS Goleszów - FK Polom Raková (godz. 12:30)
KS Kuźnia Ustroń - TS Mieszko-Piast Cieszyn (godz. 14:15)
TJ Smilovice - TJ Vendryně (godz. 16:00)

VIII kolejka - 11.03.2012
KS Kuźnia Ustroń - FK Polom Raková (godz. 9:00)
LKS Goleszów - TJ Vendryně (godz. 10:45)
Fotbal Třinec U-19 - TJ Smilovice (godz. 12:30)
TS Mieszko-Piast Cieszyn - FK Slávia Staškov (godz. 14:15)
LKS Tempo Puńców - TJ Slovan Skalité (godz. 16:00)

IX kolejka - 18.03.2012
TJ Smilovice - TJ Slovan Skalité (godz. 9:00)
LKS Goleszów - Fotbal Třinec U-19 (godz. 10:45)
KS Kuźnia Ustroń - Vendryně (godz. 12:30)
TS Mieszko-Piast Cieszyn - FK Polom Raková (godz. 14:15)
LKS Tempo Puńców - FK Slávia Staškov (godz. 16:00)


Tabela po II rundach

1TJ SmiloviceCzechy26 pkt.10:2
2TJ VendryněCzechy26 pkt.10:4
3TJ Slovan SkalitéSłowacja26 pkt.5:1
4FK Slávia StaškovSłowacja23 pkt.4:4
5KS Kuźnia UstrońPolska23 pkt.3:3
6TS Mieszko-Piast CieszynPolska23 pkt.6:7
7LKS Tempo PuńcówPolska23 pkt.4:7
8LKS GoleszówPolska20 pkt.2:6
8Fotbal Třinec U-19Czechy20 pkt.2:6
10FK Polom RakováSłowacja20 pkt.1:6




Wyniki pozostałych weekendowych spotkań sparingowych:

LKS Skałka Żabnica - KS Wisła Ustronianka - 2:2 (1:1)
Bramki dla Wisły Ustronianki: testowany zawodnik, Tomasz Wuwer

GKS 1962 Jastrzębie - Ruch Chorzów (ME) - 5:1 (3:0)
Bramki dla GKS-u: Kamil Jadach (2), Marek Sobik, Adrian Kopacz, Tomasz Lorenc

LKS Drzewiarz Jasienica - TS Czarni-Góral Żywiec - 4:2 (2:2)
Bramki dal Drzewiarza: Kamil Adamek (2), Robert Basiura, Witold Szczepanik

KS Spójnia Landek - PLKS Pewel Mała - 1:2 (0:0)
Bramka dla Spójni: testowany zawodnik

RKS Cukrownik Chybie - LKS Jedność Jejkowice - 0:4 (0:3)

LKS Wisła Strumień - LKS Strażak Pielgrzymowice - 4:3 (0:2)
Bramki dla Wisły Strumień: Michał Mach (2), Tomasz Zyzak (2)

LKS Błyskawica Drogomyśl - BTS Rekord Bielsko-Biała (U-19) - 1:5 (1:3)
Bramka dla Błyskawicy: Mateusz Byrczek

KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Olza Pogwizdów - 1:0 (1:0)
Bramka dla Spójni: Grzegorz Kopiec

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie - GKS Pniówek II Pawłowice - 4:2
Bramki dla Błyskawicy: Marcin Morawiec (2), Przemysław Piekar, Piotr Puda

LKS 99 Pruchna - KS Kleszczów - 6:0 (3:0)
Bramki dla Pruchnej: Paweł Pańta (4), Wojciech Sochacki, Mirosław Kudlak




Autor: Informacja SRiWR "OLZA"


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności