REMIS GKS 1962 JASTRZĘBIE 26/05/2012

GKS 1962 Jastrzębie zremisował na własnym boisku z Naprzodem Rydułtowy 1:1 (0:0) w meczu XXVII kolejki rozgrywek piłkarskiej IV ligi.

W pierwszej połowie dominacja podopiecznych Grzegorza Łukasika nie podlegała żadnej dyskusji. Jednak ta przewaga nie została zamieniona na gole. Najbliżej szczęścia był w 32 minucie gry Rafał Dziadek, który nie trafił do bramki, będąc 'sam na sam' z bramkarzem gości.

Na początku drugiej części obrońca Naprzodu Rafał Gliszczyński otrzymał drugą żółtą kartkę, dzięki czemu jastrzębianie grali z przewagą jednego zawodnika. Ten atut szybko wykorzystali, kiedy to podaniu Kamila Jadacha, Kamil Duda pokonał Filipa Snopka. Niestety kolejne akcje gospodarzy nie dały już efektu bramkowego, za to z biegiem czasu przyjezdni zaczęli coraz groźniej kontratakować. I stało się. W 70 minucie Patryk Organista okazał się lepszy od Szymona Prostackiego. W samej końcówce goście mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Na szczęście najpierw Prostacki obronił strzał Mateusza Kołodziejczyka, a następnie po uderzeniu Sebastiana Margecioka piłka odbiła się od słupka.

Bramki: Kamil Duda (53) - Patryk Organista (70)

Skład GKS 1962 Jastrzębie: Szymon Prostacki - Piotr Pacholski, Mateusz Wrana, Tomasz Kocerba (77.Michał Chrysteczko), Tomasz Lorenc, Kamil Duda (62. Kamil Pancer), Adrian Kopacz, Artur Mościcki, Mateusz Piekarski, Kamil Jadach, Rafał Dziadek

Skład Naprzodu Rydułtowy: Filip Snopek - Rafał Kotala, Paweł Gliszczyński, Patryk Knura, Andrzej Buliński, Łukasz Postawka - Patryk Bielica (85. Patryk Margeciok), Krzysztof Seemann (44. Patryk Organista), Maciej Kasprzak, Mateusz Kołodziejczyk, Sebastian Margeciok