www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







PUCHAR ŚWIATA W PŁYWANIU W PŁETWACH 01/05/2012


W miniony weekend w Gliwicach odbyła się czwarta runda Pucharu Świata w pływaniu w płetwach.
Nieźle podczas tej imprezy spisali się zawodnicy KS Nautilus Jastrzębie, chociaż na podium udało się stanąć tylko sztafecie kobiet w składzie Anna Osiadacz, Anna Dziadek, Olga Niedzielska i Monika Górska.


Wyniki:


Seniorki (rocznik 1994 i starsze)


50 m pod wodą

1 Kateryna Dyelova Ukraina 0.17,22
2 Jelena Smirnova Estonia 0.18,52
3 Barbora Pohlova Słowacja 0.20,40
. ... ... ...
6 Monika Górska Polska 0.21,03


50 m bi-fins

1 Irena Vodneva Rosja 0.22,88
2 Anna Sokolova Ukraina 0.24,12
3 Lina Pleskyte Litwa 0.24,32
. ... ... ...
6 Monika Górska Polska 0.25,57


100 m bi-fins

1 Irena Vodneva Rosja 0.49,33
2 Anna Sokolova Ukraina 0.52,17
3 Natalia Uścinowicz Polska 0.52,96
. ... ... ...
6 Monika Górska Polska 0.56,43


Sztafeta 4 x 100 m po powierzchni

100 m bi-fins

1 Ukraina (Aquleader Kijów) 2.59,19
2 Słowacja (Careta Zvolen) 3.07,49
3 Polska (Nautilus Jastrzębie) 3.14,98*

* Anna Osiadacz, Anna Dziadek, Olga Niedzielska, Monika Górska




Juniorki (rocznik 1995 i młodsze)


50 m bi-fins

1 Veronika Rosova Czechy 0.23,50
2 Beata Polisenska Czechy 0.24,88
3 Tatiana Spankova Słowacja 0.25,01
4 Anna Dziadek Polska 0.25,13
. ... ... ...
12 Anna Osiadacz Polska 0.26,05


100 m bi-fins

1 Veronika Rosova Czechy 0.52,18
2 Michalina Demska Polska 0.52,72
3 Beata Polisenska Czechy 0.53,70
4 Anna Dziadek Polska 0.55,19
. ... ... ...
11 Anna Osiadacz Polska 0.57,11


200 m bi-fins

1 Michalina Demska Polska 1.54,89
2 Veronika Rosova Czechy 1.57,88
3 Beata Polisenska Czechy 1.59,31
4 Anna Dziadek Polska 2.00,16
. ... ... ...
11 Anna Osiadacz Polska 2.07,91


200 m po powierzchni

1 Vera llyushina Rosja 1.31,98
2 Anastasia Antoniak Ukraina 1.32,02
3 Agata Struck Polska 1.37,85
. ... ... ...
7 Olga Niedzielska Polska 1.42,26


400 m po powierzchni

1 Anastasia Antoniak Ukraina 3.25,92
2 Svenja Harms Niemcy 3.42,68
3 Valeria Pechena Ukraina 3.42,95
4 Olga Niedzielska Polska 3.43,77


800 m po powierzchni

1 Valeria Pechena Ukraina 7.37,31
2 Svenja Harms Niemcy 7.43,43
3 Lisa Dethloff Niemcy 7.50,00
. ... ... ...
5 Olga Niedzielska Polska 7.56,46




Juniorzy (rocznik 1995 i młodsi)


50 m pod wodą

1 Jakub Jarolim Czechy 0.15,46
2 Mohamed Ali El-Azouny Egipt 0.15,84
3 Sidney Zeuner Niemcy 0.15,94
. ... ... ...
18 Kamil Kern Polska 0.18,42
20 Szymon Paluch Polska 0.18,59


50 m po powierzchni

1 Martin Mazac Czechy 0.16,66
2 David Starko Słowacja 0.17,18
3 Mohamed Ali El-Azouny Egipt 0.17,62
. ... ... ...
14 Kamil Kern Polska 0.19,90
27 Szymon Paluch Polska 0.51,80


100 m po powierzchni

1 Jakub Jarolim Czechy 0.38,27
2 Mykyta Golovliov Ukraina 0.39,54
3 Bogdan Diadyk Ukraina 0.39,96
. ... ... ...
13 Kamil Kern Polska 0.43,84
27 Szymon Paluch Polska 0.51,80


200 m po powierzchni

1 Petr Spanihel Czechy 1.28,01
2 Ievgen Zolotov Ukraina 1.28,92
3 Bogdan Diadyk Ukraina 1.29,72
. ... ... ...
14 Sebastian Nalepka Polska 1.39,05
PK Jakub Dyrszka Polska 1.40,83


400 m po powierzchni

1 Petr Spanihel Czechy 3.13,63
2 David Starko Słowacja 3.13,73
3 Ievgen Zolotov Ukraina 3.16,17
. ... ... ...
16 Jakub Dyrszka Polska 3.42,73
17 Sebastian Nalepka Polska 3.44,40


800 m po powierzchni

1 Petr Spanihel Czechy 6.48,89
2 Ievgen Zolotov Ukraina 6.57,66
3 David Starko Słowacja 7.01,90
. ... ... ...
17 Jakub Dyrszka Polska 8.06,16
19 Sebastian Nalepka Polska 8.11,99


4 x 100 m po powierzchni

1 Czechy (Laguna Novy Jicin 2.34,92
2 Ukraina (Aqualeader Kijów) 2.43,54
3 Egipt (Shooting Club) 2.43,96
4 Polska (Nautilus Jastrzębie) 2.58,74*

* Sebastian Nalepka, Kamil Kern, Jakub Dyrszka, Szymon Paluch




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2018 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK