www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







START ZAWODNIKÓW NAUTILUSA W ZLINIE 18/09/2012


Reprezentacja Klubu Sportowego 'Nautilus' Jastrzębie Zdrój zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji zespołowej trzeciej rundy Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w pływaniu w płetwach, która odbyła się w minioną sobotę w czeskim Zlinie.
Wszystko za sprawą braku kilku zawodników, która spowodowała znaczną stratę punktową

Indywidualnie na wyróżnienie zasłużył sobie Hubert Dyrszka, który w najmłodszej grupie wiekowej chłopców wygrał wszystkie trzy wyścigi. Ponadto jedno indywidualne zwycięstwo na swoje konto zapisała Balbina Sikora.



Wyniki:


Dziewczęta


Kategoria C - rocznik 1997-1998

 
100 m po powierzchni

1 Klára Křepelková KVS Laguna Nový Jičín 0.45,67
2 Lenka Kokešová KVS Laguna Nový Jičín 0.49,88
3 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.51,17
. ... ... ...
5 Aleksandra Kasperek KS Nautilus Jastrzębie 0.53,15


100 m pod wodą

1 Klára Křepelková KVS Laguna Nový Jičín 0.42,93
2 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.50,60
3 Lenka Kokešová KVS Laguna Nový Jičín 0.51,20
.
11 Aleksandra Kasperek KS Nautilus Jastrzębie 1.01,18

 
50 m pod wodą

1 Klára Křepelková KVS Laguna Nový Jičín 0.18,13
2 Zuzana Erteľová KVS Careta Zvolen 0.20,45
3 Lenka Kokešová KVS Laguna Nový Jičín 0.20,66
. ... ... ...
5 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.21,40
6 Sandra Szuter KS Nautilus Jastrzębie 0.21,68
11 Aleksandra Kasperek KS Nautilus Jastrzębie 0.23,43


200 m po bi-fins

1 Klára Křepelková KVS Laguna Nový Jičín 1.57,34
2 Lenka Kokešová KVS Laguna Nový Jičín 2.02,15
3 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 2.05,81
4 Aleksandra Kasperek KS Nautilus Jastrzębie 2.06,83

 

Kategoria D - rocznik 1999-2000

 
100 m po powierzchni

1 Zuzana Hrašková KVS Careta Zvolen 0.50,39
2 Nikola Jakušová KVS Laguna Nový Jičín 0.52,72
3 Vendula Mizerová KVS Laguna Nový Jičín 0.53,53
4 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 0.55,33
. ... ... ...
9 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 0.59,57

 
100 m pod wodą

1 Zuzana Hrašková KVS Careta Zvolen 0.48,73
2 Nikola Jakušová KVS Laguna Nový Jičín 0.54,06
3 Monika Langerová KSP Nemo Zlín 0.55,89
.
6 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 0.59,12

 
200 m po bi-fins

1 Vendula Mizerová KVS Laguna Nový Jičín 2.05,51
2 Zuzana Hrašková KVS Careta Zvolen 2.05,92
3 Nikola Jakušová KVS Laguna Nový Jičín 2.06,39
. ... ... ...
5 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 2.11,91
11 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 2.26,53

 

Kategoria E - rocznik 2001-2002
 

50 m po powierzchni

1 Tereza Střelcová KSP Nemo Zlín 0.25,19
2 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 0.27,23
3 Barbora Svobodová KVS Laguna Nový Jičín 0.27,32
.
6 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 0.29,04
15 Martyna Ściana KS Nautilus Jastrzębie 0.32,78

 
100 m po powierzchni

1 Tereza Střelcová KSP Nemo Zlín 0.56,22
2 Zuzana Nuličková KVS Careata Zvolen 1.01,49
3 Barbora Svobodová KVS Laguna Nový Jičín 1.01,91
4 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 1.03,53
.
6 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 1.06,40
14 Martyna Ściana KS Nautilus Jastrzębie 1.19,60

 
200 m bi-fins

1 Tereza Střelcová KSP Nemo Zlín 2.11,94
2 Barbora Svobodová KVS Laguna Nový Jičín 2.17,98
3 Karolína Durajová KVS Laguna Nový Jičín 2.24,87
. ... ... ...
5 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 2.33,31
7 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 2.36,47
13 Martyna Ściana KS Nautilus Jastrzębie 2.54,21

 
 
Kategoria E0 - rocznik 2003 i młodsze
 

50 m po powierzchni

1 Victoria Mináčová KVS Careta Zvolen 0.31,97
2 Hana Hudáková KVS Careta Zvolen 0.34,22
3 Balbina Sikora KS Nautilus Jastrzębie 0.35,61

 
100 m po powierzchni

1 Victoria Mináčová KVS Careta Zvolen 1.13,61
2 Balbina Sikora KS Nautilus Jastrzębie 1.16,88
3 Eva Bednáriková KVS Careta Zvolen 1.22,63

 
100 m po bi-fins

1 Balbina Sikora KS Nautilus Jastrzębie 1.15,69
2 Eva Bednáriková KVS Careta Zvolen 1.17,05
3 Victoria Mináčová KVS Careta Zvolen 1.19,43

 
 
Chłopcy
 
Kategoria B - rocznik 1995-1996


100 m po powierzchni

1 Jiří Maňásek KVS Laguna Nový Jičín 0.44,86
2 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 0.45,49
3 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 0.46,24


100 m pod wodą

1 Jiří Maňásek KVS Laguna Nový Jičín 0.44,37
2 Radoslav Košta KVS Careta Zvolen 0.44,85
3 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 0.48,65
4 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 0.50,07


200 m bi-fins

1 Jiří Maňásek KVS Laguna Nový Jičín 1.46,95
2 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 2.00,43
3 Radoslav Košta KVS Careta Zvolen 2.00,92
4 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 2.01,26

 
 
Kategoria C - rocznik 1997-1998
 
100 m po powierzchni

1 Ondřej Dofek KVS Laguna Nový Jičín 0.41,31
2 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.43,85
3 Daniel Hanák KVS Laguna Nový Jičín 0.45,91
4 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.46,77


100 m pod wodą

1 Ondřej Dofek KVS Laguna Nový Jičín 0.42,57
2 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.44,54
3 Tomáš Zelík KVS Laguna Nový Jičín 0.45,66
. ... ... ...
5 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.46,86


200 m bi-fins

1 Ondřej Dofek KVS Laguna Nový Jičín 1.45,49
2 Daniel Hanák KVS Laguna Nový Jičín 1.51,32
3 Lukáš Fojttík KVS Laguna Nový Jičín 2.02,91
4 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 2.03,36
. ... ... ...
6 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 2.03,96

 

Kategoria D - rocznik 1999-2000
 

100 m po powierzchni

1 Daniel Polášek KSP Nemo Zlín 0.57,58
2 Marek Balcar KVS Laguna Nový Jičín 0.59,76
3 Daniel Rachuna KS Nautilus Jastrzębie 1.00,65
4 Szymon Sawicki KS Nautilus Jastrzębie 1.08,80


100 m po pod wodą

1 Daniel Polášek KSP Nemo Zlín 0.57,18
2 Daniel Rachuna KS Nautilus Jastrzębie 1.04,92
3 Marek Balcar KVS Laguna Nový Jičín 1.05,71
. ... ... ...
- Szymon Sawicki KS Nautilus Jastrzębie DSQ


200 m bi-fins

1 Lukáš Podzemný KVS Laguna Nový Jičín 2.14,87
2 Daniel Polášek KSP Nemo Zlín 2.16,51
3 Daniel Rachuna KS Nautilus Jastrzębie 2.27,81
.
6 Szymon Sawicki KS Nautilus Jastrzębie 2.42,03

 

Kategoria E0 - rocznik 2003 i młodsi

 
50 m po powierzchni

1 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.30,05
2 Dominik Matej KVS Careta Zvolen 0.34,07
3 Milan Jakuš KVS Laguna Nový Jičín 0.36,31

 
100 m po powierzchni

1 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 1.07,18
2 Dominik Matej KVS Careta Zvolen 1.15,21
3 Milan Jakuš KVS Laguna Nový Jičín 1.24,53


100 m bi-fins

1 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 1.12,91
2 Dominik Matej KVS Careta Zvolen 1.16,78
3 Milan Jakuš KVS Laguna Nový Jičín 1.23,66


 

Klasyfikacja zespołowa

1 KVS Laguna Nový Jičín  
2 KVS Careta Zvolen  
3 KS Nautilus Jastrzębie  
4 KSP Nemo Zlín  





Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2018 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK