DEBIUTANCKI GOL KACPRA KAWULI DLA BYTOVII 06/10/2019

Kacper Kawula strzelił swojego pierwszego gola w barwach II-ligowej Byfovii Bytów.
We wczorajszym meczu XII kolejki, w którym Bytovia przegrała na wyjeździe ze Skrą Częstochowa 2:3 (1:1) wychowanek Szkółki Piłkarskiej MOSiR Jastrzębie wpisał się na listę strzelców w 32. minucie, popisując się skuteczną główką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Daniela Ferugi.
Trzy minuty później Kawula został sfaulowany przez Dawida Wolnego i niestety z powodu urazu musiał zejść z boiska. Z kolei Feruga rozegrał całe spotkanie.

Bramki: Dawid Wolny (8), Piotr Nocoń (83), Krzysztof Napora (87) - Kacper Kawula (32), Piotr Giel (87)