11:12... W KARNYCH 19/10/2022

Drużyna BTS Rekord Bielsko-Biała była bliska sprawienia niespodzianki w rozgrywkach piłkarskiego Fortuna Pucharu Polski.
We wczorajszym spotkaniu 1/16 finału III-ligowiec Bielska-Białej zremisował z Pogonią Szczecin - 3:3 (0:0, 2:2, 2:3). O losach pojedynku musiały zadecydować rzuty karne. Do wyłonienia zwycięzcy musiano przeprowadzić... czternaście serii. Ostatecznie wygrała Pogoń 12:11.

Warto wspomnieć, że jednego gola dla Rekordu strzelił Szczepan Mucha. Wychowanek Drzewiarza Jasienica nie brał udziału w karnych, bowiem w 73. minucie gry został zmieniony. Karnego za to wykorzystał wychowanek Cukrownika Chybie Daniel Feruga, który na boisku pojawił się w 85. minucie.

Bramki: Tomasz Nowak (56), Szczepan Mucha (65), Seweryn Caputa - Luka Zahovič (67, 90+2, 95)