www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







REGIONALNY TURNIEJ ZIMOWY I INNE SPARINGI 27/02/2012


W minioną niedzielę w Trzyńcu rozegrano szóstą kolejkę spotkań V edycji Regionalnego Turnieju Zimowego w Piłce Nożnej.
W najciekawszym z naszego punktu widzenia meczu TS Mieszko-Piast Cieszyn pokonał LKS Goleszów 1:0. W bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Jakub Wnęk.
Niestety pozostałe nasze zespoły doznały porażek. Tempo Puńców uległo TJ Vendryně 0:3, a Kuźnia Ustroń przegrała ze Slávią Staškov 1:2. Gol dla Kuźni padł po samobójczym trafieniu rywala.


Wyniki VI kolejki - 26.02.2012
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Goleszów - 1:0 (0:0)
TJ Smilovice - FK Polom Raková - 3:2 (2:0)
TJ Vendryně - LKS Tempo Puńców - 3:0 (1:0)
TJ Slovan Skalité  - Fotbal Třinec U-19 - 2:1 (0:1)
FK Slávia Staškov - KS Kuźnia Ustroń - 2:1 (0:0)


Tabela po V kolejkach

1 TJ Smilovice Czechy 5 15 pkt. 23:5
2 TJ Slovan Skalité Słowacja 5 14 pkt. 13:6
3 TJ Vendryně Czechy 5 10 pkt. 18:10
4 LKS Tempo Puńców Polska 5 7 pkt. 10:11
5 FK Slávia Staškov Słowacja 5 7 pkt. 11:14
6 TS Mieszko-Piast Cieszyn Polska 5 7 pkt. 8:13
7 Fotbal Třinec U-19 Czechy 5 6 pkt. 12:12
8 KS Kuźnia Ustroń Polska 5 6 pkt. 12:15
9 LKS Goleszów Polska 5 1 pkt. 9:17
10 FK Polom Raková Słowacja 5 0 pkt. 4:17


Wyniki poprzednich kolejek:

I kolejka - 22.01.2012
FK Slávia Staškov - FK Polom Raková - 2:0
TJ Vendryně - TS Mieszko-Piast Cieszyn - 6:3
KS Kuźnia Ustroń - Fotbal Třinec U-19 - 3:0
TJ Slovan Skalité - LKS Goleszów - 2:1
TJ Smilovice - LKS Tempo Puńców - 6:0

II kolejka - 29.01.2012
LKS Tempo Puńców - LKS Goleszów - 4:1
TJ Smilovice - FK Slávia Staškov - 4:2
TJ Slovan Skalité - KS Kuźnia Ustroń - 3:0
TS Mieszko-Piast Cieszyn - Fotbal Třinec U-19 - 3:2
TJ Vendryně - FK Polom Raková - 4:1

III kolejka - 05.02.2012 (przełożona na inny termin)
Fotbal Třinec U-19 - FK Polom Raková
TS Mieszko-Piast Cieszyn - TJ Slovan Skalité
LKS Tempo Puńców - KS Kuźnia Ustroń
LKS Goleszów - TJ Smilovice
TJ Vendryně - FK Slávia Staškov

IV kolejka - 12.02.2012
TJ Smilovice - KS Kuźnia Ustroń - 6:1
Fotbal Třinec U-19 - TJ Vendryně - 3:2
LKS Goleszów - FK Slávia Staškov - 3:3
TS Mieszko-Piast Cieszyn - LKS Tempo Puńców - 1:1
TJ Slovan Skalité - FK Polom Raková - 3:1

V kolejka - 19.02.2012
TJ Slovan Skalité - TJ Vendryně - 3:3
Fotbal Třinec U-19 - FK Slávia Staškov - 6:2
TJ Smilovice - TS Mieszko-Piast Cieszyn - 4:0
KS Kuźnia Ustroń - LKS Goleszów - 7:4
LKS Tempo Puńców - FK Polom Raková - 5:0



WYNIKI POZOSTAŁYCH SPARINGÓW:


23.02.2012 - czwartek

LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS 99 Pruchna - 1:1 (1:1)
Bramki: Piotr Czak - Łukasz Włodarek

LKS Wisła Strumień - KS Żory - 2:2 (0:2)
Bramki dla Wisły: Michał Mach, Tomasz Zyzak


25.02.2012 - sobota

GKS 1962 Jastrzębie - KS Przyszłość Rogów 1:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Piekarski - Mariusz Hanzel

KS Wisła Ustronianka - Górnik Zabrze (ME) - 3:2 (2:2)
Bramki dla Wisły: Struś (2), bramka samobójcza

GKS Morcinek Kaczyce - KS Czarni Jaworze - 2:1 (2:0)
Bramki: Ireneusz Zdziech, Krzysztof Kolondra - Krzysztof Kujawa

LKS Drzewiarz Jasienica - LKS Skałka Żabnica - 2:0 (0:0)
Bramki: Kamil Adamek, Artur Łaciok

KKS Spójnia Zebrzydowice - LKS Zapora Wapienica - 5:8 (2:4)
Bramki dla Spójni: testowany zawodnik (3), Tomasz Mrówka, Adrian Mizia

KS Międzyrzecze - LKS Kończyce Małe - 3:3 (0:1, 1:0, 2:2)
Bramki da Kończyc: Wojciech Janowski, Piotr Gołka, Sebastian Kopel

LKS Zamek Grodziec Śląski - LZS Beskid Godziszka - 2:3 (0:0)
Bramki dla Zamku: Krzysztof Skorupa, Michal Jarco

LKS Strażak Pielgrzymowice - LKS Zryw Bzie - 5:3 (1:1)
Bramki: Tomasz Zbytnik, Bartosz Wacławik, Paweł Hojbach, Krzysztof Stuchlik, Tomasz Panicz -  Szymon Lazar, Bartłomiej Karwot, Krzysztof Skóraś


26.02.2012 - niedziela

RKS Cukrownik Chybie - LKS Unia Turza Śląska - 4:3 (2:3)

LKS Błyskawica Drogomyśl - GLSK Sokół Buczkowice - 1:2 (0:1)
Bramka dla Błyskawicy: Mateusz Byrczek

KS Spójnia Landek - LKS Pogórze - 5:3 (2:1)
Bramki dla Spójni: Maciej Jędrzejko (2), Radosław Maciejewski, Dominik Hałat, Wojciech Jodłowiec

LKS Pruchna - LKS Wisła Strumień - 2:7 (1:3)
Bramki dla Wisły: Tomasz Zyzak (3), Dariusz Indyk (2), Marcin Niebisz, testowany zawodnik

KP Beskid 09 Skoczów - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie - 8:2 (5:1)
Bramki: Tomasz Gredka (2), Michał Czakon, Andrzej Górniak, Łukasz Kisiała, Adrian Bojda, Arkadiusz Ihas, Wojciech Padło - Jarosław Parcharński (2)

LKS Ochaby 96 - LKS Spójnia Górki Wielkie - 2:2 (1:1)
Bramki: Dominik Pytel, Marcin Kałuża - Jarosław Bujok, Marcin Jasiński

LKS Beskid Brenna - LKS Pewel Mała - 2:2 (2:0)
Bramki dla Beskidu:Adrian Grabowski (2)

LKS Błękitni Pierściec - LKS Zapora Wapienica - 6:5 (1:3)
Bramki dla Błękitnych: Szymon Binkowski (4), Kamil Danel

LKS Mazańcowice - LKS Leśnia - 0:0






Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności