www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







I RUNDA PUCHARU POLSKI DLA NAUTILUSA 19/03/2012


KS Nautilus Jastrzębie wygrał klasyfikację zespołową I rundy Pucharu Polski w pływaniu płetwach, która odbyła się w miniony weekend w Obornikach Wielkopolskich.
I to pomimo, że indywidualnie nasi zawodnicy odnieśli tylko jedno zwycięstwo wywalczone przez Kamila Kerna w wyścigu na 50 metrów pod wodą.
Co jednak ważniejsze wielu naszych pływaków pobiło swoje ‘życiówki’, a Anna Dziadek na 100 metrów bi-fins i Olga Niedzielska na 400 metrów po powierzchni uzyskały minima do kadry Polski.

Czy jastrzębski zespół utrzyma przodownictwo do ostatniej rundy, która obędzie się w listopadzie w Jastrzębiu Zdroju?. Miejmy nadzieję, choć potencjał niektórych rywali jest naprawdę spory.



Wyniki:

Kobiety - Kategoria A (rocznik 1994 i starsze)

50 m po powierzchni

1 Sylwia Kempa UKS Rekin Wrocław 0.20,93
2 Natalia Uścinowicz UKS Rekin Wrocław 0.20,94
3 Katarzyna Truszczyńska MKP Toruńczyk Toruń 0.21,24
4 Sandra Rogalska KS Nautilus Jastrzębie 0.21,99
5 Monika Górska KS Nautilus Jastrzębie 0.22,01

400 m po powierzchni

1 Katarzyna Truszczyńska MKP Toruńczyk Toruń 3.32,20
2 Sylwia Kempa UKS Rekin Wrocław 3.46,23
3 Sandra Rogalska KS Nautilus Jastrzębie 3.57,62

50 m pod wodą

1 Natalia Uścinowicz UKS Rekin Wrocław 0.19,72
2 Katarzyna Truszczyńska MKP Toruńczyk Toruń 0.19,91
3 Sylwia Kempa UKS Rekin Wrocław 0.20,75
4 Sandra Rogalska KS Nautilus Jastrzębie 0.20,81
5 Monika Górska UKS Nautilus Jastrzębie 0.20,94

100 m bi-fins

1 Natalia Uścinowicz UKS Rekin Wrocław 0.50,38
2 Sylwia Kempa UKS Rekin Wrocław 0.52,48
3 Monika Górska KS Nautilus Jastrzębie 0.53,60
.
7 Sandra Rogalska KS Nautilus Jastrzębie 0.57,53


Dziewczęta - Kategoria B (rocznik 1995-1996)

50 m po powierzchni

1 Agata Struck KS Delfin MOKSiR Jastarnia 0.19,43
2 Michalina Demska KS Laguna 24 Toruń 0.20,29
3 Joanna Sarna UKS Rekin Wrocław 0.21,07
4 Anna Dziadek KS Nautilus Jastrzębie 0.21,81
5 Olga Niedzielska KS Nautilus Jastrzębie 0.22,29

400 m po powierzchni

1 Agata Struck KS Delfin MOKSiR Jastarnia 3.37,33
2 Olga Niedzielska KS Nautilus Jastrzębie 3.44,63
3 Joanna Sarna UKS Rekin Wrocław 3.45,26
. ... ... ...
5 Anna Dziadek KS Nautilus Jastrzębie 3.59,30

50 m pod wodą

1 Agata Struck KS Delfin MOKSiR Jastarnia 0.18,55
2 Joanna Sarna UKS Rekin Wrocław 0.20,09
3 Michalina Demska KS Laguna 24 Toruń 0.20,53
4 Olga Niedzielska KS Nautilus Jastrzębie 0.20,78
5 Anna Dziadek KS Nautilus Jastrzębie 0.29,94

100 m bi-fins

1 Agata Struck KS Delfin MOKSiR Jastarnia 0.49,90
2 Michalina Demska KS Laguna 24 Toruń 0.50,29
3 Anna Dziadek KS Nautilus Jastrzębie 0.52,66
4 Olga Niedzielska KS Nautilus Jastrzębie 0.53,69


Dziewczęta - Kategoria C (rocznik 1997-1998)

50 m po powierzchni

1 Weronika Prentka WKS Poznań 0.20,95
2 Zuzanna Perz WKS Poznań 0.21,81
3 Paulina Rybka UKS Delfinek Chodzież 0.22,84
.
5 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.23,34
7 Sandra Szuter KS Nautilus Jastrzębie 0.23,71


50 m po powierzchni

1 Weronika Prentka WKS Poznań 0.20,95
2 Zuzanna Perz WKS Poznań 0.21,81
3 Paulina Rybka UKS Delfinek Chodzież 0.22,84
.
5 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.23,34
7 Sandra Szuter KS Nautilus Jastrzębie 0.23,71

400 m po powierzchni

1 Weronika Prentka WKS Poznań 3.49,23
2 Paulina Rybka UKS Delfinek Chodzież 3.58,89
3 Alicja Chomik UKS Rekin Wrocław 4.05,84
4 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 4.05,89

50 m po pod wodą

1 Weronika Prentka WKS Poznań 0.19,95
2 Zuzanna Perz WKS Poznań 0.20,55
3 Paulina Rybka UKS Delfinek Chodzież 0.21,54
.
6 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.22,52
7 Sandra Szuter KS Nautilus Jastrzębie 0.23,41

100 m bi-fins

1 Weronika Prentka WKS Poznań 0.50,13
2 Paulina Rybka UKS Delfinek Chodzież 0.53,86
3 Zuzanna Perz WKS Poznań 0.54,38
.
6 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.56,31
7 Sandra Szuter KS Nautilus Jastrzębie 0.56,51


Dziewczęta - Kategoria D (rocznik 1999-2000)

50 m po powierzchni

1 Weronika Kozankiewicz KS Laguna 24 Toruń 0.22,83
2 Aleksandra Łotecka KS Nautilus Jastrzębie 0.23,21
3 Joanna Bronka WKS Poznań 0.23,40
.
7 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 0.23,69
8 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 0.24,13

400 m po powierzchni

1 Joanna Bronka WKS Poznań 4.01,26
2 Natalia Strachowska KS Delfin MOKSiR Jastarnia 4.07,56
3 Aleksandra Łotecka KS Nautilus Jastrzębie 4.07,97
.
6 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 4.22,90
11 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 4.44,04

25 m pod wodą

1 Matylda Jopp UKS Rekin Wrocław 0.10,03
2 Weronika Kozankiewicz KS Laguna 24 Toruń 0.10,16
3 Julia Wasilewicz WKS Poznań 0.10,31
4 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 0.10,40
5 Aleksandra Łotecka KS Nautilus Jastrzębie 0.10,45
6 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 0.10,51

100 m bi-fins

1 Julia Klonowska UKS Delfinek Chodzież 0.55,54
2 Kinga Małachowska UKS Delfinek Chodzież 0.56,81
3 Karolina Narkowicz KS Delfin MOKSiR Jastarnia 0.57,45
.
5 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 0.57,87
11 Aleksandra Łotecka KS Nautilus Jastrzębie 0.58,83
19 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 1.01,56


Dziewczęta - Kategoria E (rocznik 2001 i młodsze)

50 m po powierzchni

1 Jagna Szalkowska KS Laguna 24 Toruń 0.26,41
2 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 0.28,06
3 Julia Nowak UKS Delfinek Chodzież 0.29,65
.
5 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 0.31,27

400 m po powierzchni

1 Julia Nowak UKS Delfinek Chodzież 4.50,67
2 Jagna Szalkowska KS Laguna 24 Toruń 5.04,26
3 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 5.07,61
.
6 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 5.34,30

25 m pod wodą

1 Jagna Szalkowska KS Laguna 24 Toruń 0.11,40
2 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 0.11,64
3 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 0.13,18

100 m bi-fins

1 Jagna Szalkowska KS Laguna 24 Toruń 1.03,02
2 Julia Nowak UKS Delfinek Chodzież 1.06,63
3 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 1.08,18
.
5 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 1.10,05


Sztafeta - 4 x 50 m bi-fins (Kategoria A)

1 UKS Rekin Wrocław 1.36,51
2 WKS Poznań 1.38,32
3 KS Nautilus Jastrzębie 1.39,43

Sztafeta - 4 x 50 m bi-fins (Kategoria D)

1 KS Laguna 24 Toruń 1.44,28
2 KS Nautilus Jastrzębie 1.49,51
3 UKS Delfinek Chodzież 1.49,90




Mężczyźni - Kategoria A (rocznik 1994 i starsi)

50 m po powierzchni

1 Mateusz Szurmiej MKP Toruńczyk Toruń 0.17,04
2 Tomasz Krzyśpiak STF Orka Świętochłowice 0.18,25
3 Szymon Łukaszewski KS Laguna 24 Toruń 0.18,71
.
8 Łukasz Czajka KS Nautilus Jastrzębie 0.19,05
10 Adrian Winiarski KS Nautilus Jastrzębie 0.20,24

400 m po powierzchni

1 Mateusz Szurmiej MKP Toruńczyk Toruń 3.14,10
2 Jakub Kłosiński UKS Rekin Wrocław 3.19,97
3 Adrian Winiarski KS Nautilus Jastrzębie 3.20,80
.
6 Łukasz Czajka KS Nautilus Jastrzębie 3.37,28

50 m pod wodą

1 Mateusz Szurmiej MKP Toruńczyk Toruń 0.15,97
2 Tomasz Krzyśpiak STF Orka Świętochłowice 0.16,68
3 Jakub Kłosiński UKS Rekin Wrocław 0.17,10
4 Łukasz Czajka KS Nautilus Jastrzębie 0.17,71
. ... ... ...
9 Adrian Winiarski KS Nautilus Jastrzębie 0.18,84

100 m bi-fins

1 Bartłomiej Karpisz KS WM Bars Gorzów Wlkp 0.42,91
2 Mateusz Szurmiej MKP Toruńczyk Toruń 0.45,19
3 Tomasz Krzyśpiak SKF Orka Świętochłowice 0.47,61
.
8 Łukasz Czajka KS Nautilus Jastrzębie 0.50,17
9 Adrian Winiarski KS Nautilus Jastrzębie 0.51,13


Chłopcy - Kategoria B (rocznik 1995-1996)

50 m po powierzchni

1 Kacper Bojański UKS Delfinek Chodzież 0.18,53
2 Jakub Górny KS Laguna 24 Toruń 0.18,94
3 Arkadiusz Archangielski SKF Orka Świętochłowice 0.19,46
.
5 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 0.19,80
8 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 0.19,95
12 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 0.21,24
14 Michał Wieczorek KS Nautilus Jastrzębie 0.22,39

400 m po powierzchni

1 Kacper Bojański UKS Delfinek Chodzież 3.23,31
2 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 3.37,69
3 Mateusz Michalski KS Laguna 24 Toruń 3.42,40
.
5 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 3.45,14
9 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 3.55,57

50 m pod wodą

1 Jakub Górny KS Laguna 24 Toruń 0.17,23
2 Kacper Bojański UKS Delfinek Chodzież 0.17,73
3 Maciej Filiński UKS Rekin Wrocław 0.18,30
.
7 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 0.18,74
9 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 0.19,46
13 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 0.20,42
14 Michał Wieczorek KS Nautilus Jastrzębie 0.21,14

100 m bi-fins

1 Arkadiusz Archangielski SKF Orka Świętochłowice 0.45,55
2 Jakub Górny KS Laguna 24 Toruń 0.46,53
3 Kacper Bojański UKS Delfinek Chodzież 0.47,06
.
7 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 0.49,02
14 Michał Wieczorek KS Nautilus Jastrzębie 0.52,01
15 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 0.53,23
16 Michał Wieczorek KS Nautilus Jastrzębie 0.55,42


Chłopcy - Kategoria C (rocznik 1997-1998)

50 m po powierzchni

1 Filip Nowak UKS Delfinek Chodzież 0.19,74
2 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.19,87
3 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.20,57
4 Piotr Marchewka KS Nautilus Jastrzębie 0.20,60

400 m po powierzchni

1 Filip Nowak UKS Delfinek Chodzież 3.38,12
2 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 3.44,96
3 Waldemar Krakowiak WKS Poznań 3.46,42
.
5 Piotr Marchewka KS Nautilus Jastrzębie 3.55,52
6 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 3.58,79

50 m pod wodą

1 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.17,63
2 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.18,85
3 Waldemar Krakowiak WKS Poznań 0.18,99
.
5 Piotr Marchewka KS Nautilus Jastrzębie 0.19,36

100 m bi-fins

1 Jakub Rusztyk KP Delfin Inowrocław 0.48,33
2 Waldemar Krakowiak WKS Poznań 0.48,53
3 Filip Nowak UKS Delfinek Chodzież 0.49,70
4 Piotr Marchewka KS Nautilus Jastrzębie 0.52,20
5 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.52,78
6 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.53,23


Chłopcy - Kategoria D (rocznik 1999-2000)

50 m po powierzchni

1 Mateusz Pilawski WKS Poznań 0.22,35
2 Patryk Sakerski KS Laguna 24 Toruń 0.22,44
3 Hubert Balcerek KS Delfin MOKSiR Jastarnia 0.23,17
4 Bartłomiej Giba KS Nautilus Jastrzębie 0.23,58
. ... ... ...
10 Przemysław Sterczek KS Nautilus Jastrzębie 0.26,34
- Łukasz Kowalczyk KS Nautilus Jastrzębie DSQ

400 m po powierzchni

1 Mateusz Pilawski WKS Poznań 4.12,96
2 Maciej Mołdrzyński KS Laguna 24 Toruń 4.24,52
3 Patryk Sakerski KS Laguna 24 Toruń 4.33,75
4 Bartłomiej Giba KS Nautilus Jastrzębie 4.34,19
.
11 Przemysław Sterczek KS Nautilus Jastrzębie 4.51,87
13 Łukasz Kowalczyk KS Nautilus Jastrzębie 4.58,34

25 m pod wodą

1 Mateusz Pilawski WKS Poznań 0.09,30
2 Hubert Balcerek KS Delfin MOKSiR Jastarnia 0.09,74
3 Patryk Sakerski KS Laguna 24 Toruń 0.09,80
.
6 Bartłomiej Giba KS Nautilus Jastrzębie 0.10,69
11 Przemysław Sterczek KS Nautilus Jastrzębie 0.11,55
- Łukasz Kowalczyk KS Nautilus Jastrzębie DSQ

100 m bi-fins

1 Maciej Falbogowski WKS Poznań 0.53,50
2 Michał Pilawski WKS Poznań 0.55,11
3 Hubert Balcerek KS Delfin MOKSiR Jastarnia 0.55,24
.
10 Bartłomiej Giba KS Nautilus Jastrzębie 1.01,82
12 Przemysław Sterczek KS Nautilus Jastrzębie 1.02,62
26 Łukasz Kowalczyk KS Nautilus Jastrzębie 1.08,14


Chłopcy - Kategoria E (rocznik 2001 i młodsi)

50 m po powierzchni

1 Patryk Wińszczyk KS Delfin MOKSiR Jastarnia 0.25,93
2 Mikołaj Piątek KS Nautilus Jastrzębie 0.27,78
3 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.27,88

400 m po powierzchni

1 Patryk Wińszczyk KS Delfin MOKSiR Jastarnia 4.36,05
2 Mikołaj Piątek KS Nautilus Jastrzębie 4.54,21
3 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 4.58,63

25 m pod wodą

1 Patryk Wińszczyk KS Delfin MOKSiR Jastarnia 0.11,09
2 Jędrzej Radzewicz KS WM Bars Gorzów Wlkp 0.11,55
3 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.11,57
4 Mikołaj Piątek KS Nautilus Jastrzębie 0.11,73

100 m bi-fins

1 Jędrzej Radzewicz KS WM Bars Gorzów Wlkp 1.02,85
2 Patryk Wińszczyk KS Delfin MOKSiR Jastarnia 1.02,97
3 Piotr Danicki KS Laguna 24 Toruń 1.05,57
4 Mikołaj Piątek KS Nautilus Jastrzębie 1.05,94
. ... ... ...
6 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 1.11,21


Sztafeta - 4 x 50 m bi-fins (Kategoria A)

1 KS Laguna 24 Toruń 1.25,36
2 UKS Delfinek Chodzież 1.25,88
3 UKS Rekin Wrocław 1.26,56
4 KS Nautilus Jastrzębie 1.27,11

Sztafeta - 4 x 50 m bi-fins (Kategoria D)

1 WKS Poznań 1.47,08
2 KS Laguna 24 Toruń 1.47,86
3 KS Nautilus Jastrzębie 1.49,11



Klasyfikacja drużynowa

1 KS Nautilus Jastrzębie 1946 pkt.
2 UKS Delfinek Chodzież 1895 pkt.
3 KS Laguna 24 Toruń 1843 pkt.
4 UKS Rekin Wrocław 1830 pkt.
5 WKS Poznań 1439 pkt.
6 KS Delfin MOKSiR Jastarnia 1390 pkt.




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2018 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.