www. sport .olza.pl
Kontakt: tel. (033) 85-78-720 fax: (033) 85-78-721 e-mail: sport@olza.pl
Szukaj: w ok
strona główna
Olimpiada Samorządowa
badminton
baseball
gimnastyka sportowa
gry karciane
hokej na lodzie
hokej na trawie
inne
jeździectwo
kolarstwo
koszykówka
lekkoatletyka
modelarstwo
narciarstwo alpejskie
narciarstwo klasyczne
piłka nożna
piłka ręczna
pływanie
siatkówka
skiboby
snowboard
sporty motorowe
sporty walki
strzelectwo
szachy
tenis stołowy
tenis ziemny
łucznictwo
łyżwiarstwo figurowe
wszystkie

POLECAMY:







JASTRZĘBSKA EDYCJA PUCHARU POLSKI W PŁYWANIU W PŁETWACH 26/11/2012


Zespół Nautilusa Jastrzębie zajął drugie miejsce w czwartej, finałowej rundzie Pucharu Polski w pływaniu w płetwach, który odbył się w miniony weekend w Jastrzębiu Zdroju.
W klasyfikacji końcowej Pucharu jastrzębski zespół również zajął drugie miejsce, ulegając jedynie ekipie KS Laguna 24 Toruń.

Na pływalni 'Laguna' jastrzębscy zawodnicy dwadzieścia siedem razy stawali na podium. Na jego najwyższym stopniu znaleźli się Zuzanna Rzepka, która wygrała wyścig na 200 metrów po powierzchni dziewcząt do lat 11, oraz sztafeta dziewcząt starszych w składzie: Amelia Pisarczyk, Olga Niedzielska, Sandra Rogalska i Anna Osiadacz.


Wyniki:


Kategoria A (rocznik 1994 i starsze)

200 m po powierzchni

1 Katarzyna Truszczyńska MKP Toruńczyk Toruń 1.39,48
2 Sandra Rogalska KS Nautilus Jastrzębie 1.40,04
3 Elżbieta Krakowiak WKS Poznań 1.45,63

400 m po powierzchni

1 Katarzyna Truszczyńska MKP Toruńczyk Toruń 3.31,38
2 Sandra Rogalska KS Nautilus Jastrzębie 3.36,57
3 Elżbieta Krakowiak WKS Poznań 3.56,12

50 m po bi-fins

1 Elżbieta Krakowiak WKS Poznań 0.23,77
2 Kalina Sebatianowicz KS Laguna 24 Toruń 0.24,38
3 Katarzyna Truszczyńska MKP Toruńczyk Toruń 0.24,42
. ... ... ...
5 Monika Górska KS Nautilus Jastrzębie 0.25,12
6 Sandra Rogalska KS Nautilus Jastrzębie 0.25,20

50 m pod wodą

1 Katarzyna Truszczyńska MKP Toruńczyk Toruń 0.19,77
2 Sandra Rogalska KS Nautilus Jastrzębie 0.20,41
3 Elżbieta Krakowiak UKS Delfin Jastarnia 0.20,50
4 Monika Górska KS Nautilus Jastrzębie 0.21,82

Sztafeta 4 x 100 m po powierzchni

1 KS Nautilus Jastrzębie 3.09,21
2 KS Laguna 24 Toruń 3.12,05
3 WKS Poznań 3.12,88

Skład sztafety KS Nautilus Jastrzębie: Amelia Pisarczyk (45,22), Olga Niedzielska (50,44), Sandra Rogalska (47,83), Anna Osiadacz (45,72)


Kategoria B (rocznik 1995-1996)

200 m po powierzchni

1 Michalina Demska KS Laguna 24 Toruń 1.38,23
2 Agata Struck UKS Delfin Jastarnia 1.38,78
3 Olga Niedzielska KS Nautilus Jastrzębie 1.41,85

400 m po powierzchni

1 Agata Struck UKS Delfin Jastarnia 3.35,00
2 Olga Niedzielska KS Nautilus Jastrzębie 3.38,60
3 Michalina Demska KS Laguna 24 Toruń 3.45,94

50 m bi-fins

1 Michalina Demska KS Laguna 24 Toruń 0.22,91
2 Marta Łagownik UKS Delfinek Chodzież 0.23,55
3 Agata Struck UKS Delfin Jastarnia 0.23,56
4 Olga Niedzielska KS Nautilus Jastrzębie 0.24,56
5 Anna Dziadek KS Nautilus Jastrzębie 0.24,58

50 m pod wodą

1 Agata Struck UKS Delfin Jastarnia 0.19,69
2 Michalina Demska KS Laguna 24 Toruń 0.19,88
3 Olga Niedzielska KS Nautilus Jastrzębie 0.20,59
. ... ... ...
5 Anna Dziadek KS Nautilus Jastrzębie 0.21,53


Kategoria C (rocznik 1997-1998)

200 m po powierzchni

1 Weronika Prentka WKS Poznań 1.42,29
2 Zuzanna Perz WKS Poznań 1.42,46
3 Martyna Burak KS Laguna 24 Toruń 1.49,86
. ... ... ...
5 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 1.53,53
7 Aleksandra Kasperek KS Nautilus Jastrzębie 1.55,74

400 m po powierzchni

1 Weronika Prentka WKS Poznań 3.46,32
2 Zuzanna Perz WKS Poznań 3.54,07
3 Agnieszka Stachowiak UKS Rekin Wrocław 3.58,99
. ... ... ...
6 Aleksandra Kasperek KS Nautilus Jastrzębie 4.10,80
7 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 4.11,23

50 m bi-fins

1 Weronika Prentka WKS Poznań 0.22,77
2 Amelia Pisarczyk KS Nautilus Jastrzębie 0.23,22
3 Zuzanna Perz WKS Poznań 0.23,78
. ... ... ...
5 Aleksandra Kasperek KS Nautilus Jastrzębie 0.25,55
7 Dominika Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.25,69
8 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.26,20

50 m pod wodą

1 Weronika Prentka WKS Poznań 0.19,06
2 Zuzanna Perz WKS Poznań 0.19,90
3 Agnieszka Stachowiak UKS Rekin Wrocław 0.21,78
4 Aleksandra Kasperek KS Nautilus Jastrzębie 0.21,82
. ... ... ...
6 Anna Osiadacz KS Nautilus Jastrzębie 0.22,70
8 Dominika Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.25,15
11 Amelia Pisarczyk KS Nautilus Jastrzębie 0.32,18


Kategoria D (rocznik 1999-2000)

100 m po powierzchni

1 Matylda Jopp UKS Rekin Wrocław 0.49,96
2 Kinga Małachowska UKS Delfinek Chodzież 0.50,64
3 Karolina Szejna KS Laguna 24 Toruń 0.50,83
. ... ... ...
5 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 0.51,43
6 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 0.52,14
10 Aleksandra Łotecka KS Nautilus Jastrzębie 0.53,95
21 Edyta Kuczaj KS Nautilus Jastrzębie 0.59,00

200 m po powierzchni

1 Kinga Małachowska UKS Delfinek Chodzież 1.48,96
2 Matylda Jopp UKS Rekin Wrocław 1.52,29
3 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 1.54,90
. ... ... ...
8 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 2.00,47
- Edyta Kuczaj KS Nautilus Jastrzębie DSQ

50 m bi-fins

1 Kinga Małachowska UKS Delfinek Chodzież 0.23,92
2 Karolina Szejna KS Laguna 24 Toruń 0.24,27
3 Julia Klonowska UKS Delfinek Chodzież 0.24,54
. ... ... ...
11 Oliwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 0.26,11
12 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 0.26,18
13 Aleksandra Łotecka KS Nautilus Jastrzębie 0.26,29
16 Edyta Kuczaj KS Nautilus Jastrzębie 0.26,91

25 m pod wodą

1 Kinga Małachowska UKS Delfinek Chodzież 0.09,73
2 Julia Klonowska UKS Delfinek Chodzież 0.10,17
3 Julia Wasilewicz WKS Poznań 0.10,18
. ... ... ...
6 Żaneta Winiarska KS Nautilus Jastrzębie 0.10,41
8 Aleksandra Łotecka KS Nautilus Jastrzębie 0.10,73
9 Olwia Leoniuk KS Nautilus Jastrzębie 0.10,75
26 Edyta Kuczaj KS Nautilus Jastrzębie 0.12,19

Sztafeta 4 x 100 m po powierzchni

1 UKS Delfinek Chodzież 3.32,14
2 KS Nautilus Jastrzębie 3.32,18
3 KS Laguna 24 Toruń 3.38,04

Skład sztafety KS Nautilus Jastrzębie: Zuzanna Rzepka (51,98), Oliwia Leoniuk (57,12), Żaneta Winiarska (53,02), Aleksandra Łotecka (50,06)


Kategoria E (rocznik 2001 i mlodsze)

100 m po powierzchni

1 Jagna Szalkowska KS Laguna 24 Toruń 0.57,69
2 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 0.57,99
3 Julia Nowak UKS Delfinek Chodzież 0.59,06
4 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 1.00,96
. ... ... ...
10 Martyna Ściana KS Nautilus Jastrzębie 1.17,10
12 Balbina Sikora KS Nautilus Jastrzębie 1.12,19

200 m po powierzchni

1 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 2.09,90
2 Julia Nowak UKS Delfinek Chodzież 2.13,23
3 Jagna Szalkowska KS Laguna 24 Toruń 2.14,23
. ... ... ...
6 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 2.20,35
10 Martyna Ściana KS Nautilus Jastrzębie 2.32,36

50 m po bi-fins

1 Jagna Szalkowska KS Laguna 24 Toruń 0.26,71
2 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 0.27,68
3 Nina Bułakowska KS Laguna 24 Toruń 0.28,00
4 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 0.28,63
. ... ... ...
7 Martyna Ściana KS Nautilus Jastrzębie 0.30,53
12 Balbina Sikora KS Nautilus Jastrzębie 0.33,30
16 Paula Biesiada KS Nautilus Jastrzębie 0.35,20
18 Magda Brychcy KS Nautilus Jastrzębie 0.36,14
20 Emilia Pacyna KS Nautilus Jastrzębie 0.37,17
25 Gabriela Kapol KS Nautilus Jastrzębie 0.38,35
26 Kamila Wiśniewska KS Nautilus Jastrzębie 0.38,44
28 Martyna Gajór KS Nautilus Jastrzębie 0.38,82
31 Lilianna Nierobiś KS Nautilus Jastrzębie 0.39,93
32 Agata Chmura KS Nautilus Jastrzębie 0.40,05

25 m pod wodą

1 Jagna Szalkowska KS Laguna 24 Toruń 0.11,25
2 Zuzanna Rzepka KS Nautilus Jastrzębie 0.11,33
3 Klaudia Gorys KS Nautilus Jastrzębie 0.11,37
. ... ... ...
8 Martyna Ściana KS Nautilus Jastrzębie 0.13,22
18 Balbina Sikora KS Nautilus Jastrzębie 0.15,77



Kategoria A (rocznik 1994 i starsi)

200 m po powierzchni

1 Mateusz Szurmiej MKP Toruńczyk Toruń 1.29,51
2 Bartosz Kempa UKS Rekin Wrocław 1.31,64
PK Adrian Winiarski KS Nautilus Jastrzębie 1.33,47
3 Jakub Kłosiński UKS Rekin Wrocław 1.33,86
. ... ... ...
9 Adrian Michalak KS Nautilus Jastrzębie 1.41,75

400 m po powierzchni

1 Mateusz Szurmiej MKP Toruńczyk Toruń 3.22,87
2 Jakub Kłosiński UKS Rekin Wrocław 3.28,70
3 Tomasz Krzyśpiak SKF Orka Świętochłowice 3.29,48
. ... ... ...
7 Adrian Michalak KS Nautilus Jastrzębie 3.47,44

50 m bi-fins

1 Bartosz Kempa UKS Rekin Wrocław 0.19,43
2 Mateusz Szurmiej MKP Toruńczyk Toruń 0.21,13
2 Szymon Łukaszewski KS Laguna 24 Toruń 0.21,13
4 Adrian Michalak KS Nautilus Jastrzębie 0.21,34
5 Łukasz Czajka KS Nautilus Jastrzębie 0.21,35

50 m pod wodą

1 Mateusz Szurmiej MKP Toruńczyk Toruń 0.15,82
2 Bartosz Kempa UKS Rekin Wrocław 0.15,85
3 Tomasz Krzyśpiak SKF Orka Świętochłowice 0.16,95
. ... ... ...
8 Adrian Michalak KS Nautilus Jastrzębie 0.18,41
10 Łukasz Czajka KS Nautilus Jastrzębie 0.18,69

Sztafeta 4 x 100 m po powierzchni

1 UKS Rekin Wrocław 2.42,56
2 KS Nautilus Jastrzębie 2.49,06
3 KS Laguna 24 Toruń 2.50,20

Skład sztafety KS Nautilus Jastrzębie: Adrian Michalak (41,90), Sebastian Nalepka (42,92), Szymon Paluch (41,14), Kamil Kern (43,10)


Kategoria B (rocznik 1995-1996)

200 m po powierzchni

1 Mateusz Michalski KS Laguna 24 Toruń 1.33,53
2 Jakub Górny KS Laguna 24 Toruń 1.35,62
3 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 1.37,90
. ... ... ...
6 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 1.41,42
8 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 1.45,34

400 m po powierzchni

1 Mateusz Michalski KS Laguna 24 Toruń 3.29,20
2 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 3.41,08
3 Jakub Górny KS Laguna 24 Toruń 3.42,47
. ... ... ...
6 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 3.45,74
7 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 3.51,86

50 m bi-fins

1 Jakub Górny KS Laguna 24 Toruń 0.20,13
2 Arkadiusz Archangielski SKF Orka Świętochłowice 0.20,82
3 Maciej Filiński UKS Rekin Wrocław 0.21,61
. ... ... ...
5 Michał Wieczorek KS Nautilus Jastrzębie 0.22,19
6 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 0.22,33
8 Michał Witomski KS Nautilus Jastrzębie 0.22,69
9 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 0.22,72
11 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 0.23,64

50 m pod wodą

1 Jakub Górny KS Laguna 24 Toruń 0.16,70
2 Maciej Filiński UKS Rekin Wrocław 0.18,12
3 Szymon Paluch KS Nautilus Jastrzębie 0.18,28
. ... ... ...
7 Patryk Woźniak KS Nautilus Jastrzębie 0.19,60
9 Michał Wieczorek KS Nautilus Jastrzębie 0.19,83
10 Michał Witomski KS Nautilus Jastrzębie 0.20,13
11 Sebastian Nalepka KS Nautilus Jastrzębie 0.20,15



Kategoria C (rocznik 1997-1998)

200 m po powierzchni

1 Filip Nowak UKS Delfinek Chodzież 1.36,39
2 Waldemar Krakowiak WKS Poznań 1.36,92
3 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 1.39,39
. ... ... ...
5 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 1.43,07
11 Wojciech Płaska KS Nautilus Jastrzębie 2.03,97

400 m po powierzchni

1 Waldemar Krakowiak WKS Poznań 3.36,40
2 Filip Nowak UKS Delfinek Chodzież 3.40,89
3 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 3.41,70
. ... ... ...
5 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 3.51,18
9 Wojciech Płaska KS Nautilus Jastrzębie 4.22,11

50 m po bi-fins

1 Waldemar Krakowiak WKS Poznań 0.20,68
2 Filip Nowak UKS Delfinek Chodzież 0.21,72
3 Dawid Senftleben WKS Poznań 0.22,91
4 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.22,96
. ... ... ...
6 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.23,57
10 Wojciech Płaska KS Nautilus Jastrzębie 0.25,59

50 m pod wodą

1 Filip Nowak UKS Delfinek Chodzież 0.17,23
3 Waldemar Krakowiak WKS Poznań 0.17,59
3 Jakub Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.18,74
4 Kamil Kern KS Nautilus Jastrzębie 0.19,16
. ... ... ...
- Wojciech Płaska KS Nautilus Jastrzębie DSQ


Kategoria D (rocznik 1999-2000)

100 m po powierzchni

1 Patryk Sakerski KS Laguna 24 Toruń 0.46,83
2 Michał Pilawski WKP Poznań 0.48,79
3 Bartłomiej Giba KS Nautilus Jastrzębie 0.49,04
. ... ... ...
10 Daniel Rachuna KS Nautilus Jastrzębie 0.55,19
13 Szymon Stawicki KS Nautilus Jastrzębie 0.58,30

200 m po powierzchni

1 Michał Pilawski WKS Poznań 1.49,00
2 Maciej Mołdrzyński KS Laguna 24 Toruń 1.53,21
3 Patryk Sakerski KS Laguna 24 Toruń 1.55,40
. ... ... ...
5 Bartłomiej Giba KS Nautilus Jastrzębie 1.56,33
14 Daniel Rachuna KS Nautilus Jastrzębie 2.10,44

50 m bi-fins

1 Maciej Falbogowski WKS Poznań 0.21,55
2 Patryk Sakerski KS Laguna 24 Toruń 0.22,78
3 Jędrzej Karpisz W.M. Bars Gorzów Wlkp 0.23,78
. ... ... ...
8 Bartłomiej Giba KS Nautilus Jastrzębie 0.26,16
14 Szymon Stawicki KS Nautilus Jastrzębie 0.27,11
15 Daniel Rachuna KS Nautilus Jastrzębie 0.27,27

25 m pod wodą

1 Maciej Falbogowski WKS Poznań 0.08,76
2 Patryk Sakerski KS Laguna 24 Toruń 0.09,10
3 Bartłomiej Giba KS Nautilus Jastrzębie 0.09,73
. ... ... ...
7 Szymon Stawicki KS Nautilus Jastrzębie 0.10,65
14 Daniel Rachuna KS Nautilus Jastrzębie 0.11,56

Sztafeta 4 x 100 m po powierzchni

1 KS Laguna 24 Toruń 3.30,56
2 WKS Poznań 3.37,05
3 KS Nautilus Jastrzębie 3.47,36

Skład sztafety KS Nautilus Jastrzębie: Hubert Dyrszka (0.57,96), Daniel Rachuna (1.03,28), Szymon Stawicki (0.56,47), Bartłomiej Giba (0.49,65)


Kategoria E (rocznik 2001 i mlodsi)

100 m po powierzchni

1 Patryk Winszczyk UKS Delfin Jastarnia 0.55,67
2 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.58,96
3 Piotr Danicki KS Laguna 24 Toruń 0.59,81
. ... ... ...
7 Krystian Albrecht KS Nautilus Jastrzębie 1.06,85
11 Filip Giba KS Nautilus Jastrzębie 1.11,14
13 Rafał Granat KS Nautilus Jastrzębie 1.14,87
- Michał Raszka KS Nautilus Jastrzębie DSQ

200 m po powierzchni

1 Patryk Winszczyk UKS Delfin Jastarnia 2.02,16
2 Piotr Danicki KS Laguna 24 Toruń 2.11,05
3 Wiktor Muszyński WKS Poznań 2.11,56
4 Hubert Dyrska KS Nautilus Jastrzębie 2.12,36
. ... ... ...
10 Krystian Albrecht KS Nautilus Jastrzębie 2.28,79

50 m bi-fins

1 Patryk Winszczyk UKS Delfin Jastarnia 0.26,34
2 Piotr Danicki KS Laguna 24 Toruń 0.26,83
3 Jędrzej Radzewicz W.M. Bars Gorzów Wlkp 0.26,85
. ... ... ...
6 Krystian Albrecht KS Nautilus Jastrzębie 0.29,79
10 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.32,12
14 Michał Raszka KS Nautilus Jastrzębie 0.32,77
16 Rafał Granat KS Nautilus Jastrzębie 0.33,00
18 Filip Giba KS Nautilus Jastrzębie 0.34,28
22 Łukasz Majda KS Nautilus Jastrzębie 0.36,92

25 m pod wodą

1 Patryk Winszczyk UKS Delfin Jastarnia 0.10,80
2 Hubert Dyrszka KS Nautilus Jastrzębie 0.11,28
3 Jędrzej Radzewicz W.M. Bars Gorzów Wlkp 0.11,40
. ... ... ...
7 Krystian Albrecht KS Nautilus Jastrzębie 0.12,54
14 Rafał Granat KS Nautilus Jastrzębie 0.14,59
15 Filip Giba KS Nautilus Jastrzębie 0.14,67
16 Michał Raszka KS Nautilus Jastrzębie 0.15,35




Autor: SRiWR 'OLZA'


  Design & Copyright © 2005 - 2018 OlzaNet
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  
Aby ułatwić korzystanie z naszej strony internetowej, używamy plików cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Cookies OK

Polityka prywatności

Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,

Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie tej informacji. Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Klikając „Przejdź do serwisu” lub zamykając okno, zgadzasz się na poniższe. Możesz też odmówić zgody.

Polityka prywatności

  1. Dane osobowe przekazywane w formularzach dostępnych na naszej stronie internetowej przetwarzane są:
    • zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych,
    • zgodnie z wdrożoną Polityką bezpieczeństwa w zakresie przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem Państwa danych osobowych jest Stowarzyszenie Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” z siedzibą przy ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn, tel. 338578720, adres email: biuro@olza.pl
  3. Z Inspektorem Ochrony danych osobowych można skontaktować się pod numerem telefonu 338578720 wew. 23, drogą pocztową: ul. Rynek 18, 43-400 Cieszyn.
  4. Stowarzyszenie ma prawo przetwarzać Państwa dane osobowe zamieszczane w formularzach wyłącznie w celach, do których formularze te zostały udostępnione, tj.: rejestrowania użytkowników i kontaktowania się w celach zgodnych z treścią przesłanej do nas wiadomości, a także na potrzeby dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem oraz w celach archiwalnych i statystycznych.
  5. Stowarzyszenie ma prawo udostępniać dane osobowe podmiotom upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa, a także dostawcom usług bazodanowych na podstawie stosownych umów.
  6. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Stowarzyszenie przez okres niezbędny do zrealizowania celu, w jakim zostały zebrane, z tym że Stowarzyszenie zastrzega sobie prawo do przetwarzania Państwa danych również przez okres wymagany do dochodzenia ewentualnych roszczeń przed sądem, a także prowadzenia spraw archiwalnych i statystycznych.
  7. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo do bezpłatnego:
    • dostępu do danych,
    • sprostowania nieprawidłowych i uzupełnienia niekompletnych danych,
    • żądania usunięcia danych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania,
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    • usunięcia danych osobowych, co może nastąpić na skutek cofnięcia zgody, w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  8. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości zrealizowania celów, o których mowa w punkcie 4 polityki prywatności.