www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







DZIEWIĘĆ ZWYCIĘSTW ZAWODNIKÓW NAUTILUSA I... 17/04/2012


Zawodnicy Nautilusa Jastrzębie dwadzieścia dziewięć razy stawali na podium podczas II rundy Pucharu Polski w pływaniu płetwach, która odbyła się w miniony weekend w Kościerzynie.
Trzykrotnie na najwyższym stopniu podium stanęła Zuzanna Rzepka, dwukrotnie Kamil Kern, a raz Oliwia Leoniuk i Jakub Dyrszka. Ponadto zwycięstwa odniosły dwie żeńskie sztafety.

Pomimo tak dobrego występu, w klasyfikacji zespołowej nasza drużyna zajęła dopiero czwarte miejsce, a to za sprawą nieobsadzenia trzech kategorii w rywalizacji chłopców, co spowodowało sporą stratę punktową.
Główną przyczyną tego stanu rzeczy był brak dofinansowania z Urzędu Miasta, przez co ekipa Nautilusa pojechała na Pomorze w mocno okrojonym składzie. Gdyby nie ten fakt jastrzębscy pływacy mogli 'spokojnie' wygrać drużynówkę, wszak podczas pierwszej rundy w Obornikach byli najlepsi i to pomimo, że odnieśli tylko jedno indywidualne zwycięstwo.


Wyniki:

Kobiety - Kategoria A (rocznik 1994 i starsze)

50 m po powierzchni

1 Katarzyna Truszczyńska MKP Toruńczyk Toruń 0.20,77
2 Natalia Uścinowicz UKS Rekin Wrocław 0.20,98
3 Sandra Rogalska KS Nautilus Jastrzębie 0.21,79
4 Monika Górska KS Nautilus Jastrzębie 0.21,94

100 m po powierzchni

1 Katarzyna Truszczyńska MKP Toruńczyk Toruń 0.44,21
2 Natalia Uścinowicz UKS Rekin Wrocław 0.45,27
3 Sandra Rogalska KS Nautilus Jastrzębie 0.47,40
4 Monika Górska KS Nautilus Jastrzębie 0.48,49

200 m po powierzchni

1 Katarzyna Truszczyńska MKP Toruńczyk Toruń 1.40,29
2 Sandra Rogalska KS Nautilus Jastrzębie 1.43,91
3 Natalia Uścinowicz UKS Rekin Wrocław 1.46,73
4 Monika Górska KS Nautilus Jastrzębie 1.47,56

100 m bi-fins

1 Natalia Uścinowicz UKS Rekin Wrocław 0:50.88
2 Katarzyna Truszczyńska MKP Toruńczyk Toruń 0:53.52
3 Monika Górska KS Nautilus Jastrzębie 0:54.15
.
6 Sandra Rogalska KS Nautilus Jastrzębie 0:56,86

100 m pod wodą

1 Katarzyna Truszczyńska MKP Toruńczyk Toruń 0.42,92
2 Elżbieta Krakowiak WKS Poznań 0.45,81
3 Sandra Rogalska KS Nautilus Jastrzębie 0.46,20


Dziewczęta - Kategoria B (rocznik 1995-1996)

50 m po powierzchni

1 Agata Struck KS Delfin MOKSiR Jastarnia 0.20,57
2 Michalina Demska KS Laguna 24 Toruń 0.20,81
3 Anna Dziadek KS Nautilus Jastrzębie 0.21,51
.
5 Olga Niedzielska KS Nautilus Jastrzębie 0.22,15

100 m po powierzchni

1 Michalina Demska KS Laguna 24 Toruń 0.44,50
2 Agata Struck KS Delfin MOKSiR Jastarnia 0.44,55
3 Olga Niedzielska KS Nautilus Jastrzębie 0.46,44
4 Anna Dziadek KS Nautilus Jastrzębie 0.46,72

200 m po powierzchni

1 Agata Struck KS Delfin MOKSiR Jastarnia 1.38,77
2 Olga Niedzielska KS Nautilus Jastrzębie 1.41,71
3 Michalina Demska KS Laguna 24 Toruń 1.41,83
4 Anna Dziadek KS Nautilus Jastrzębie 1.45,00

100 m po bi-fins

1 Agata Struck KS Delfin MOKSiR Jastarnia 0.51,04
2 Michalina Demska KS Laguna 24 Toruń 0.51,73
3 Anna Dziadek KS Nautilus Jastrzębie 0.53,17
4 Olga Niedzielska KS Nautilus Jastrzębie 0.53,91

100 m pod wodą

1 Agata Struck KS Delfin MOKSiR Jastarnia 0.44,88
2 Michalina Demska KS Laguna 24 Toruń 0.46,06
3 Joanna Sarna UKS Rekin Wrocław 0.48,35
4 Olga Niedzielska KS Nautilus Jastrzębie 0.49,52


Dziewczęta - Kategoria C (rocznik 1997-1998)

50 m po powierzchni

1 Weronika Prentka WKS Poznań 0.20,17
2 Zuzanna Perz WKS Poznań 0.21,67
3 Paulina Rybka UKS Delfinek Chodzież 0.21,88
4 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.22,27

100 m po powierzchni

1 Zuzanna Perz WKS Poznań 0.46,82
2 Weronika Prentka WKS Poznań 0.47,27
3 Agnieszka Stachowiak UKS Rekin Wrocław 0.48,40
4 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.48,85

200 m po powierzchni

1 Weronika Prentka WKS Poznań 1.44,22
2 Zuzanna Perz WKS Poznań 1.44,80
3 Paulina Rybka UKS Delfinek Chodzież 1.48,90
. ... ... ...
6 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 1.55,20

100 m po bi-fins

1 Weronika Prentka WKS Poznań 0.49,28
2 Zuzanna Perz WKS Poznań 0.53,67
3 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.53,68

100 m pod wodą

1 Weronika Prentka WKS Poznań 0.46,60
2 Zuzanna Perz WKS Poznań 0.47,71
3 Agnieszka Stachowiak UKS Rekin Wrocław 0.48,48
4 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.51,45


Dziewczęta - Kategoria D (rocznik 1999-2000)

50 m po powierzchni

1 Kinga Małachowska UKS Delfinek Chodzież 0.22,35
2 Weronika Kozankieiwcz KS Laguna 24 Toruń 0.22,37
3 Karolina Szejna UKS Rekin Wrocław 0.22,78
4 Aleksandra Łotecka KS Nautilus Jastrzębie 0.22,86
5 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 0.23,19
6 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 0.23,28

100 m po powierzchni

1 Weronika Kozankiewicz KS Laguna 24 Toruń 0.49,99
2 Matylda Jopp UKS Rekin Wrocław 0.50,18
3 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 0.51,01
4 Aleksandra Łotecka KS Nautilus Jastrzębie 0.51,46
. ... ... ...
6 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 0.52,04

200 m po powierzchni

1 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 1.51,38
2 Joanna Bronka WKS Poznań 1.51,98
3 Helena Strachanowska KS Delfin MOKSiR Jastarnia 1.54,65
. ... ... ...
5 Aleksandra Łotecka KS Nautilus Jastrzębie 1.56,91
13 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 2.08,32

100 m po bi-fins

1 Kinga Małachowska UKS Delfinek Chodzież 0.55,73
2 Joanna Bronka WKS Poznań 0.56,79
3 Aleksandra Łotecka KS Nautilus Jastrzębie 0.57,30
. ... ... ...
6 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 0.58,15
9 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 0.58,63

25 m pod wodą

1 Weronika Kozankiewicz KS Laguna 24 Toruń 0.09,70
2 Karolina Szejna KS Laguna 24 Toruń 0.09,71
3 Kinga Małachowska UKS Delfinek Chodzież 0.09,74
4 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 0.09,94
5 Aleksandra Łotecka KS Nautilus Jastrzębie 0.10,22
6 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 0.10,24


Dziewczęta - Kategoria E (rocznik 2001 i młodsze)

50 m po powierzchni

1 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 0.27,17
2 Jagna Szalkowska KS Laguna 24 Toruń 0.28,73
3 Julia Nowak UKS Delfinek Chodzież 0.29,21
.
5 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 0.29,87

100 m po powierzchni

1 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 1.01,49
2 Jagna Szalkowska KS Laguna 24 Toruń 1.01,84
3 Julia Nowak UKS Delfinek Chodzież 1.01,88
.
6 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 1.07,83

200 m po powierzchni

1 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 2.15,84
2 Jagna Szalkowska KS Laguna 24 Toruń 2.17,21
3 Julia Nowak UKS Delfinek Chodzież 2.17,88
.
5 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 2.28,80

100 m bi-fins

1 Jagna Szalkowska KS Laguna 24 Toruń 1.02,85
2 Julia Nowak UKS Delfinek Chodzież 1.02,92
3 Nina Bułakowska KS Laguna 24 Toruń 1.05,61
4 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 1.07,69
5 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 1.10,82

25 m pod wodą

1 Jagna Szalkowska KS Laguna 24 Toruń 0.11,57
2 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 0.11,82
3 Kladua Gorys KS Nautilus Jastrzębie 0.12,06


Sztafeta 4 x 100 m po powierzchni  (Kategoria A)

1 KS Nautilus Jastrzębie 3.06,54
2 WKS Poznań 3.09,02
3 UKS Rekin Wrocław 3.14,71

Sztafeta 4 x 50 m po powierzchni (Kategoria B)

1 KS Nautilus Jastrzębie 1.36,21
2 KS Laguna 24 Toruń 1.38,22
3 UKS Delfinek Chodzież 1.41,97



Mężczyźni - Kategoria A (rocznik 1994 i starsi)

50 m po powierzchni

1 Mateusz Szurmiej MKP Toruńczyk Toruń 0.16,69
2 Bartosz Kempa UKS Rekin Wrocław 0.17,31
3 Jakub Piechowiak KS Laguna 24 Toruń 0.17,97

100 m po powierzchni

1 Mateusz Szurmiej MKP Toruńczyk Toruń 0.35,95
2 Bartosz Kempa UKS Rekin Wrocław 0.38,18
3 Jakub Piechowiak KS Laguna 24 Toruń 0.38,76

200 m po powierzchni

1 Mateusz Szurmiej MKP Toruńczyk Toruń 1.23,53
2 Bartosz Kempa UKS Rekin Wrocław 1.26,70
3 Jakub Piechowiak KS Laguna 24 Toruń 1.33,06

100 m bi-fins

1 Bartosz Kempa UKS Rekin Wrocław 0.43,24
2 Mateusz Szurmiej MKP Toruńczyk Toruń 0.43,84
3 Jakub Piechowiak KS Laguna 24 Toruń 0.45,27

100 m pod wodą

1 Mateusz Szurmiej MKP Toruńczyk Toruń 0.35,40
2 Bartosz Kempa UKS Rekin Wrocław 0.37,71
3 Jakub Piechowiak KS Laguna 24 Toruń 0.39,07


Chłopcy - Kategoria B (rocznik 1995-1996)

50 m po powierzchni

1 Kacper Bojański UKS Delfinek Chodzież 0.18,28
2 Jakub Górny KS Laguna 24 Toruń 0.18,46
3 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 0.18,89
.
8 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 0.20,07
9 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 0.20,69

100 m po powierzchni

1 Jakub Górny KS Laguna 24 Toruń 0.40,70
2 Kacper Bojański UKS Delfinek Chodzież 0.42,03
3 Maciej Filiński UKS Rekin Wrocław 0.42,69
4 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 0.42,91
.
7 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 0.43,85
9 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 0.45,79

200 m po powierzchni

1 Kacper Bojański UKS Delfinek Chodzież 1.33,29
2 Mateusz Michalski KS Laguna 24 Toruń 1.36,61
3 Jakub Górny KS Laguna 24 Toruń 1.37,68
4 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 1.38,73
. ... ... ...
6 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 1.42,03
10 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 1.53,65

100 m bi-fins

1 Arkadiusz Archangielski STF Orka Świętochłowice 0.45,69
2 Jakub Górny KS Laguna 24 Toruń 0.47,29
3 Kacper Bojański UKS Delfinek Chodzież 0.47,83
.
10 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 0.50,50
12 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 0.52,97
13 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 0.53,97

100 m pod wodą

1 Jakub Górny KS Laguna 24 Toruń 0.41,47
2 Maciej Filiński UKS Rekin Wrocław 0.42,10
3 Kacper Bojański UKS Delfinek Chodzież 0.42,29
.
6 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 0.45,31
8 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 0.46,11
9 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 0.48,45


Chłopcy - Kategoria C (rocznik 1997-1998)

50 m po powierzchni

1 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.19,12
2 Waldemar Krakowiak WKS Poznań 0.19,68
3 Filip Nowak UKS Delfinek Chodzież 0.20,10
4 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.20,22

100 m po powierzchni

1 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.43,04
2 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.44,18
3 Waldemar Krakowiak WKS Poznań 0.44,99

200 m po powierzchni

1 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 1.39,41
2 Waldemar Krakowiak WKS Poznań 1.40,84
3 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 1.44,08

100 m bi-fins

1 Jakub Rusztyk KP Delfin Inowrocław 0.47,77
2 Waldemar Krakowiak WKS Poznań 0.47,83
3 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.52,26
.
5 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.52,69

100 m pod wodą

1 Waldemar Krakowiak WKS Poznań 0.43,24
2 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.43,64
3 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.46,64


Chłopcy - Kategoria D (rocznik 1999-2000)

50 m po powierzchni

1 Patryk Sakerski KS Laguna 24 Toruń 0.21,77
2 Michał Pilawski WKS Poznań 0.22,16
3 Hubert Balcerek KS Delfin MOKSiR Jastarnia 0.22,31

100 m po powierzchni

1 Patryk Sakerski KS Laguna 24 Toruń 0.48,53
2 Michał Pilawski WKS Poznań 0.49,40
3 Hubert Balcerek KS Delfin MOKSiR Jastarnia 0.51,21

200 m po powierzchni

1 Michał Pilawski WKS Poznań 1.55,08
2 Hubert Balcerek KS Delfin MOKSiR Jastarnia 1.56,90
3 Maciej Modrzyński KS Laguna 24 Toruń 2.00,43

100 m bi-fins

1 Maciej Falbogowski WKS Poznań 0.53,44
2 Hubert Balcerek KS Delfin MOKSiR Jastarnia 0.54,26
3 Michał Pilawski WKS Poznań 0.56,11

25 m pod wodą

1 Maciej Falbogowski WKS Poznań 0.09,15
2 Patryk Sakerski KS Laguna 24 Toruń 0.09,20
3 Michał Pilawski WKS Poznań 0.09,42


Chłopcy - Kategoria E (rocznik 2001 i młodsi)

50 m po powierzchni

1 Patryk Winszczyk KS Delfin MOKSiR Jastarnia 0.25,35
2 Wiktor Muszyński WKS Poznań 0.27,60
3 Piotr Danicki KS Laguna 24 Toruń 0.28,49

100 m po powierzchni

1 Patryk Winszczyk KS Delfin MOKSiR Jastarnia 0.57,61
2 Wiktor Muszyński WKS Poznań 1.03,47
3 Piotr Danicki KS Laguna 24 Toruń 1.05,20

200 m po powierzchni

1 Patryk Winszczyk KS Delfin MOKSiR Jastarnia 2.09,12
2 Piotr Danicki KS Laguna 24 Toruń 2.23,97
3 Wiktor Muszyński WKS Poznań 2.24,20

100 m bi-fins

1 Patryk Winszczyk UKS Delfin Jastarnia 0.59,66
2 Piotr Danicki KS Laguna 24 Toruń 1.05,24
3 Wiktor Muszyński WKS Poznań 1.05,36

25 m pod wodą

1 Patryk Winszczyk UKS Delfin Jastarnia 0.10,75
2 Wiktor Muszyński WKS Poznań 0.11,25
3 Piotr Danicki KS Laguna 24 Toruń 0.12,47


Sztafeta 4 x 100 m po powierzchni (Kategoria A)

1 UKS Rekin Wrocław 2.48,12
2 KS Laguna 24 Toruń 2.49,50
3 UKS Delfinek Chodzież 2.53,87
4 KS Nautilus Jastrzębie 2.55,33

Sztafeta 4 x 50 m po powierzchni (Kategoria B)

1 KS Laguna 24 Toruń 1.37,28
2 WKS Poznań 1.41,03
3 UKS Rekin Wrocław 1.57,44



 Klasyfikacja drużynowa

1 KS Laguna 24 Toruń 2070 pkt.
2 UKS Rekin Wrocław 1918 pkt.
3 UKS Delfinek Chodzież 1556 pkt.
4 KS Nautilus Jastrzębie 1484 pkt.
5 UKS Delfin MOKSiR Jastarnia 1361 pkt.
6 WKS Poznań 1325 pkt.





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2018 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.