www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







NAUTILUS JASTRZĘBIE DRUGI W BAŃSKIEJ BYSTRZYCY 21/05/2012


Reprezentacja Klubu Sportowego 'Nautilus' Jastrzębie Zdrój zajęła drugie miejsce w klasyfikacji zespołowej drugiej rundy Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w pływaniu w płetwach, która odbyła się w minioną sobotę w słowackiej miejscowości Banská Bystrica.
Pomimo tego jastrzębianie utrzymali prowadzenie w klasyfikacji generalnej cyklu.

W punktacji wielobojowej najlepsi okazali się Bartłomiej Giba (kategoria D) i Hubert Dyrszka (kategoria EO). Drugie miejsce zajął Mikołaj Piątek (kategoria EO), a na trzecich pozycjach zawody ukończyli Balbina Sikora (kategoria EO), Jakub Dyrszka (kategoria C) oraz Daniel Rachuna (kategoria D)

W kategorii łączonej A+B (rocznik 1996 i starsi) nie wliczanej do punktacji Pucharu triumfował Sebastian Nalepka, a Szymon Paluch zajął trzecie miejsce.



Wyniki:

Dziewczęta

Kategoria A+B - rocznik 1996 i starsze


400 m po powierzchni

1 Anna Dziadek KS Nautilus Jastrzębie 3.54,94
2 Lucie Střelcová KSP Nemo Zlín 3.55,70
3 Denisa Polovinčáková KVS Careta Zvolen 3.59,57


50 m pod wodą

1 Veronika Rosová KVS Laguna Nový Jičín 0.19,53
2 Martina Hanzelková KVS Laguna Nový Jičín 0.21,61
3 Lucie Střelcová KSP Nemo Zlín 0.22,07
. ... ... ...
- Anna Dziadek KS Nautilus Jastrzębie DNF


100 m bi-fins

1 Veronika Rosová KVS Laguna Nový Jičín 0.53,16
2 Anna Dziadek KS Nautilus Jastrzębie 0.53,61
3 Lucie Střelcová KSP Nemo Zlín 0.57,96

 
 
Kategoria C - rocznik 1997-1998

 
200 m po powierzchni

1 Klára Křepelková KVS Laguna Nový Jičín 1.48,14
2 Zuzana Erteľová KVS Careta Zvolen 1.51,16
3 Nikola Jurečková KVS Laguna Nový Jičín 1.54,12
.
9 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 2.00,10
10 Aleksandra Kasperek KS Nautilus Jastrzębie 2.00,39
13 Sandra Szuter KS Nautilus Jastrzębie 2.03,06

 
50 m pod wodą

1 Klára Křepelková KVS Laguna Nový Jičín 0.18,13
2 Zuzana Erteľová KVS Careta Zvolen 0.20,45
3 Lenka Kokešová KVS Laguna Nový Jičín 0.20,66
. ... ... ...
5 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.21,40
6 Sandra Szuter KS Nautilus Jastrzębie 0.21,68
11 Aleksandra Kasperek KS Nautilus Jastrzębie 0.23,43


100 m po bi-fins

1 Klára Křepelková KVS Laguna Nový Jičín 0.53,80
2 Lenka Kokošová KVS Laguna Nový Jičín 0.55,83
3 Petra Kuncová KVS Laguna Nový Jičín 0.56,16
4 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.57,09
5 Aleksandra Kasperek KS Nautilus Jastrzębie 0.57,10
.
10 Sandra Szuter KS Nautilus Jastrzębie 0.59,36

 

Kategoria D - rocznik 1999-2000

 
50 m po powierzchni

1 Zuzana Hrašková KVS Careta Zvolen 0.22,80
2 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 0.23,51
3 Vendula Mizerová KVS Laguna Nový Jičín 0.24,01
4 Aleksandra Łotecka KS Nautilus Jastrzębie 0.24,07
. ... ... ...
6 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 0.24,38
19 Edyta Kuczaj KS Nautilus Jastrzębie 0.28,99

 
400 m po powierzchni

1 Zuzana Hrašková KVS Careta Zvolen 3.58,24
2 Nikola Jakušová KVS Laguna Nový Jičín 4.10,10
3 Vendula Mizerová KVS Laguna Nový Jičín 4.18,55
.
7 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 4.43,82
8 Aleksandra Łotecka KS Nautilus Jastrzębie 4.45,12
13 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 4.53,72
- Edyta Kuczaj KS Nautilus Jastrzębie DNF

 
100 m po bi-fins

1 Zuzana Hrašková KVS Careta Zvolen 0.56,00
2 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 0.58,09
3 Nikola Jakušová KVS Laguna Nový Jičín 0.58,53
. ... ... ...
6 Aleksandra Łotecka KS Nautilus Jastrzębie 1.01,45
7 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 1.01,69
15 Edyta Kuczaj KS Nautilus Jastrzębie 1.07,71

 

Kategoria E - rocznik 2001-2002
 

50 m po powierzchni

1 Barbora Svobodová KVS Laguna Nový Jičín 0.26,93
2 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 0.27,07
3 Karolína Durajová KVS Laguna Nový Jičín 0.27,70
.
7 Daria Wiora KS Nautilus Jastrzębie 0.28,54
9 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 0.28,88

 
100 m po powierzchni

1 Zuzana Nuličková KVS Careata Zvolen 1.01,31
2 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 1.01,32
3 Barbora Svobodová KVS Laguna Nový Jičín 1.02,11
.
7 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 1.05,60
9 Daria Wiora KS Nautilus Jastrzębie 1.07,00

 
100 m bi-fins

1 Barbora Svobodová KVS Laguna Nový Jičín 1.01,17
2 Karolína Durajová KVS Laguna Nový Jičín 1.03,89
3 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 1.06,58
.
8 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 1.10,99
11 Daria Wiora KS Nautilus Jastrzębie 1.13,38

 
 
Kategoria E0 - rocznik 2003 i młodsze
 

50 m po powierzchni

1 Victoria Mináčová KVS Careta Zvolen 0.32,00
2 Eva Bednáriková KVS Careta Zvolen 0.33,16
3 Balbina Sikora KS Nautilus Jastrzębie 0.34,53
.
11 Magdalena Gorys KS Nautilus Jastrzębie 0.45,92

 
100 m po powierzchni

1 Victoria Mináčová KVS Careta Zvolen 1.11,62
2 Eva Bednáriková KVS Careta Zvolen 1.17,77
3 Hana Rosová KVS Laguna Nový Jičín 1.19,30
4 Balbina Sikora KS Nautilus Jastrzębie 1.20,29
. ... ... ...
11 Magdalena Gorys KS Nautilus Jastrzębie 1.59,78

 
100 m po bi-fins

1 Eva Bednáriková KVS Careta Zvolen 1.15,96
2 Balbina Sikora KS Nautilus Jastrzębie 1.17,82
3 Victoria Mináčová KVS Careta Zvolen 1.18,72
.
11 Magdalena Gorys KS Nautilus Jastrzębie 1.47,49

 
 
Chłopcy
 
Kategoria A+B - rocznik 1996 i starsi


400 m po powierzchni

1 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 3.47,74
2 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 3.56,16
3 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 4.09,96


50 m pod wodą

1 Martin Andreánský KVS Careta Zvolen 0.15,97
2 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 0.17,32
3 Adrian Michalak KS Nautilus Jastrzębie 0.18,04
4 Karol Wala KS Nautilus Jastrzębie 0.18,80
. ... ... ...
6 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 0.19,26
7 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 0.19,94
8 Michał Wieczorek KS Nautilus Jastrzębie 0.21,32


100 m bi-fins

1 Martin Andreánský KVS Careta Zvolen 0.48,03
2 Adrian Michalak KS Nautilus Jastrzębie 0.50,56
3 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 0.52,13
. ... ... ...
5 Karol Wala KS Nautilus Jastrzębie 0.54,06
6 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 0.54,77
7 Michał Wieczorek KS Nautilus Jastrzębie 0.55,54
8 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 0.58,08

 
 
Kategoria C - rocznik 1997-1998
 
200 m po powierzchni

1 Ondřej Dofek KVS Laguna Nový Jičín 1.38,13
2 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 1.42,38
3 Tomáš Zelík KVS Laguna Nový Jičín 1.46,24
. ... ... ...
5 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 1.49,77


50 m pod wodą

1 Ondřej Dofek KVS Laguna Nový Jičín 0.17,54
2 Daniel Hanák KVS Laguna Nový Jičín 0.18,26
3 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.18,54
4 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.18,83


100 m bi-fins

1 Ondřej Dofek KVS Laguna Nový Jičín 0.48,81
2 Daniel Hanák KVS Laguna Nový Jičín 0.50,42
3 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.53,41
. ... ... ...
5 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.55,19

 

Kategoria D - rocznik 1999-2000
 

50 m po powierzchni

1 Bartłomiej Giba KS Nautilus Jastrzębie 0.23,85
2 Ladislav Malček KVS Careta Zvolen 0.25,95
3 Daniel Rachuna KS Nautilus Jastrzębie 0.26,01
. ... ... ...
9 Szymon Sawicki KS Nautilus Jastrzębie 0.32,40


400 m po powierzchni

1 Jiří Penc KVS Laguna Nový Jičín 4.33,17
2 Daniel Polášek KSP Nemo Zlín 4.34,27
3 Bartomiej Giba KS Nautilus Jastrzębie 4.36,92
. ... ... ...
6 Daniel Rachuna KS Nautilus Jastrzębie 5.09,78


50 m bi-fins

1 Daniel Polášek KSP Nemo Zlín 0.58,92
2 Daniel Rachuna KS Nautilus Jastrzębie 1.00,07
3 Lukáš Podzemný KVS Laguna Nový Jičín 1.01,09
.
5 Bartłomiej Giba KS Nautilus Jastrzębie 1.02,40
10 Szymon Sawicki KS Nautilus Jastrzębie 1.12,48

 

Kategoria E - rocznik 2001-2002
 

50 m po powierzchni

1 Jakub Klimpar KVS Laguna Nový Jičín 0.25,45
2 Jakub Kovařík KVS Laguna Nový Jičín 0.25,70
3 Martin Bolek KVS Laguna Nový Jičín 0.26,33
. ... ... ...
12 Rafał Granat KS Nautilus Jastrzębie 0.34,92
15 Jakub Kosmowski KS Nautilus Jastrzębie 0.37,03
19 Michał Rasiak KS Nautilus Jastrzębie 0.48,00

 
100 m po powierzchni

1 Jakub Kovařík KVS Laguna Nový Jičín 0.56,90
2 Jakub Klimpar KVS Laguna Nový Jičín 0.57,64
3 Martin Bolek KVS Laguna Nový Jičín 1.02,04
.
14 Jakub Kosmowski KS Nautilus Jastrzębie 1.25,35
15 Michał Rasiak KS Nautilus Jastrzębie 1.27,06
18 Rafał Granat KS Nautilus Jastrzębie 1.36,71


100 m po bi-fins

1 Jakub Kovařík KVS Laguna Nový Jičín 1.04,17
2 Jakub Klimpar KVS Laguna Nový Jičín 1.05,73
3 Martin Bolek KVS Laguna Nový Jičín 1.10,74
.
14 Michał Rasiak KS Nautilus Jastrzębie 1.24,60
15 Jakub Kosmowski KS Nautilus Jastrzębie 1.25,75
16 Rafał Granat KS Nautilus Jastrzębie 1.24,80

 
 
Kategoria E0 - rocznik 2003 i młodsi

 
50 m po powierzchni

1 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.26,73
2 Mikołaj Piątek KS Nautilus Jastrzębie 0.27,57
3 Dominik Matej KVS Careta Zvolen 0.33,40
.
8 Filip Gilba KS Nautilus Jastrzębie 0.39,07

 
100 m po powierzchni

1 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 1.02,57
2 Mikołaj Piątek KS Nautilus Jastrzębie 1.03,64
3 Dominik Matej KVS Careta Zvolen 1.16,03
.
5 Filip Gilba KS Nautilus Jastrzębie 1.26,36


100 m bi-fins

1 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 1.08,73
2 Mikołaj Piątek KS Nautilus Jastrzębie 1.09,41
3 Dominik Matej KVS Careta Zvolen 1.11,47
. ... ... ...
5 Filip Gilba KS Nautilus Jastrzębie 1.24,49

 

Klasyfikacja zespołowa

1 KVS Laguna Nový Jičín 2042 pkt.
1 KS Nautilus Jastrzębie 1899 pkt.
3 KVS Careta Zvolen 1858 pkt.
4 KSP Nemo Zlín 658 pkt.


Nieoficjalna klasyfikacja zespołowa (po II rundach)

1 KS Nautilus Jastrzębie 3851 pkt.
2 KVS Laguna Nový Jičín 3828 pkt.
3 KVS Careta Zvolen 3582 pkt.
4 KSP Nemo Zlín 1455 pkt.


Źródło: www.ksnautilus.pl
 




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2018 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK