www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







III RUNDA PP W PŁYWANIU PŁETWACH 22/10/2012


Zespół Nautilusa Jastrzębie zajął drugie miejsce w III rundzie Pucharu Polski w pływaniu w płetwach, który odbył się w miniony weekend w Toruniu.
Indywidualnie zawodnicy jastrzębskiego klubu dwadzieścia pięć razy stawali na podium, choć ani razu na jego najwyższym stopniu.

Warto wspomnieć, że finałowe zawody Pucharu Polski odbędą się w dniach 24-25 listopada w Jastrzębiu Zdroju.


Wyniki:


DZIEWCZĘTA

Kategoria A (rocznik 1994 i starsze)

50 m po powierzchni

1 Katarzyna Truszczyńska MKP Toruńczyk Toruń 0.20,28
2 Sandra Rogalska KS Nautilus Jastrzębie 0.21,05
3 Sylwia Kempa UKS Rekin Wrocław 0.22,85
4 Monika Górska KS Nautilus Jastrzębie 0.23,28

100 m po powierzchni

1 Katarzyna Truszczyńska MKP Toruńczyk Toruń 0.43,56
2 Sandra Rogalska KS Nautilus Jastrzębie 0.45,37
3 Sylwia Kempa UKS Rekin Wrocław 0.51,62

50 m bi-fins

1 Katarzyna Truszczyńska MKP Toruńczyk Toruń 0.23,99
2 Monika Górska KS Nautilus Jastrzębie 0.25,36
3 Sandra Rogalska KS Nautilus Jastrzębie 0.25,41

100 m pod wodą

1 Katarzyna Truszczyńska MKP Toruńczyk Toruń 0.42,66
2 Sandra Rogalska KS Nautilus Jastrzębie 0.47,93
3 Sylwia Kempa UKS Rekin Wrocław 0.51,10

Sztafeta 4 x 100 m bi-fins

1 WKS Poznań 3.26,68
2 KS Laguna 24 Toruń 3.35,73
3 KS Nautilus Jastrzębie 3.39,35


Kategoria B (rocznik 1995-1996)

50 m po powierzchni

1 Michalina Demska KS Laguna 24 Toruń 0.19,94
2 Agata Struck UKS Delfin Jastarnia 0.20,56
3 Marzena Zalewska KS Laguna 24 Toruń 0.21,89
. ... ... ...
6 Olga Niedzielska KS Nautilus Jastrzębie 0.22,90

100 m po powierzchni

1 Michalina Demska KS Laguna 24 Toruń 0.44,42
2 Agata Struck UKS Delfin Jastarnia 0.44,89
3 Olga Niedzielska KS Nautilus Jastrzębie 0.47,15

50 m bi-fins

1 Michalina Demska KS Laguna 24 Toruń 0.23,04
2 Agata Struck UKS Delfin Jastarnia 0.23,68
3 Marta Łagownik UKS Delfinek Chodzież 0.23,81
. ... ... ...
5 Olga Niedzielska KS Nautilus Jastrzębie 0.25,03

100 m pod wodą

1 Michalina Demska KS Laguna 24 Toruń 0.44,23
2 Agata Struck UKS Delfin Jastarnia 0.44,55
3 Olga Niedzielska KS Nautilus Jastrzębie 0.47,78


Kategoria C (rocznik 1997-1998)

50 m po powierzchni

1 Zuzanna Perz WKS Poznań 0.21,05
2 Weronika Prentka WKS Poznań 0.21,21
3 Martyna Burak KS Laguna 24 Toruń 0.22,10
4 Amelia Pisarczyk KS Nautilus Jastrzębie 0.22,46
5 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.23,05
6 Sandra Szuter KS Nautilus Jastrzębie 0.23,54
. ... ... ...
10 Aleksandra Kasperek KS Nautilus Jastrzębie 0.24,42
13 Dominika Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.25,36

100 m po powierzchni

1 Weronika Prentka WKS Poznań 0.46,51
2 Zuzanna Perz WKS Poznań 0.46,93
3 Martyna Burak KS Laguna 24 Toruń 0.48,76
. ... ... ...
5 Sandra Szuter KS Nautilus Jastrzębie 0.50,53
7 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.50,58
11 Aleksandra Kasperek KS Nautilus Jastrzębie 0.54,71
12 Dominika Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.56,05

50 m bi-fins

1 Weronika Prentka WKS Poznań 0.22,44
2 Zuzanna Perz WKS Poznań 0.23,32
3 Amelia Pisarczyk KS Nautilus Jastrzębie 0.23,34
. ... ... ...
5 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.25,81
6 Sandra Szuter KS Nautilus Jastrzębie 0.26.07
9 Aleksandra Kasperek KS Nautilus Jastrzębie 0.26.10
12 Dominika Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.26,78

100 m pod wodą

1 Agnieszka Stachowiak UKS Rekin Wrocław 0.48,77
2 Weronika Prentka WKS Poznań 0.49,22
3 Weronika Czajkowska KS Laguna 24 Toruń 0.50,21
4 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.51,51
5 Aleksandra Kasperek KS Nautilus Jastrzębie 0.58,16

400 m pod wodą (Puchar Prezydenta Torunia)

1 Agnieszka Stachowiak UKS Rekin Wrocław 3.48,87
2 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 4.21,88


Kategoria D (rocznik 1999-2000)

50 m po powierzchni

1 Weronika Kozankiewicz KS Laguna 24 Toruń 0.22,61
2 Karolina Szpejna KS Laguna 24 Toruń 0.22,62
3 Kinga Małachowska UKS Delfinek Chodzież 0.23,15
. ... ... ...
7 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 0.24,28
8 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 0.24,50
23 Edyta Kuczaj KS Nautilus Jastrzębie 0.27,19

100 m po powierzchni

1 Kinga Małochowska UKS Delfinek Chodzież 0.48,32
2 Weronika Kozankiewicz KS Laguna 24 Toruń 0.51,13
3 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 0.53,07
. ... ... ...
9 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 0.55,58
17 Edyta Kuczaj KS Nautilus Jastrzębie 0.59,83

50 m bi-fins

1 Kinga Małachowska UKS Delfinek Chodzież 0.24,80
2 Julia Klonowska UKS Delfinek Chodzież 0.24,90
3 Julia Małachowska UKS Delfinek Chodzież 0.24,91
. ... ... ...
9 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 0.26,33
12 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 0.26,95
16 Edyta Kuczaj KS Nautilus Jastrzębie 0.27,42

200 m bi-fins (Puchar Prezydenta Torunia)

1 Julia Klonowska UKS Delfinek Chodzież 1.59,41
2 Julia Kruszczyńska W.M. Bars Gorzów Wlkp 2.06,35
3 Weronika Kozankiewicz KS Laguna 24 Toruń 2.06,60
. ... ... ...
11 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 2.13,56

100 m pod wodą

1 Weronika Kozankiewicz KS Laguna 24 Toruń 0.51,68
2 Matylda Jopp UKS Rekin Wrocław 0.52,43
3 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 0.55,70
4 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 0.56,51

Sztafeta 4 x 100 m bi-fins

1 UKS Delfinek Chodzież 3.49,73
2 KS Laguna 24 Toruń 3.58,01
3 KS Nautilus Jastrzębie 4.06,15


Kategoria E (rocznik 2001 i młodsze)

50 m po powierzchni

1 Jagna Szalkowska KS Laguna 24 Toruń 0.25,45
2 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 0.25,93
3 Nina Bułanowska KS Laguna 24 Toruń 0.28,02
. ... ... ...
5 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 0.29,46

100 m po powierzchni

1 Jagna Szalkowska KS Laguna 24 Toruń 0.58,90
2 Julia Nowak UKS Delfinek Chodzież 1.02,17
3 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 1.02,20
. ... ... ...
6 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 1.04,90

50 m bi-fins

1 Jagna Szalkowska KS Laguna 24 Toruń 0.26,63
2 Nina Bułanowska KS Laguna 24 Toruń 0.27,85
3 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 0.28,72
. ... ... ...
5 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 0.31,22

200 m bi-fins (Puchar Prezydenta Torunia)

1 Julia Nowak UKS Delfinek Chodzież 2.19,95
2 Nina Bułanowska KS Laguna 24 Toruń 2.20,32
3 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 2.30,74

25 m pod wodą

1 Jagna Szalkowska KS Laguna 24 Toruń 0.11,12
2 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 0.11,44
3 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 0.11,94



CHŁOPCY

Kategoria A (rocznik 1994 i starsi)

50 m po powierzchni

1 Mateusz Szurmiej MKP Toruńczyk Toruń 0.16,99
2 Bartosz Kempa UKS Rekin Wrocław 0.17,46
3 Jakub Piechowiak KS Laguna 24 Toruń 0.18,02
. ... ... ...
8 Adrian Michalak KS Nautilus Jastrzębie 0.19,58

100 m po powierzchni

1 Mateusz Szurmiej MKP Toruńczyk Toruń 0.36,16
2 Bartosz Kempa MKP Toruńczyk Toruń 0.38,29
3 Jakub Piechowiak KS Laguna 24 Toruń 0.38,45
. ... ... ...
9 Adrian Michalak KS Nautilus Jastrzębie 0.44,49

50 m bi-fins

1 Bartosz Kempa UKS Rekin Wrocław 0.19,89
2 Mateusz Szurmiej MKP Toruńczyk Toruń 0.20,59
3 Jakub Piechowiak KS Laguna 24 Toruń 0.20,61
. ... ... ...
6 Adrian Michalak KS Nautilus Jastrzębie 0.21,74

100 m pod wodą

1 Mateusz Szurmiej MKP Toruńczyk Toruń 0.35,38
2 Jakub Piechowiak KS Laguna 24 Toruń 0.39,01
3 Tomasz Krzyśpiak SKF Orka Świętochłowice 0.39.57
. ... ... ...
9 Adrian Michalak KS Nautilus Jastrzębie 0.44,06

Sztafeta 4 x 100 m bi-fins

1 KS Laguna 24 Toruń 3.04,90
2 MKP Toruńczyk Toruń 3.08,43
3 UKS Rekin Wrocław 3.10,98
4 KS Nautilus Jastrzębie 3.20,79


Kategoria B (rocznik 1995-1996)

50 m po powierzchni

1 Jakub Górny KS Laguna 24 Toruń 0.17,61
2 Kacper Bojański UKS Delfinek Chodzież 0.18,97
3 Mateusz Michalski KS Laguna 24 Toruń 0.19,13
. ... ... ...
7 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 0.19,89
8 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 0.20,66
9 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 0.20,75
11 Michał Witomski KS Nautilus Jastrzębie 0.21,02
12 Michał Wieczorek KS Nautilus Jastrzębie 0.22,14

100 m po powierzchni

1 Jakub Górny KS Laguna 24 Toruń 0.40,04
2 Kacper Bojański UKS Delfinek Chodzież 0.42,34
3 Mateusz Michalski KS Laguna 24 Toruń 0.42,66
. ... ... ...
6 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 0.44,24
9 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 0.45,98
10 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 0.46,46
12 Michał Witomski KS Nautilus Jastrzębie 0.49,22
14 Michał Wieczorek KS Nautilus Jastrzębie 0.54,01

50 m bi-fins

1 Jakub Górny KS Laguna 24 Toruń 0.20,02
2 Paweł Chojnowski W.M. Bars Gorzów Wlkp 0.20,99
3 Aleksander Truszyński KS Płetwal Gorzów Wlkp 0.21,10
. ... ... ...
7 Michał Wieczorek KS Nautilus Jastrzębie 0.22,29
10 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 0.22,70
11 Michał Witomski KS Nautilus Jastrzębie 0.22,80
13 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 0.22,99
15 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 0.24,16

50 m bi-fins

1 Jakub Górny KS Laguna 24 Toruń 0.20,02
2 Paweł Chojnowski W.M. Bars Gorzów Wlkp 0.20,99
3 Aleksander Truszyński KS Płetwal Gorzów Wlkp 0.21,10
. ... ... ...
7 Michał Wieczorek KS Nautilus Jastrzębie 0.22,29
10 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 0.22,70
11 Michał Witomski KS Nautilus Jastrzębie 0.22,80
13 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 0.22,99
15 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 0.24,16

100 m pod wodą

1 Jakub Górny KS Laguna 24 Toruń 0.39,73
2 Mateusz Michalski KS Laguna 24 Toruń 0.42,68
3 Aleksander Romero UKS Delfin Jastarnia 0.44,42
. ... ... ...
5 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 0.45,14
6 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 0.46,97
7 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 0.47,04


Kategoria C (rocznik 1997-1998)

50 m po powierzchni

1 Waldemar Krakowiak WKS Poznań 0.19,38
2 Filip Nowak UKS Delfinek Chodzież 0.19,73
3 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.20,23
. ... ... ...
5 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.20,72
13 Wojciech Płaska KS Nautilus Jastrzębie 0.25,03

100 m po powierzchni

1 Waldemar Krakowiak WKS Poznań 0.43,15
2 Filip Nowak UKS Delfinek Chodzież 0.44,67
3 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.44,87
4 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.45,58
. ... ... ...
13 Wojciech Płaska KS Nautilus Jastrzębie 0.57,15

50 m bi-fins

1 Waldemar Krakowiak WKS Poznań 0.21,21
2 Filip Nowak UKS Delfinek Chodzież 0.22,56
3 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.23,14
. ... ... ...
5 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.23,94

100 m pod wodą

1 Waldemar Krakowiak WKS Poznań 0.42,31
2 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.45,94
3 Filip Nowak UKS Delfinek Chodzież 0.46,59

400 m pod wodą (Puchar Prezydenta Torunia)

1 Waldemar Krakowiak WKS Poznań 3.55,57
2 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 4.02,06
3 Kacper Prech WKS Poznań 4.06,78


Kategoria D (rocznik 1999-2000)

50 m po powierzchni

1 Patryk Sakerski KS Laguna 24 Toruń 0.21,74
2 Maciej Falbogowski WKS Poznań 0.22,23
3 Michał Pilawski WKS Poznań 0.22,46
. ... ... ...
6 Bartłomiej Giba KS Nautilus Jastrzębie 0.24,13
9 Szymon Stawicki KS Nautilus Jastrzębie 0.25,29
19 Daniel Rachuna KS Nautilus Jastrzębie 0.27,41

100 m po powierzchni

1 Patryk Sakerski KS Laguna 24 Toruń 0.49,54
2 Michał Pilawski WKS Poznań 0.50,06
3 Maciej Mołdrzyński KS Laguna 24 Toruń 0.51,63
. ... ... ...
5 Bartłomiej Giba KS Nautilus Jastrzębie 0.52,42
14 Szymon Stawicki KS Nautilus Jastrzębie 0.59,77
19 Daniel Rachuna KS Nautilus Jastrzębie 1.02,90

50 m bi-fins

1 Maciej Falbogowski WKS Poznań 0.22,63
2 Patryk Sakerski KS Laguna 24 Toruń 0.22,91
3 Maciej Mołdrzyński KS Laguna 24 Toruń 0.23,90
. ... ... ...
13 Bartłomiej Giba KS Nautilus Jastrzębie 0.26,92
15 Daniel Rachuna KS Nautilus Jastrzębie 0.27,45
23 Szymon Sawicki KS Nautilus Jastrzębie 0.28,89

200 m bi-fins (Puchar Prezydenta Torunia)

1 Maciej Falbogowski WKS Poznań 1.54,34
2 Maciej Mołdrzyński KS Laguna 24 Toruń 2.04,06
3 Hubert Balcerek UKS Delfin Jastarnia 2.04,29
. ... ... ...
10 Daniel Rachuna KS Nautilus Jastrzębie 2.16,32
11 Bartłomiej Giba KS Nautilus Jastrzębie 2.17,19

100 m pod wodą

1 Michał Pilawski WKS Poznań 0.50,37
2 Bartłomiej Giba KS Nautilus Jastrzębie 0.55,87
3 Hubert Kowalski KS Laguna 24 Toruń 0.55,96
. ... ... ...
9 Daniel Rachuna KS Nautilus Jastrzębie 1.06,43

Sztafeta 4 x 100 m bi-fins

1 KS Laguna 24 Toruń 3.44,84
2 WKS Poznań 3.49,13
3 UKS Delfinek Chodzież 4.06,83
. ... ...
6 KS Nautilus Jastrzębie 4.19,82


Kategoria E (rocznik 2001 i młodsi)

50 m po powierzchni

1 Patryk Wińszczyk UKS Delfin Jastarnia 0.25,17
2 Wiktor Muszyński WKS Poznań 0.25,55
3 Piotr Danicki KS Laguna 24 Toruń 0.26,92
4 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.27,68
. ... ... ...
14 Rafał Granat KS Nautilus Jastrzębie 0.33,54
16 Michał Raszka KS Nautilus Jastrzębie 0.34,66

100 m po powierzchni

1 Patryk Wińszczyk UKS Delfin Jastarnia 0.56,94
2 Wiktor Muszyński WKS Poznań 1.00,58
3 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 1.01,27
. ... ... ...
13 Rafal Granat KS Nautilus Jastrzębie 1.22,02
- Michał Raszka KS Nautilus Jastrzębie DNF

200 m bi-fins (Puchar Prezydenta Torunia)

1 Patryk Wińszczyk UKS Delfin Jastarnia 2.08,39
2 Piotr Danicki KS Laguna 24 Toruń 2.13,59
3 Wiktor Muszyński WKS Poznań 2.18,18
. ... ... ...
11 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 2.57,28

25 m pod wodą

1 Wiktor Muszyński WKS Poznań 0.11,18
2 Patryk Wińszczyk UKS Delfin Jastarnia 0.11,20
3 Piotr Danicki KS Laguna 24 Toruń 0.11,74
. ... ... ...
6 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.12,19
23 Rafał Granat KS Nautilus Jastrzębie 0.18,05
25 Michał Raszka KS Nautilus Jastrzębie 0.19,80



Klasyfikacja drużynowa III rundy

1 KS Laguna 24 Toruń 2135 pkt.
2 KS Nautilus Jastrzębie 1912 pkt.
3 UKS Delfinek Chodzież 1778 pkt.
4 UKS Rekin Wrocław 1635 pkt.
5 WKS Poznań 1293 pkt.
6 UKS Delfin Jastarnia 1194 pkt.


Klasyfikacja Pucharu Polski (po III rundach)

1 KS Laguna 24 Toruń 6048 pkt.
2 UKS Rekin Wrocław 5383 pkt.
3 KS Nautilus Jastrzębie 5343 pkt.
4 UKS Delfinek Chodzież 5229 pkt.
5 WKS Poznań 4057 pkt.
6 UKS Delfin Jastarnia 3945 pkt.




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2018 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.