www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







TATRY CUP 26/06/2019


Cztery nasze zespoły wzięły udział w czwartej edycji Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego Dzieci i Młodzieży 'Tatry Cup', który odbył się w dniach 22-25 czerwca w Zakopanem.
W grupach starszych rywalizowały reprezentacje Podokręgu Skoczów, a w młodszych drużyny Akademii Piłkarskiej KKS Spójnia Zebrzydowice.


Klasyfikacja końcowa i wyniki:


KATEGORIA U-15  (oraz U-14)

1. Orlik Szewna
2. Notecianka II Pakość
3. Unia Wilkołaz
4. Orzeł Siemiatyce
...
6. Podokręg Skoczów


Wyniki spotkań podokręgu Skoczów:

Etap I - grupa U-14
Podokręg Skoczów - Olimpia Huta Stara - 6:0
Podokręg Skoczów - Orzeł Siematycze - 0:3
Podokręg Skoczów - Skalat Djusz (Ukraina) - 0:1
Podokręg Skoczów - Notecianka I Pakość - 4:0
Podokręg Skoczów - Unia Wilkołaz - 0:0

Bilans 7 pkt. (10:4) - 4 miejsce (awans do grupy U-15)


Etap II - baraże do ćwierćfinału kategorii U-15
Podokręg Skoczów - Piast Strzelce Opolskie - 1:0
Podokręg Skoczów - Olimpia Huta Stara - 3:0
Podokręg Skoczów - Wielmożanka Wielmoża - 2:1
Podokręg Skoczów - Notecianka I Pakość - 1:0
Podokręg Skoczów - Sokołek Nisko - 3:4

Bilans: 12 pkt. (10:5) - 1 miejsce (awans do ćwierćfinału U-15)


Ćwierćfinał
Podokręg Skoczów - Notecianka II Pakość - 0:2

o miejsca 5-8
Podokręg Skoczów - Slakat Djusz - 5:0

o 5 miejsce
Podokręg Skoczów - Piast Strzelce Opolskie - 0:1




KATEGORIA U-12

1. Powała Taczów
2. BKS 7 Warszawa
3. Victoria Wałbrzych
4. AP Drawsko Pomorskie
...
7. Podokręg Skoczów


Wyniki spotkań podokręgu Skoczów:

Etap I - grupa A
Podokręg Skoczów - Skalat Djusz (Ukraina) - 6:0
Podokręg Skoczów - BKS 7 Warszawa - 1:1
Podokręg Skoczów - Małapanew I Ozimek - 0:0
Podokręg Skoczów - Powała Taczów - 0:0

Bilans: 6 pkt. (7:1) - 3 miejsce w grupie


Etap II - baraże do ćwierćfinału
Podokręg Skoczów - Małapanew I Ozimek - 2:0
Podokręg Skoczów - Skalat Djusz (Ukraina) - 3:0
Podokręg Skoczów - Małapanew II Ozimek - 2:1
Podokręg Skoczów - Gmina Czarna - 3:0
Podokręg Skoczów - JKS Jarosław - 2:0
Podokręg Skoczów - LKS Team Przecław - 1:1
Podokręg Skoczów - Olimpia Koło - 1:0
Podokręg Skoczów - AS Sulmierzyce - 1:0

Bilans: 19 pkt. (13:4) - 2 miejsce (awans do 1/4 finału)


Ćwierćfinał
Podokręg Skoczów - BKS 7 Warszawa - 0:4

o miejsca 5-8
Podokręg Skoczów - Orzeł Siemiatycze - 1:1 (karne 2:3)

o 7 miejsce
Podokręg Skoczów - Pogoń Staszów - 3:1




KATEGORIA U-11

1. Hattrick I Głuchołazy
2. Pogoń II Świebodzin
3. Młoda Rawia I Rawicz
4. Celuloza Kostrzyn
...
15. Spójnia Zebrzydowice


Wyniki spotkań KKS Spójnia Zebrzydowice:

Etap I - grupa B
Spójnia Zebrzydowice - Pogoń Świebodzin - 2:2
Spójnia Zebrzydowice - Pogoń Węgrów - 1:1
Spójnia Zebrzydowice - Champions Academy Wrocław - 3:0
Spójnia Zebrzydowice - Zjednoczeni Przytoczna - 2:1
Spójnia Zebrzydowice - ŁKS II Łomża - 0:5
Spójnia Zebrzydowice - Hattick II Głuchołazy - 2:1
Spójnia Zebrzydowice - Celuloza Kostrzyn - 0:2
Spójnia Zebrzydowice - Młoda Rawia I Rawicz - 0:2
Spójnia Zebrzydowice - UKS FA Zawiercie - 3:3

Bilans: 12 pkt. (10:17) - 5 miejsce w grupie


Etap II - Puchar Giewontu (o miejsca 13-18)

Grupa 5
Spójnia Zebrzydowice - Orzeł Siemiatycze - 2:0
Spójnia Zebrzydowice - Sokół Mieścisko - 0:2

o 15 miejsce (3 miejsce w Pucharze Giewontu)
Spójnia Zebrzydowice - Olimpia Huta Stara - 3:0




KATEGORIA U-9


Klasyfikacja końcowa:

1. Słowik Olkusz
2. KS Zakopane
3. FDA Wieliszew
4. UKS Pieńsk
...
26. Spójnia Zebrzydowice


Wyniki spotkań KKS Spójnia Zebrzydowice:

Etap I - grupa C
Spójnia Zebrzydowice - LKS Team Przecław - 0:1
Spójnia Zebrzydowice - Czarni Węgrów - 0:0
Spójnia Zebrzydowice - Technik Świdwin - 1:2
Spójnia Zebrzydowice - Olimpia Zerniki Wrocławskie - 1:1
Spójnia Zebrzydowice - FDA Wieliszew - 0:4
Spójnia Zebrzydowice - UKS Pieńsk - 0:3
Spójnia Zebrzydowice - Zdrój OSiR II Ciechocinek - 1:3
Spójnia Zebrzydowice - Hattrick Głuchołazy - 1:1

Bilans: 3 pkt. (4:15) - 8 miejsce w grupie


Etap II - Puchar Nosala (o miesca 24-29)
Spójnia Zebrzydowice - BKS 7 Warszawa - 0:1
Spójnia Zebrzydowice - Zjednoczeni Stryków - 2:0
Spójnia Zebrzydowice - AS Sulmierzyce - 0:0
Spójnia Zebrzydowice - Piast Żmigród - 2:0
Spójnia Zebrzydowice - Hattrick Głuchołazy - 1:5

Bilans: 7 pkt. (5:6) - 3 miejsce w Pucharze Nosala




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2020 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności