www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







ŚRODKOWOEUROPEJSKI PUCHAR MŁODZIEŻY W JASTRZĘBIU ZDROJU 06/03/2012


W minioną sobotę w Jastrzębiu Zdroju odbyła się I runda Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w pływaniu w płetwach.
Tradycyjnie dobry występ odnotowali zawodnicy Nautilusa Jastrzębie, którzy odnieśli jedenaście zwycięstw indywidualnych.
Trzy z nich na swoje konto zapisał Bartłomiej Giba. Po dwa wygrane wyścigi zanotowali  Zuzanna Rzepka i Mikołaj Piątek, a po jednym Olga Niedzielska, Anna Dziadek, Żaneta Winiarska oraz Hubert Dyrszka.

W klasyfikacji drużynowej również zespół Nautilusa okazał się najlepszy.


Wyniki:

Dziewczęta

Kategoria A+B - rocznik 1996 i starsze


50 m po powierzchni

1 Beata Polišenská KSP Nemo Zlín 0.21,11
2 Anna Dziadek KS Nautilus Jastrzębie 0.21,20
3 Olga Niedzielska KS Nautilus Jastrzębie 0.21,87


200 m po powierzchni

1 Olga Niedzielska KS Nautilus Jastrzębie 1.43,64
2 Anna Dziadek KS Nautilus Jastrzębie 1.46,94
3 Beata Polišenská KSP Nemo Zlín 1.49,47


50 m bi-fins

1 Anna Dziadek KS Nautilus Jastrzębie 0.23,64
2 Beata Polišenská KSP Nemo Zlín 0.24,10
3 Olga Niedzielska KS Nautilus Jastrzębie 0.24,67

 
 
Kategoria C - rocznik 1997-1998

 
50 m po powierzchni

1 Klára Křepelková KVS Laguna Nový Jičín 0.19,75
2 Petra Kuncová KVS Laguna Nový Jičín 0.21,64
3 Nikola Jurečková KVS Laguna Nový Jičín 0.22,43
.
5 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.22,68
8 Sandra Szuter KS Nautilus Jastrzębie 0.23,28
12 Marcelina Mikułka KS Nautilus Jastrzębie 0.25,78
15 Dominika Bibrowska KS Nautilus Jastrzębie 0.27,16

 
400 m po powierzchni

1 Klára Křepelková KVS Laguna Nový Jičín 3.39,73
2 Nikola Jurečková KVS Laguna Nový Jičín 3.53,88
3 Lenka Kokešová KVS Laguna Nový Jičín 4.01,24
4 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 4.02,74


50 m po bi-fins

1 Klára Křepelková KVS Laguna Nový Jičín 0.22,99
2 Petra Kuncová KVS Laguna Nový Jičín 0.24,51
3 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.25,17
4 Sandra Szuter KS Nautilus Jastrzębie 0.25,18
.
12 Marcelina Mikułka KS Nautilus Jastrzębie 0.27,01
14 Dominika Bibrowska KS Nautilus Jastrzębie 0.27,47

 

Kategoria D - rocznik 1999-2000

 
50 m po powierzchni

1 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 0.23,07
2 Zuzana Hrašková KVS Careta Zvolen 0.23,15
3 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 0.23,40
4 Aleksandra Łotecka KS Nautilus Jastrzębie 0.23,50

 
400 m po powierzchni

1 Zuzana Hrašková KVS Careta Zvolen 4.02,80
2 Aleksandra Łotecka KS Nautilus Jastrzębie 4.18,01
3 Vendula Mizerová KVS Laguna Nový Jičín 4.23,02
.
5 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 4.24,68
6 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 4.31,44

 
50 m po bi-fins

1 Monika Langerová KVS Careta Zvolen 0.25,34
2 Zuzana Hrašková KVS Careta Zvolen 0.25,35
3 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 0.25,98
4 Aleksandra Łotecka KS Nautilus Jastrzębie 0.26,14
5 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 0.26,36

 

Kategoria E - rocznik 2001-2002
 

50 m po powierzchni

1 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 0.27,35
2 Barbora Svobodová KVS Laguna Nový Jičín 0.27,59
3 Zuzana Nuličková KVS Careata Zvolen 0.28,60
.
6 Daria Wiora KS Nautilus Jastrzębie 0.30,24
8 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 0.30,56
10 Julia Długosz KS Nautilus Jastrzębie 0.32,32
22 Paula Biesiada KS Nautilus Jastrzębie 0.39,01
23 Martyna Gajor KS Nautilus Jastrzębie 0.40,01
25 Martyna Ściana KS Nautilus Jastrzębie 0.42,21

 
200 m po powierzchni

1 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 2.18,95
2 Zuzana Nuličková KVS Careata Zvolen 2.19,88
3 Barbora Svobodová KVS Laguna Nový Jičín 2.22,99
.
8 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 2.35,30
9 Daria Wiora KS Nautilus Jastrzębie 2.41,06
20 Paula Biesiada KS Nautilus Jastrzębie 3.14,24
24 Martyna Ściana KS Nautilus Jastrzębie 3.47,81

 
50 m bi-fins

1 Barbora Svobodová KVS Laguna Nový Jičín 0.28,11
2 Karolína Durajová KVS Laguna Nový Jičín 0.29,94
3 Zuzana Nuličková KVS Careata Zvolen 0.29,99
.
5 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 0.30,48
6 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 0.30,59
8 Daria Wiora KS Nautilus Jastrzębie 0.31,00
12 Julia Długosz KS Nautilus Jastrzębie 0.34,16
18 Martyna Gajor KS Nautilus Jastrzębie 0.37,16
19 Paula Biesiada KS Nautilus Jastrzębie 0.37,95
23 Martyna Ściana KS Nautilus Jastrzębie 0.40,04

 
 
Kategoria E0 - rocznik 2003 i młodsze
 

50 m po powierzchni

1 Victoria Mináčová KVS Careta Zvolen 0.33,16
2 Eva Bednáriková KVS Careta Zvolen 0.35,41
3 Balbina Sikora KS Nautilus Jastrzębie 0.36,81
.
6 Julia Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 0.40,34
9 Emilia Pacyna KS Nautilus Jastrzębie 0.50,13
10 Daria Małkińska KS Nautilus Jastrzębie 0.50,68
11 Liliana Nierobis KS Nautilus Jastrzębie 1.00,51

 
100 m po powierzchni

1 Victoria Mináčová KVS Careta Zvolen 1.15,35
2 Eva Bednáriková KVS Careta Zvolen 1.19,30
3 Balbina Sikora KS Nautilus Jastrzębie 1.23,21
.
7 Liliana Nierobis KS Nautilus Jastrzębie 1.38,87

 
50 m po bi-fins

1 Eva Bednáriková KVS Careta Zvolen 0.35,16
2 Victoria Mináčová KVS Careta Zvolen 0.36,02
3 Balbina Sikora KS Nautilus Jastrzębie 0.36,05
.
8 Liliana Nierobis KS Nautilus Jastrzębie 0.44,42

 
 
Chłopcy
 
Kategoria A+B - rocznik 1996 i starsi


50 m po powierzchni

1 Martin Andreánský KVS Careta Zvolen 0.17,82
2 Adrian Michalak KS Nautilus Jastrzębie 0.18,95
3 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 0.19,13
4 Karol Wala KS Nautilus Jastrzębie 0.19,71
5 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 0.20,42
6 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 0.20,60
.
- Michał Wieczorek KS Nautilus Jastrzębie DSQ


200 m po powierzchni

1 Martin Andreánský KVS Careta Zvolen 1.36,34
2 Miroslav Chomut KVS Careta Zvolen 1.39,63
3 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 1.41,74
4 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 1.42,56
5 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 1.43,64
6 Adrian Michalak KS Nautilus Jastrzębie 1.46,88
7 Karol Wala KS Nautilus Jastrzębie 1.48,48


50 m bi-fins

1 Martin Andreánský KVS Careta Zvolen 0.21,01
2 Adrian Michalak KS Nautilus Jastrzębie 0.22,03
3 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 0.22,87
4 Michał Wieczorek KS Nautilus Jastrzębie 0.23,00
5 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 0.23,08
.
7 Karol Wala KS Nautilus Jastrzębie 0.23,60
8 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 0.24,10

 
 
Kategoria C - rocznik 1997-1998
 
50 m po powierzchni

1 Ondřej Dofek KVS Laguna Nový Jičín 0.18,95
2 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.19,71
3 Piotr Marchewka KS Nautilus Jastrzębie 0.19,84
4 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.19,94
.
9 Wojciech Płaska KS Nautilus Jastrzębie 0.23,88


400 m po powierzchni

1 Ondřej Dofek KVS Laguna Nový Jičín 3.28,02
2 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 3.44,11
3 Daniel Hanák KVS Laguna Nový Jičín 3.48,18
.
5 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 3.52,97
7 Piotr Marchewka KS Nautilus Jastrzębie 3.56,85
9 Wojciech Płaska KS Nautilus Jastrzębie 4.20,56


50 m bi-fins

1 Ondřej Dofek KVS Laguna Nový Jičín 0.21,11
2 Daniel Hanák KVS Laguna Nový Jičín 0.21,91
3 Piotr Marchewka KS Nautilus Jastrzębie 0.22,67
4 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.23,11
5 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.23,13
.
10 Wojciech Płaska KS Nautilus Jastrzębie 0.26,73

 

Kategoria D - rocznik 1999-2000
 

50 m po powierzchni

1 Bartłomiej Giba KS Nautilus Jastrzębie 0.22,60
2 Jiří Penc KVS Laguna Nový Jičín 0.24,30
3 Daniel Polášek KSP Nemo Zlín 0.25,50
4 Daniel Rachuna KS Nautilus Jastrzębie 0.26,06
5 Przemysław Sterczek KS Nautilus Jastrzębie 0.26,82
.
11 Dariusz Bykowski KS Nautilus Jastrzębie 0.31,64


400 m po powierzchni

1 Bartłomiej Giba KS Nautilus Jastrzębie 4.20,42
2 Marek Balcar KVS Laguna Nový Jičín 4.48,65
3 Daniel Polášek KSP Nemo Zlín 4.49,99
4 Przemysław Sterczek KS Nautilus Jastrzębie 5.11,09


50 m bi-fins

1 Bartłomiej Giba KS Nautilus Jastrzębie 0.26,10
2 Daniel Rachuna KS Nautilus Jastrzębie 0.27,01
3 Przemysław Sterczek KS Nautilus Jastrzębie 0.27,41
.
5 Dariusz Bykowski KS Nautilus Jastrzębie 0.29,44

 

Kategoria E - rocznik 2001-2002
 

50 m po powierzchni

1 Jakub Klimpar KVS Laguna Nový Jičín 0.26,06
2 Jakub Kovařík KVS Laguna Nový Jičín 0.26,87
3 Martin Bolek KVS Laguna Nový Jičín 0.27,18
4 Krystian Albrecht KS Nautilus Jastrzębie 0.29,49
.
12 Michał Rasiak KS Nautilus Jastrzębie 0.37,04
13 Sebastian Zdunkiewicz KS Nautilus Jastrzębie 0.38,21
17 Kamil Siekiera KS Nautilus Jastrzębie 0.54,06
18 Aron Banaszak KS Nautilus Jastrzębie 1.28,12

 
200 m po powierzchni

1 Jakub Klimpar KVS Laguna Nový Jičín 2.16,91
2 Jakub Kovařík KVS Laguna Nový Jičín 2.19,30
3 Martin Bolek KVS Laguna Nový Jičín 2.21,87
.
11 Krystian Albrecht KS Nautilus Jastrzębie 3.06,64
14 Aron Banaszak KS Nautilus Jastrzębie 3.54,10


50 m po bi-fins

1 Jakub Kovařík KVS Laguna Nový Jičín 0.27,95
2 Jakub Klimpar KVS Laguna Nový Jičín 0.28,90
3 Martin Bolek KVS Laguna Nový Jičín 0.28,91
.
6 Krystian Albrecht KS Nautilus Jastrzębie 0.32,02
12 Michał Rasiak KS Nautilus Jastrzębie 0.37,09
15 Sebastian Zdunkiewicz KS Nautilus Jastrzębie 0.40,25
17 Aron Banaszak KS Nautilus Jastrzębie 0.46,22

 
 
Kategoria E0 - rocznik 2003 i młodsi

 
50 m po powierzchni

1 Mikołaj Piątek KS Nautilus Jastrzębie 0.27,60
2 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.28,41
3 Piotr Długosz KS Nautilus Jastrzębie 0.34,89
.
6 Filip Gilba KS Nautilus Jastrzębie 0.36,94
7 Dawid Czulyt KS Nautilus Jastrzębie 0.38,00
8 Łukasz Majda KS Nautilus Jastrzębie 0.40,11

 
100 m po powierzchni

1 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 1.01,10
2 Mikołaj Piątek KS Nautilus Jastrzębie 1.01,57
3 Dominik Matej KVS Careta Zvolen 1.16,67
4 Piotr Długosz KS Nautilus Jastrzębie 1.24,62
.
6 Filip Gilba KS Nautilus Jastrzębie 1.37,71


50 m bi-fins

1 Mikołaj Piątek KS Nautilus Jastrzębie 0.30,21
2 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.30,21
3 Dominik Matej KVS Careta Zvolen 0.34,36
4 Piotr Długosz KS Nautilus Jastrzębie 0.36,21
5 Dawid Czulyt KS Nautilus Jastrzębie 0.37,90
6 Filip Gilba KS Nautilus Jastrzębie 0.38,78

 

Klasyfikacja zespołowa

1 KS Nautilus Jastrzębie 1948 pkt.
2 KVS Laguna Nový Jičín 1786 pkt.
3 KVS Careta Zvolen 1724 pkt.
4 KSP Nemo Zlín 797 pkt.




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2018 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK